Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
το εχω ξεκινησει εδω και καιρο αλλα δεν το διαβαζω με ευχαριστηση:redface:

Ειναι λιγο βαθυστοχαστο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Άλγεβρα και Γεωμετρία Α' Λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Το σπίτι των πνευμάτων- Ιζαμπελ Αλιεντε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Θα δούμε, δεν ξέρω. :P :D

Aggresive άμα σου πω ότι κι εγώ τώρα έχω μπροστά μου τον Μπάρλα και λύνω ασκησούλες γιατί βαριέμαι...;:redface:
Αλήθεια πως σε λένε;Για να μη γράφω aggresive συνέχεια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaHemsworth

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ και πάλι διαβάζω τη σειρά "Pretty Little Liars" :ρ
Έχω διαβάσει ήδη τα 5 βιβλία από τα 12 και πραγματικά έχω πορωθεί! Είναι βέβαια στα αγγλικά ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Και εγώ τα χω διαβάσει και παράλληλα βλέπω και τα νέα επεισόδια από τη σειρά. Τώρα διαβάζω τη σειρά από τα Vampire Diaries για να δω πόσο διαφορετικά τα παρουσιάζει στη σειρά :P Στα αγγλικά όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaHemsworth

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ πρώτα θέλω να τελειώσω όλα τα βιβλία της σειράς και μετά να δω και τα επεισόδια, αν και ήδη έχω δει όλο τον πρώτο κύκλο :p
Όσο για το Vampire Diaries, έχω δει μερικά επεισόδια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Denethor

Νεοφερμένος

Ο Denethor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
λογοτεχνία Γ' Λυκείου , Κρητικό ! ετσι για να γουστάρουμε..:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Σουζάνα Ταμάρο - Άκου τη φωνή μου.
Θέλω να πάρω τόσα πολλά βιβλία (βιβλιοφάγος απο εδώ:-P)
που συνολικά θα μου στοιχήσουν 204 ευρώ.
Τα βιβλία του Πούλμαν εχουν προταιρετότητα<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A.A

Νεοφερμένος

Η Αριάδνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
λοιπόν διάβαζα με οικογένεια του έκτορ μάλο και τώρα ξεκίνησα οι άθλιοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
λοιπόν διάβαζα με οικογένεια του έκτορ μάλο και τώρα ξεκίνησα οι άθλιοι

Οι άθλιοι πολύ ωραίο, αξίζει. Και γω το χα διαβάσει όταν ήμουν Α' Γυμνασίου αλλά θέλω να το ξαναδιαβάσω. Γενικά όλα του Ουγκώ τέλεια είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Βρήκα ένα PDF στα Αγγλικά και το κατέβασα για εξάσκηση. Το διαβάζω σιγά σιγά. Είναι Γκαίτε, παρακαλώ. Τα πάθη του νεαρού Βερθέρου λέγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

depth.hunter

Νεοφερμένος

Η depth.hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Βρήκα ένα PDF στα Αγγλικά και το κατέβασα για εξάσκηση. Το διαβάζω σιγά σιγά. Είναι Γκαίτε, παρακαλώ. Τα πάθη του νεαρού Βερθέρου λέγεται.

πωω ρε φιλε τι μου θυμισες τωρα..!Παντως ειναι πολυ ωραιο βιβλιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Κανένα!
Αν έχει διαβάσει κανείς κανένα βιβλίο που να συνδυάζει έγκλημα και ψυχολογία ας μου το πει!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Κανένα!
Αν έχει διαβάσει κανείς κανένα βιβλίο που να συνδυάζει έγκλημα και ψυχολογία ας μου το πει!:redface:

Και εμένα μου αρέσουν πολύ κάτι τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Διάβαζα το "Εκατό χρόνια μοναξιά" αλλά το παράτησα.

Μόλις τέλειωσα το "Σκέψου έναν αριθμό". Πάρα πολύ καλό, το προτείνω.

Σκέψ6υ έναν αρι8μό. Έναν οποιονδήποτ3.
Δες πόσο καλά γνωρίζω όλα σου τα μυστικά.

Αυτές ήταν οι τελευταίες λέξεις στο γράµµα που έλαβε µυστηριωδώς ο Μαρκ. Και ήταν µόνο η αρχή. Μια σειρά από παράξενα στιχάκια µε αµφίσηµα µηνύµατα και γρίφους οδηγούν τον Μαρκ να ζητήσει βοήθεια από τον παλιό του συµµαθητή και διάσηµο ντετέκτιβ, Ντέιβ Γκάρνεϊ.
O Ντέιβ, 47χρονος συνταξιούχος αστυνοµικός µε εξαιρετικές επιτυχίες στην εξιχνίαση εγκληµάτων µε κατά συρροή δολοφόνους, προσπαθεί να προσαρµοστεί στους ήρεµους πια ρυθµούς της νέας του ζωής. Όµως, µπροστά στην έκκληση του φίλου του το αστυνοµικό δαιµόνιο ενεργοποιείται, οδηγώντας τον ξανά σε απρόβλεπτες καταστάσεις.
Ο Μαρκ βρίσκεται νεκρός και δύο ακόµη δολοφονίες περιπλέκουν πιο πολύ την υπόθεση. Η ζωή του Ντέιβ απειλείται…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Διάβαζα το "Εκατό χρόνια μοναξιά" αλλά το παράτησα.

Μόλις τέλειωσα το "Σκέψου έναν αριθμό". Πάρα πολύ καλό, το προτείνω.
και που να δεις το τέλος:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Κανένα!
Αν έχει διαβάσει κανείς κανένα βιβλίο που να συνδυάζει έγκλημα και ψυχολογία ας μου το πει!:redface:
αγκάθα κρίστι;

εγώ διαβάζω αγκάθα κρίστι - έγκλημα στο νείλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top