Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

ΜαΚαΧα

Νεοφερμένος

Η ΜαΚαΧα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το μυστικό("the secret") της Rhonda Byrne. Ένα βιβλίο που θα αλλάξει τον τρόπο που σκέφτεστε....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το μυστικό("the secret") της Rhonda Byrne. Ένα βιβλίο που θα αλλάξει τον τρόπο που σκέφτεστε....!!!


Το έχω διαβάσει...Μου το είχε πάρει η μητέρα μου σε μια περίεργη περίοδο.
Καταπληκτικό βιβλίο αρκεί να το καταλάβεις και να μπεις στο νόημα.:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Συμπαντικό Τζακ-Ποτ ==> ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ
ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Harry Potter and the Philosopher's Stone.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Beneath the Bleeding - Val McDermid

Είναι φοβερό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ο κόσμος της Σοφίας - Jostein Gaarder
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Η μαγίστρα των λέξεων του Φράνσις Χάρντινγκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ο ασπροδόντης - jack london , Το τέταρτο βιβλίο που τελειώνω απ τον κύριο λοντον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ο ασπροδόντης - jack london , Το τέταρτο βιβλίο που τελειώνω απ τον κύριο λοντον

Πολύ ωραίο βιβλίο.. το είχα διαβάσει πριν από χρόνια και νομίζω πως έχει βγει και ταινία.. (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

etrygeom

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αυτό το καιρό καταπιάστηκα με το Illuminati του Dan Brown και παράλληλα διαβάζω ένα "επιστημονικό" και καλά, το The C Programming Language από τους K&R (ελληνική έκδοση). Η ελληνική έκδοση του δεύτερου, πάντως, δεν παλεύεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αυτό το καιρό καταπιάστηκα με το Illuminati του Dan Brown και παράλληλα διαβάζω ένα "επιστημονικό" και καλά, το The C Programming Language από τους K&R (ελληνική έκδοση). Η ελληνική έκδοση του δεύτερου, πάντως, δεν παλεύεται..

Πάρα πολύ καλό βιβλίο! :no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Πολύ ωραίο βιβλίο.. το είχα διαβάσει πριν από χρόνια και νομίζω πως έχει βγει και ταινία.. (:

Είναι σίγουρα και ταινία, την έχει δείξει πάρα πολλές φορές η tv.

διαβάζω ένα "επιστημονικό" και καλά, το The C Programming Language από τους K&R (ελληνική έκδοση). Η ελληνική έκδοση του δεύτερου, πάντως, δεν παλεύεται..

Δεν έχεις δει τα λάθη της ελληνικής έκδοσης του επίσημου οδηγού της MySQL, γι'αυτό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Πάρα πολύ καλό βιβλίο! :no1::no1:

Βλακεία ήταν.

Σημερα μολις, πηρα το "Ανθρωπινο, πολυ Ανθρωπινο" του Φ. Νιτσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Βλακεία ήταν.


Σε σχέση με τον Κώδικα Da Vinci μπορώ να πω ότι μου άρεσε και λίγο παραπάνω..όχι ότι δεν με ενθουσίασε κάπως και ο κώδικας...αλλά οκ γούστα είναι αυτά :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Πολύ ωραίο βιβλίο.. το είχα διαβάσει πριν από χρόνια και νομίζω πως έχει βγει και ταινία.. (:
Να τανε μόνο μία καλά θα ήταν , δεν μπορώ και να αποφασίσω ποιά ιστορία μου αρέσει περισσότερο του ασπροδόντι ή του μπακ :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
"Όταν έκλαψε ο Νίτσε"- Γιάλομ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μια σταγόνα ιστορία - Δημήτρης Καμπουράκης


Ε,δε θα μάθεις ιστορία από δαύτο, αλλά για χαβαλέ μια χαρά είναι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

etrygeom

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δεν έχεις δει τα λάθη της ελληνικής έκδοσης του επίσημου οδηγού της MySQL, γι'αυτό :)

Άσε ρε συ.. Μετάνιωσα που έδωσα στον Ιανό (βιβλιοπωλείο στην Αριστοτέλους) μια 20αρα++ ευρώ. Η καφρίλα της υπόθεσης είναι ότι η μετάφραση έγινε από έναν Μεταλλειολόγο Μηχ. του ΕΜΠ. Χάθηκαν οι προγραμματιστές;
Τέλος πάντων, πάλι καλά που έχω την αγγλική έκδοση σε pdf και βγάζω νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Αλφρεντ Κροπ:Οι σφραγιδες του Σολομώντα

πολυ ωραιο ως τωρα,εστω κι αν ειναι σικουελ και δεν εχω διαβασει το προηγουμενο βιβλιο,φανταζομαι θα ηταν φοβερο!!!:jumpy::jumpy:




(in love with Al :inlove:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Άσε ρε συ.. Μετάνιωσα που έδωσα στον Ιανό (βιβλιοπωλείο στην Αριστοτέλους) μια 20αρα++ ευρώ. Η καφρίλα της υπόθεσης είναι ότι η μετάφραση έγινε από έναν Μεταλλειολόγο Μηχ. του ΕΜΠ. Χάθηκαν οι προγραμματιστές;
Τέλος πάντων, πάλι καλά που έχω την αγγλική έκδοση σε pdf και βγάζω νόημα.

Ρε δεν υπερβάλλω καθόλου, σε κάθε σελίδα κυριολεκτικά έχει λάθη. Εντάξει, δεν λέω, άνθρωποι είμαστε αλλά είναι δυνατόν σε κάθε σελίδα? Τι άκυρα άρθρα, τι ξεχασμένες λέξεις από την αγγλική έκδοση, τι ξεχασμένα γράμματα. Και σαν να μην έφτανε αυτό, πρέπει να ελέγχω και online τις διορθώσεις που έχουν δωθεί επίσημα από την MySQL Press.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top