Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Άρχισα το: " Ο Χάλκινος Οφθαλμός" του Παναγιώτη Αγαπητού, Εκδόσεις ΑΓΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Fousekis:
Όπως ξανάπα, Πολιτεία Πλάτωνα και τα μυαλά στα κάγκελα! :D
Μα, δεν είναι βαρετό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kourso

Νεοφερμένος

Ο ΒΑΣΙΛΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ρε παιδία, το TOP βιβλίο είναι το ημερολόγιο ενός σπασίκλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
The island-Victoria Hislop.Χτες το τελείωσα.Ωραίο ήταν!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
maraki αυτο που λες εχει σχεση μηπως με ενα νησι που εστελναν τους λεπρους or smth? αν ναι νομιζω οτι μου το χουν προτεινει.
κατα τα αλλα εγω ειμαι στην ιδια μοιρα με το φουσεκη ..βρηκα τα απαντα του πλατωνα στην παμπαλαια βιβλιοθηκη του παππου μου και πηρα τον πρωτο τομο:P.αντε να δουμε ποτε θα φιλοτιμηθω να το διαβασω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
maraki αυτο που λες εχει σχεση μηπως με ενα νησι που εστελναν τους λεπρους or smth? αν ναι νομιζω οτι μου το χουν προτεινει.
κατα τα αλλα εγω ειμαι στην ιδια μοιρα με το φουσεκη ..βρηκα τα απαντα του πλατωνα στην παμπαλαια βιβλιοθηκη του παππου μου και πηρα τον πρωτο τομο:P.αντε να δουμε ποτε θα φιλοτιμηθω να το διαβασω..

Ακριβώς.Συγκεκριμένα το νησί είναι η Σπιναλόγκα στην Κρήτη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danaoula8

Νεοφερμένος

Η danaoula8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
έχει διαβάσει κανείς τα λουλούδια της Χιροσίμα ??????????? διαβάσαμε ένα απόσπασμά στα κείμενά και ήταν άπλα φανταστικό!!!!!!!!!!!! :jumpy::jumpy::jumpy::):):):):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Διαβάζω το "Το άρωμα" του Ζίσκιντ. Συναρπαστικό βιβλίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bicoolini

Νεοφερμένος

Η bicoolini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Το απόσπασμα από τα λουλούδια της Χειροσίμα το έχω διαβάσει κι εγώ και είναι πολύ ωραίο!Αν διαβάσεις το βιβλίο γράψε πώς σου φάνηκε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Shopaholic and sister(σικουελ του confessions of a shopaholic.).αρκετα καλο.οχι οτι ειναι κατι το ιδιαιτερο,με συγκεκριμενο νοημα,αλλα ειναι απο τα χαζα αγγλικα βιβλια που τα διαβαζουμε :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εγω μολις διαβασα "τα πουλια πεθαινουν τραγουδωντας"
και στην συνεχεια ειδα μονοκοπανια και την τηλεοπτικη μινι-σειρα στο youtube

αν θελετε να παθετε σιγουρη καταθλιψη συστεινεται :D

οχι ενταξει ειναι ωραια ιστορια και το βιβλιο εξαιρετικο, αλλα πολυ θλιβερη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djgiannis

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
καλά ε με έχει καθηλώσει η έκλειψη. και η χαραυγή βγαίνει το φθινόπωρο :s:jumpy: πώς θα περάσει ο καιρος!?!?!?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ecce Homo (Ιδε ο Ανθρωπος)-Friedrich Nietzsche

Mολις χθες αρχισα να το διαβαζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
The winner stands alone-Paulo Coelho. Καινούριο.
To πήρα, χθες, στα αγγλικά να το δοκιμάσω έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
The winner stands alone-Paulo Coelho. Καινούριο.
To πήρα, χθες, στα αγγλικά να το δοκιμάσω έτσι.
Το εχω ηδη εδω και καποιες μερες:P:P
Ωραιο θα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Η θεωρια του σκοπου της ζωης - Friedrich Nietzsche
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
το logicomix διαβασα προσφατα πολυ καλο και πρωτοτυπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Αυτό τον καιρό διαβάζω το Breaking dawn... Εννοείται πως είναι ΤΕΛΕΙΟ!:jumpy::eyesup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Το Silmarillion για εμπέδωση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top