Τουρνουά σκακιού - iSchool Edition

Πότε σας βολεύει να γίνουν οι αγώνες;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Με το σημερινό σου ζευγάρι πρέπει να παίξεις μέχρι σήμερα στις 12, αν θέλετε μπορείτε και λιγάκι πιο αργά αλλά ως εκεί.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis21

Νεοφερμένος

Ο takis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
λοιπον ο αντιπαλος μου δν εμφανιστικε...οποτε σα να κερδισα....περιμενω την επομενη κληρωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
να ρωτησω κατι...Αν τελικα ο αντιπαλος μου δεν εμφανιστει καν ή δεν συνενοηθουμε πως και ποτε θα παιξουμε....τι θα γινει....γιατι περναει ο χρονος και εχουμε ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ απ΄οτι βλεπω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Όπως ειπώθηκε και παραπάνω:
Παιδιά, όσοι δεν βρίσκετε τον αντίπαλο σας, να το γράψετε στο θέμα και αν μέχρι το βράδυ δεν εμφανιστεί..η νίκη θα κατοχυρωθεί σε εσάς.

Τώρα αν δε συνεννοηθείτε παίρνετε και οι δύο 0 βαθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Τώρα αν δε συνεννοηθείτε παίρνετε και οι δύο 0 βαθμούς.
ΕΛΕΟΣ....Λιγο αδικο δεν βρισκεις:mad::mad:....που ξερω εγω που χασκει (λεμε τωρα) ο αντιπαλος μου:confused::confused:...!!!! Θα τον παρακολουθω:worry:.... θα βρω τον αριθμο του:/:.... θα του βαλω το μαχαιρι στο λαιμο μεχρι να ανοιξει τον υπολογιστη και να κατσουμε να παιξουμε;) ή ΤΙ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Ο αντιπαλος μου δεν φανηκε και ουτε θα φανει απο οτι φαινεται.Πραξτε τα δεοντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ΕΛΕΟΣ....Λιγο αδικο δεν βρισκεις:mad::mad:....που ξερω εγω που χασκει (λεμε τωρα) ο αντιπαλος μου:confused::confused:...!!!! Θα τον παρακολουθω:worry:.... θα βρω τον αριθμο του:/:.... θα του βαλω το μαχαιρι στο λαιμο μεχρι να ανοιξει τον υπολογιστη και να κατσουμε να παιξουμε;) ή ΤΙ????

Όχι βρε εννοώ ότι αν τον ψάχνεις και δε φανερωθεί παίρνεις τη νίκη εσύ αν όμως τελικά συνεννοηθείτε και δεν παίξετε πχ παίρνετε και οι δύο 0.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ρε παιδια ο συμπεκτης μου ειναι στον κοσμο του :@ δε πιστευω να χασω τους βαθμους μου

δηλωνω την απουσια του αντιπαλου μου, καταχωρηστε την νικη μου :-P Ετσι και αλλιως εγω θα κερδιζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Dem αν κοιτάξεις παραπάνω θα δεις ότι βγαίνεις κερδισμένος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χμμ...Εγώ φταίω που είχα εξασφαλίσει τη νίκη του αντιπάλου μου σήμερα!!:P:PΑλλά δεν εμφανίστηκε ποτέ!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δηλώνω κι εγώ την απουσία του αντιπάλου μου και την κάνω με ελαφρά πηδηματάκιααα.... :angel:

Συγγνώμη SonnY σε ψάχνω όλη μέρααα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Σημείωση: Επειδή σήμερα είναι η πρώτη μέρα δίνεται παράταση για τη δημοσίευση των σκορ σας μέχρι αύριο το πρωί στις 12-12μιση, θα σας παρακαλέσω μέχρι τότε να έχουν αναρτηθεί. Τα επόμενα ζευγάρια όμως θα έχουν ήδη δημοσιευτεί άρα θα πρέπει να ψάχνετε και τον επόμενο συμπαίκτη σας, ευχαριστώ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Εχει παει 22:00 και ο POSITIVE δεν εχει απαντησει στο μηνυμα μου:eek:...!!!! Τι να κανω:confused:??? Να περιμένω εως τις 00:00:(??? Δεν μπορω πρεπει κα να διαβασω γραφω αυριο:worry:......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ούτε εγώ έχω λάβει απάντηση μέχρι τώρα από τον αντίπαλο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
το λοιπον. Νομίζω οτι αυτός ο τρόπος διεξαγωγής του τουρνουά γεννάει αδικίες και απογοητεύσεις.

Ζητάω λοιπον την ψήφ.... εεεε, λοιπον προτεινω τον παρακατω τροπο

Φτιαχνουμε εναν δυσδιαστατο πινακα 40 γραμμων 40 στυλων
tournoua.png
Βήμα 2 ο καθε αγωνας θα γινεται οποτε θελουν οι δυο παικτες, αφου ολοκληρωθει το παιχνιδι με ενα screenshoot θα επιβεβαιωνεται το αποτελεσμα ή με ενα ποστ και των δυο παικτων.

Για παραδειγμα: Συμφωνω εγω με τον greg να παιξουμε ΤΩΡΑ. Ολοκληρωνεται το παιχνιδι, ποσταρω το screenshoot ή λεμε απο κοινου οτι κερδισα οποτε στον παραπανω πινακα στην στηλη 3 στην γραμμη 1 μπαινει το γραμμα Κ που συμβολιζει την νικη αυτου που βρισκεται στην καθετη στηλη. Αν κερδιζε ο greg θα βαζαμε το γραμμα Ο που θα συμβολιζε την νικη του greg

σε αυτον τον πινακα αφου ολοκληρωθει το τουρνουα θα εχει γεμισει ΟΧΙ ΟΛΟΣ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ αλλα μοναχα ολα τα κουτια ανω της διαγωνιου. (αφου θα παιξουν οι παικτες μονο εναν αγωνα μεταξυ τους και οχι δυο

ο πινακας θα ανενεωνεται ανα τακτα χρονικα διαστηματα και ετσι δε θα εχουμε ως αποτελεσμα τα 90 στα 100 παιχνιδια να μην παιζονται ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Αυτο που λες δεν γινεται εδω δεν μποορουμε να οργανωσουμε τουρνουα 7 αγωνων θα κανουμε 40?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Επανερχόμαστε σε λίγο με τον Dem γιατί σκεφτήκαμε μία άλλη λύση.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin pieper

Νεοφερμένος

Ο justin pieper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Λοιπον επαιξα τον 1ο αγωνα και κερδισα
Οριστε και το αποτελεσμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • play.txt
    533 bytes · Εμφανίσεις: 115

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
εμενα ο αντιπαλος δεν απανταει..:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top