Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
εγω διαβαζω το 1984.καλο φαινετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ποίου συγγραφέα είναι το 11 λεπτά?


Το 11 λεπτά είναι του Paulo Coelho, το οποίο προτείνω είναι τέλειο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εγώ διαβαζω : Έκλημα στη Μύκονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Το 11 λεπτά είναι του Paulo Coelho, το οποίο προτείνω είναι τέλειο!:no1:

Ψιλοαπογοητέυτηκα τώρα . Περνάει αυτά τα βαθυστόχαστα μηνύματα όπως και στον αλχημιστή ?? :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Το 11 λεπτά είναι του Paulo Coelho, το οποίο προτείνω είναι τέλειο!

ειναι ενα απο τα καλυτερα βιβλια που εχει γραψει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):D:D

Ψιλοαπογοητέυτηκα τώρα . Περνάει αυτά τα βαθυστόχαστα μηνύματα όπως και στον αλχημιστή ??
γιατι απογοητευτηκες; κοιτα..περναει αρκετα μηνυματα και μεσα απο αυτο το βιβλιο του...οπως κανει παντα δηλαδη...:)ειναι μοναδικος ο τροπος που γραφει και γι αυτον ακριβως τον λογο τον λατρευω...και ειναι ο αγαπημενος μου συγγραφεας....:)ειμαι σιγουρη δεν θα απογοητευτεις αμα το διαβασεις....;)


α και το βιβλιο που διαβαζω αυτο τον καιρο ειναι το Ζαχιρ απο τον Paulo Coelho φυσικαααααα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
ο φυλακας της αδερφης μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Το 11 λεπτά είναι του Paulo Coelho, το οποίο προτείνω είναι τέλειο!:no1:
Και εγω εχω ακουσει πολυ καλα λογια για αυτο το βιβλιο..μαλλον πρεπει να το αγορασω..ο Coelho γενικα γραφει πολυ καλα βιβλια μεσω των οποιων περναει ωραια μηνυματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
ο φυλακας της αδερφης μου!:)

Φοβερό βιβλίο!!!!!Φέτος το διάβασα και εγώ!!!!!!!!Καταπληκτικό είναι...Να το διαβάσετε όσοι δν το έχετε διαβάσει!!!!!!!!:):):):no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Eυκλείδια γεωμετρία Α΄ Λυκείου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Το 11 λεπτά είναι του Paulo Coelho, το οποίο προτείνω είναι τέλειο!:no1:

εχω ακουσει τα καλυτερα για το 11 ΛΕΠΤΑ ..και το ζαχιρ λενε οτι ειναι καλο,παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the japanese

Νεοφερμένος

Ο Σκιά τα Ξημερώματα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Τέλειωσα πρόσφατα το Σμήνος των Σπουργιτιών του Takashi Matsuoka.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εμενα στα αγγλικα μου εδωσαν 2 βιβλια,το rebecca και το i know why the caged bird sings(με δικη μου πρωτοβουλια τα εδωσαν:D)αυτο το δευτερο ενω πρεπει να ειναι πολυ ωραιο ειναι βαρετο για τα γουστα μου,οποτε θα ξεκινησω το rebecca που ειναι και θριλερ:D

Eυκλείδια γεωμετρία Α΄ Λυκείου:P
ξερω πώς θα σε συνεφερω εσενα :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Lizzy

Νεοφερμένος

Η Miss Lizzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ροκ ρεφρεν-Μανος Κοντολεων!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαΚαΧα

Νεοφερμένος

Η ΜαΚαΧα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σκισμένο Ψαθάκι - Αλκυόνη Παπαδάκη:'( και Το Μυστικό - Ρόντα Μπερν:!:
(Ναι, διαβάζω δυο ταυτόχρονα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
ΛΛΛ - ΛΛΛ (Ναι είναι βιβλίο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Προς μια μετα - αντιπροσωπευτική δημοκρατία. Οι θεσμικές προϋποθέσεις μιας άλλης πολιτικής.
Συγγραφέας:Eυάγγελος Βενιζέλος.
Ένα πραγματικό πολιτικό μανιφέστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
διαβασα το σουελ της καριστιανη
καλο αλλα περιεργο στη γραφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εγω διαβαζω τα ματωμενα χωματα οπου λεει για τη μικροασιατικη καταστροφη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
εγω διαβαζω τα ματωμενα χωματα οπου λεει για τη μικροασιατικη καταστροφη.

Της Διδώς Σωτηρίου; Το έκαναν δώρο στην ΣΤ' Δημοτικού φέτος.

Εγώ τώρα διαβάζω (στα αγγλικά πάντα, practice!) το βιβλίο "Havana Bay" του Martin Cruz Smith. Τις προάλλες τελείωσα το "Gorky Park", ένα άλλο του βιβλίο... Δε μπορώ να πω ότι είναι βιβλία που μου κάνανε τεράστια εντύπωση, αλλά καλά ήταν... Θεωρώ πως είναι διαφορετικά από τα συνηθισμένα αστυνομικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το έχω διαβάσει το Ματωμένα Χώματα. Εκπληκτικό...
Μόλις βρω χρόνο θα διαβάσω το Δαίμονα του Laplace.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top