Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
αγκάθα κρίστι;

εγώ διαβάζω αγκάθα κρίστι - έγκλημα στο νείλο

το εχω δει σε ταινια αυτο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
το εχω δει σε ταινια αυτο :redface:
δεν εκπλήσσομαι, οι ιστορίες της είναι ό,τι πρέπει για αστυνομικές ταινίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Χθες και σήμερα διάβασα τα "ο οδοιπόρος" και "ο ερημίτης του μαύρου βουνού" του Φερνάντο Πεσσόα και ήταν υπέροχα και τα δύο. (Ειδικά το πρώτο)
Σήμερα ξεκινάω "Τα άνθη του κακού"! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Debbie!

Νεοφερμένος

Η Debbie! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Όσο αντέχει η ψυχή-Λένα Μαντά. Πολύ ωραίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Όσο αντέχει η ψυχή-Λένα Μαντά. Πολύ ωραίο!

καλο ειναι ε?? γιατι και εγω θελω να το αγορασω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.





Έρωτας!!!! Άγαλμα θα του στήσω του ανθρώπου!



Το ίδιο κι αυτουνού:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iEmma

Νεοφερμένος

Η iEmma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
O μαυρος πυργος - Ο τελευταιος πιστολερο! Μολις ξεκινησα τη σειρα! ειναι καλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Αυτό σημαίνει ότι δεν ξέρουμε αν είναι αληθινά αλλά υποθέτονται ότι έτσι έγινε. Σ'άρεσε;
παρα πολυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.


Άλλο απωθημένο και τούτο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.





Έρωτας!!!! Άγαλμα θα του στήσω του ανθρώπου!

κάτσε να δεις αυτός έρωτας που θα σου γίνει :Ρ :Ρ :Ρ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αγαπάμε Βιοχημεία!:inlove:
Διαβάζω το "Κάρολος Μαρξ:Η ζωή του" του Φράνσις Γουίν..Χθες την ξεκίνησα,ως τώρα μου φαίνεται αρκετά καλή βιογραφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Debbie!

Νεοφερμένος

Η Debbie! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
καλο ειναι ε?? γιατι και εγω θελω να το αγορασω :redface:

Πολύ ωραίο!Σε κρατά καθηλωμένο. Σου το προτείνω ανεπιφύλακτα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.


Πολύ όμορφα γραμμένο. Πολύ.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αγαπάμε Βιοχημεία!:inlove:
Διαβάζω το "Κάρολος Μαρξ:Η ζωή του" του Φράνσις Γουίν..Χθες την ξεκίνησα,ως τώρα μου φαίνεται αρκετά καλή βιογραφία.
χαχαχαχαχαχαχααχχα μόνο ως αστείο μπορώ να το πάρω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Denethor

Νεοφερμένος

Ο Denethor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosslyn

Νεοφερμένος

Ο Rosslyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Το Εκκρεμές του Φουκώ, Ουμπέρτο Έκο. ΜΕΓΑΣ! Το Όνομα του Ρόδου ήταν επίσης τέλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marr12309

Νεοφερμένος

Η marr12309 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εντουαρντο γκαλεανο-ενας κοσμος αναποδα (δεν το εχω τελειωσει,ουτε στη μεση δεν ειμαι λογω φυσικης και μαθηματικων)!απ'οτι εχω διαβασει παρα πολυ καλο μιλαει για τις αδικιες στον κοσμο,τη φτωχια,τα ναρκωτικα,το ρατσισμο τους πολιτικους,την οικονομια!Επικαιρο με καυστικο χιουμορ και ειρωνικο υφος!το προτεινω αν και λιγο βαρυ,ανοιγει μυαλα !!:D:Dθα βοηθησει και στην εκθεση οπωσδηποτε εγω γι'αυτο το διαβαζω το προτεινε η καθηγητρια της εκθεσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

marr12309

Νεοφερμένος

Η marr12309 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
paul95 μια απ'τα ιδια..ειναι καλο το μαθηματικο?γιατι ψαχνομαι ακομα με τα βοηθηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria s.

Νεοφερμένος

Η maria s. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
μια ιστορία αγάπης- Έρικ Σιγκαλ νομίζω το ωραιότερο βιβλίο για την αληθινή αγάπη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top