Γενικό - Το αγαπημένο σας μάθημα!

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Δύσκολη απόφαση... Μαθηματικά και Ν.Κείμενα θα έλεγα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Μαθηματικά. Ίσως και Φυσική, αλλά σαν μάθημα με κάνει να νιώθω ότι ταλαντεύομαι σε πιο λεπτό σκοινί, ενώ με τα μαθηματικά είμαι σίγουρος για ό,τι κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
εμένα μου αρέσει η Γυμναστική , οι Η/Υ και τα οικοκυρικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
γενικά μιλάω ειρήνη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margarita_

Νεοφερμένος

Η margarita_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
μαθηματικα -4 ever-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

I love Biology!!

Νεοφερμένος

Η I love Biology!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αρχικά θέλω να πω οτι είμαι ολοκαίνουρια στο site και δεν ξέρω την τύφλα μου :D αλλα ελπίζω να μάθω σύντομα:lol:
όπως καταλαβένεις και από τα συμφραζόμενα (όνομα χρήστη)
:jumpy:τρελένομε:jumpy: για βιολογία!!!!!!:no1: μάλλον εφθήνετε ο μπαμπάς μου που ειναι φυσικός!!!!!



υ.γ. η ορθοραφία μου είναι α-π-έ-σ-ι-α!!!!:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
σε παρακαλώ τουλάχιστον το απαισια, το γράφεις και με ------ γράψτο σωστά:P
Κατά τα άλλα τρελαίνομαι, καταλαβαίνεις, ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ
Εντάξει ένα μικρό προβληματάκι με τα ρήματα έχουμε αλλά θα διορθωθεί.

Α και τι σχέση έχει η φυσική με την βιολογία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tit0ula

Νεοφερμένος

Η Τατιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν τα κείμενα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εγω θα λεγα βιολογια και πληροφορικη οχι οτι ειναι ευκολα απλως μου αρεσουν σαν μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroulucky

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αγαπημενα απο γυμνασιο
βιολογια,εκθεση,ιστορια,χημεια,κπα(λιγο) κ.α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elenits@

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Τα Μαθηματικά!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna 11111

Νεοφερμένος

Η anna 11111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
μαθηματικα και η φυσικη



























(μετα ερχονται τα καλα:P)[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
αρχαία for ever!!!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifi 95

Νεοφερμένος

Η Ιφιγενεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
:bye:ολα εκτος μαθηματικα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
αλγεβρα, γεωμετρια, φυσικη , χημεια , ιστορια , γυμναστικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Τα αγαπημένα μου μαθήματα είναι: η Βιολογία, η Χημεία, τα Μαθηματικά, τα Αγγλικά και Φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ale3andra

Νεοφερμένος

Η Αλεξανδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τα μαθηματικά φυσικά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εμενα το αγαπημενο μου μαθημα ειναι τα αρχαια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top