Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
σε λιγες μερες θα αγορασω το τριτο βιβλιο απο την τριλογια ''η κληρονομια''.
το πρωτο ηταν ο εραγκον και το δευτερο ο πρωτοτοκος.
το τριτο δεν θυμαμαι πως το λενε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bicoolini

Νεοφερμένος

Η bicoolini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
σε λιγες μερες θα αγορασω το τριτο βιβλιο απο την τριλογια ''η κληρονομια''.
το πρωτο ηταν ο εραγκον και το δευτερο ο πρωτοτοκος.
το τριτο δεν θυμαμαι πως το λενε:P
Brisingr..Κι εγώ θέλω να το διαβάσω..Έχει βγει στα ελληνικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
ναι εχει βγει...πριν λιγο καιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
σε λιγες μερες θα αγορασω το τριτο βιβλιο απο την τριλογια ''η κληρονομια''.
το πρωτο ηταν ο εραγκον και το δευτερο ο πρωτοτοκος.
το τριτο δεν θυμαμαι πως το λενε:P

Διαβάζονται; Καλά είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Διαβάζονται; Καλά είναι;
ναι ειναι πολυ καλα κατα την αποψη μου.εχει σχεση με μαγεια,ταξιδια,περιπετεια και σου κραταει το ενδιαφερον καθ'ολη την διαρκεια.σου προτεινω να τα παρεις,ειδικα αν σου αρεσουν τετοιου περιεχομενου(βλεπε αρχοντα δαχτυλιδιων).
αν θελεις να τα δεις περνα απ'το σπιτι μου,2 βηματα ειναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Φοβάμαι. Εσείς οι Περιστεριώτες είστε γνωστοί πέφτουλες. Ειδικά όσοι μένουν από Δέγλερη και πάνω.

Αν είναι καλά, λέω κάποια στιγμή να τα διαβάσω. Το πρώτο βιβλίο, το "Έραγκον", δεν είχε βγει και σε ταινία πέρυσι-πρόπερσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Φοβάμαι. Εσείς οι Περιστεριώτες είστε γνωστοί πέφτουλες. Ειδικά όσοι μένουν από Δέγλερη και πάνω.

Αν είναι καλά, λέω κάποια στιγμή να τα διαβάσω. Το πρώτο βιβλίο, το "Έραγκον", δεν είχε βγει και σε ταινία πέρυσι-πρόπερσι;
γιατι εσυ δεν εισαι περιστεριωτης?:Pκαι ναι μενω πανω απ'την δεγλερη και ειμαι περηφανος γι'αυτο:D
ναι ειχε βγει και σε ταινια αλλα παρελειπε πολλα γεγονοτα του βιβλιου και γενικα δεν μου αρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
γιατι εσυ δεν εισαι περιστεριωτης?:Pκαι ναι μενω πανω απ'την δεγλερη και ειμαι περηφανος γι'αυτο:D
ναι ειχε βγει και σε ταινια αλλα παρελειπε πολλα γεγονοτα του βιβλιου και γενικα δεν μου αρεσε.



οντως...αν ειχες διαβασει τ βιβλιο,η ταινια ηταν ψιλοαθλια...!!!!
εγω εβαλα ν τν δω τν μερα π τελειωσα τ βιβλιο κ τσατιστηκα-βαρεθηκα τοσο π τν παρατησα κ επεσα για υπνο...!:P:P:P



------------------------------------

αυτον τν καιρο τ μονα βιβλια π διαβαζω ειναι τ σχολικα...:(:(:(
τ πασχα διαβασα τ λυκοφως κ μολις ξεμπερδεψω με τις εξετασεις λεω ν συνεχισω τ σειρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
<Ο γύρος του κόσμου σε 80 ημέρες> και ο <εξόριστος>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Προτείνετε κανένα θρίλερ δράσης (ξένη λογοτεχνεία) που να έχει σχέση με μαφία ή μυστικές υπηρεσίες γενικά κανένα αστηνομικό πχ. Η Διαθηκη Lewis perdue, To ψηφιακό οχυρό Dan Brown.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
το αριστουργημα (graphic novel) 1453
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
εγω εχω τελειωσει οτι βιβλια αγορασα φετος και οτι ειχε η μαμα μου στην βιβλιοθηκη της που μου αρεσαν.....πολυ καλο ηταν το αρωμα του ζισκιντ και η θεραπεια του σουπεναουερ του γιαλομ....επεισης πολυ πολυ καλο ηταν η αδελφοτητα της ιερας συνδονης..το συστηνω σε αυτους που τους αερσουν τα ιστορικα και αυατ που χουν σχεση με περιπετεια ανεξιχνιαση μυστηριου και την εποχη του ιησου....εχετε τπτ να προτεινετε σε μενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariiiiia

Νεοφερμένος

Η mariiiiia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγω με τον Αρκτικο Κυκλο - απο Dan Brown - εχω κολλησει αυτες τις μερες.

επισης προτεινω αυτα τα 2:

*Ο Γλαρος Ιωναθαν Λιβινγκστον - Richard Bach
*Να ζεις, ν'αγαπας και να μαθαινεις - Leo Buscaglia
(καμια σχεση με θριλερ δρασης!..ειναι ψιλοφιλοσοφικα κι ετσι.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Smaragda55

Νεοφερμένος

Η Σμαράγδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ορεστιάδα (Έβρος). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
για τριτη φορα : ''ο κοσμος της Σοφιας" του Jostein Gaarder........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
οταν εκλαψε ο νιτσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
"Παίζει ο θεός ζάρια;"
-----------------------------------------
για τριτη φορα : ''ο κοσμος της Σοφιας" του Jostein Gaarder........

Απλά θεϊκό αυτό το βιβλίο. Σε εισάγει τόσο όμορφα στο κόσμο της φιλοσοφίας και της επιστήμης από μια κάπως άλλη οπτική γωνία. Πολύ ωραίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
"Προβλεψιμα παραλογοι" του Dan Ariely πολυ ενδιαφερον βιβλιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Stephen King & Peter Straub, "The Black House"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top