Το χειρότερο μάθημα

Ποιο είναι το χειρότερό σας μάθημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 103)
  • Αρχαία

Ψήφοι: 32 31.1%
  • Νεοελληνική Γλώσσα

Ψήφοι: 3 2.9%
  • Κείμενα

Ψήφοι: 9 8.7%
  • Ιλιάδα - Οδύσσεια - Ελένη

Ψήφοι: 12 11.7%
  • Μαθηματικά

Ψήφοι: 20 19.4%
  • Φυσική

Ψήφοι: 11 10.7%
  • Χημεία

Ψήφοι: 7 6.8%
  • Βιολογία

Ψήφοι: 5 4.9%
  • Καλλιτεχνικά

Ψήφοι: 8 7.8%
  • Μουσική

Ψήφοι: 5 4.9%
  • ΣΕΠ - Τεχνολογία

Ψήφοι: 11 10.7%
  • Γυμναστική

Ψήφοι: 13 12.6%
  • Πληροφορική

Ψήφοι: 4 3.9%
  • Οικιακή Οικονομία - Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή

Ψήφοι: 14 13.6%
  • Θρησκευτικά

Ψήφοι: 14 13.6%
  • Ιστορία

Ψήφοι: 12 11.7%
  • Ξένη Γλώσσα

Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο (Διευκρινίστε)

• Κανένα, γιατί αγαπώ όλα τα μαθήματα!

• ΔΞ/ΔΑ

Aggeliki G.

New member

Η Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Με την Φυσική έχουμε τσακωθεί από την Β' Γυμνασίου :whistle: Για τα αρχαία δεν με παίρνει να πω κάτι μιας και επέλεξα την θεωρητική κατεύθυνση τελικά!

Panagiotis849

Well-known member

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 459 μηνύματα.
Παιδιά εμένα δεν μου αρέσει καθόλου η Ιστορία, ποτέ δεν μου άρεσε καθώς και τα Αρχαία με τους χρόνους!...

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ποτέ δεν μου άρεσαν τα Θρησκευτικά και γενικά τα δευτερεύοντα μαθήματα που είναι όλο θεωρία, όπως ΚΠΑ...

"Κωστας"

New member

Ο "Κωστας" αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δεν αντεχω καθολου τη φυσικη και τη χημεια και ο καθηγητης που μας κανει αυτα τα μαθηματα ειναι ο χειροτερος καθηγητης απο τη στιγμη που μπενει μεσα στην ταξη για μαθημα περιμενω να περασει η ωρα να τελειωσει το μαθημα γιατι βαριεμαι και μου σπαει τα νευρα ο καθηγητης

life12

New member

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 742 μηνύματα.
για μενα κειμενα-αρχαια τα χειροτερα τοσο βαρετα με κανενα ενδιαφερον να με κανουν να δωσω λιγο προσοχη η εστω να μεινω 3υπνια :D:P

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Ίσως η γυμναστική. Δεν ήμουν καλή στο βόλεϊ και μου φώναζαν όλοι, επειδή τους χάλαγα τo τέλειο, επαγγελματικό τους παιχνίδι. Τσακωνόντουσαν ποιά ομάδα θα με πάρει. :P

Καλά, και τα θρησκευτικά. Είχαμε και μία βλαμμένη, που αμφισβητούσε τη θεωρία του Δαρβίνου και μας έλεγε ''ααα, μακριά από τους επιστήμονες''. Και βασικά δε μπορώ να θίγουν τη βιολογία μου. :mastigio

Τελευταία επεξεργασία:

antonis18

New member

Ο antonis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μαθηματικά, όσο χρήσιμα και αν είναι τα μισώ, σε όλες τις τάξεις. Βασικά κανένα μάθημα δεν γίνεται σωστά όλα θέλουν αλλαγή τρόπου διδασκαλίας-βιβλίων φυσικά δεν φταίνε μόνο οι εκπαιδευτικοί

financial

New member

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 369 μηνύματα.

tasos1195

New member

Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Στο λύκειο το χειρότερό μου ήταν η γεωμετρία. Την είχα συνδέσει με τον ψυχικά ανισόρροπο καθηγητή που μας τη δίδασκε :mad:

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας (Βόλος) . Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

Kathleen

New member

Η Kathleen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πληροφορική την λατρευα μέχρι πέρυσι αλλά ο καθηγητής έγινε πολύ πιο απότομος(και εξαιρετικά επιθετικός)δεν κάνει καλό μάθημα είναι κ άδικος με τους βαθμούς :mad::mad:

Andypro

Active member

Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Λατρεύω άλγεβρα και χημεία αλλά απεχθάνομαι θρησκευτικά και κείμενα!:P
Φίλε απεχθάνομαι αυτά και άλλα πολλά... Μου αρέσουν αυτά που κάνω καλή βαθμολογία!:D

blanc

New member

Η blanc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αυτό που σιχαινόμουν παντα ήταν η Ιστορία

Χρήστες Βρείτε παρόμοια