Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών - εντυπώσεις

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Η Ξάνθη είναι από τις ωραιότερες πόλεις της Θράκης. Επίσης οικονομική. Έχω ακούσει θετικά σχόλια για το τμήμα. Φρονώ αξίζει, αφού είναι το όνειρό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpap94

Νεοφερμένος

Ο alexpap94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Να σαι καλα....Η αληθεια ειναι οτι θα παω με βαρια καρδια :Pαλλα οπως λες ειναι το ονειρο μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Να σαι καλα....Η αληθεια ειναι οτι θα παω με βαρια καρδια :Pαλλα οπως λες ειναι το ονειρο μου:)
συνηθως κρητη-ξανθη εχουν μικρη διαφορα μοριων. δεν πιανεις κρητη?

εχω ακουσει πως στην ξανθη δεν μενουν οι καθηγητες εκει και δεν πηγαινουν παντα στα μαθηματα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpap94

Νεοφερμένος

Ο alexpap94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
την κρητη την δηλωσα τελευταια (σε περιπτωση που πιασω ειδικη θεση,γι'αυτο τελευταια) γιατι ειναι πολυ μακρια...εγω μενω λαρισα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
την κρητη την δηλωσα τελευταια (σε περιπτωση που πιασω ειδικη θεση,γι'αυτο τελευταια) γιατι ειναι πολυ μακρια...εγω μενω λαρισα
αα καταλαβα..
ειδικη θεση?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εγω εχω ακουσει οτι στην Ξανθη το τμημα ειναι αρκετα παραμελημενο απο τους 'ιθυνοντες':(
Κ απο αποψη εγκαταστασεων κ γενικα...Αλλα προς Θεου δεν θελω να επηρεασω κανεναν αρνητικα..Μονο οποιος φοιτα εκει μπορει να εκφερει εγκυρη αποψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
την κρητη την δηλωσα τελευταια (σε περιπτωση που πιασω ειδικη θεση,γι'αυτο τελευταια) γιατι ειναι πολυ μακρια...εγω μενω λαρισα

Ούτε να το συζητάς. Καλύτερα Ξάνθη, πιο κοντά στο σπίτι σου. Το ότι οι διδάσκοντες πηγαινοέρχονται δεν είναι απαραίτητα μείον.
Μη ξεχνάς, για σπουδές πας. Άσε που δίπλα είναι Κομοτηνή και Αλεξανδρούπολη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpap94

Νεοφερμένος

Ο alexpap94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ούτε να το συζητάς. Καλύτερα Ξάνθη, πιο κοντά στο σπίτι σου. Το ότι οι διδάσκοντες πηγαινοέρχονται δεν είναι απαραίτητα μείον.
Μη ξεχνάς, για σπουδές πας. Άσε που δίπλα είναι Κομοτηνή και Αλεξανδρούπολη. ;)
χαχαχα...ειναι ενα θετικο κ αυτο :Pη ξανθη ειναι χαλια ομως:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Δε νομιζω οτι τοσο χαλια οσο το εχεις φανταστει(σαν πολη παντα) εχει φοιτητοκοσμο..Αλλα οπως ειπαμε μην ξεχνας οτι πας για να σπουδασεις οχι να κανεις δημοσιες σχεσεις σε ολη τη Θρακη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liad..

Νεοφερμένος

Η Liad.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους σας...ειμαι νεος στο φορουμ και εδωσα και γω φετος πανελληνιες...στοχος μου ηταν η αρχιτεκτονικη θεσσαλονικης αλλα δυστυχως δεν περναω με τιποτα λογω χαμηλης βαθμολογιας σε μαθηματικα και φυσικη...Με λιγη τυχη περναω αρχιτεκτονικη ξανθης( την οποια την μισω σαν πολη ) και θα ηθελα να μαθω περισσοτερα πραγματα για το συγκεκριμενο τμημα.Δηλαδη ειναι εξισου καλο τμημα με αυτο της αθηνας ή της θεσσαλονικης ? Τα μαθηματα μεταξυ των πολεων διαφερουν πολυ ?? και γενικα αν καποιος εχει σπουδασει στην ξανθη να μου πει την αποψη του:)


Κι εγώ στα ίδια βρίσκομαι.. Αλλά αν οι περισσότεροι λένε ότι δεν έχουν γράψει καλά και δεν πιάνουν τη Θεσσαλονίκη, τότε στην τελική ποιοι θα πάνε; Εγώ βρίσκομαι και κάτω από την περσινή βάση της Ξάνθης.. :worry: Μακάρι τουλάχιστον να περάσω εκεί.. Εσύ πόσο έγραψες, αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpap94

Νεοφερμένος

Ο alexpap94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κι εγώ στα ίδια βρίσκομαι.. Αλλά αν οι περισσότεροι λένε ότι δεν έχουν γράψει καλά και δεν πιάνουν τη Θεσσαλονίκη, τότε στην τελική ποιοι θα πάνε; Εγώ βρίσκομαι και κάτω από την περσινή βάση της Ξάνθης.. :worry: Μακάρι τουλάχιστον να περάσω εκεί.. Εσύ πόσο έγραψες, αν επιτρέπεται;

Και γω κατω απο την περσινη βαση βρισκομαι...εγραψα 15.202 στα μαθηματα και 3460 στο σχεδιο και ευελπιστω να περασω ειτε με την γενικη σειρα ειτε με την ειδικη κατηγορια(αδερφο που σπουδαζει σε αλλη πολη).....Εσυ ποσο εγραψες ??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liad..

Νεοφερμένος

Η Liad.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Και γω κατω απο την περσινη βαση βρισκομαι...εγραψα 15.202 στα μαθηματα και 3460 στο σχεδιο και ευελπιστω να περασω ειτε με την γενικη σειρα ειτε με την ειδικη κατηγορια(αδερφο που σπουδαζει σε αλλη πολη).....Εσυ ποσο εγραψες ??:)

Κοντά βρισκόμαστε! ;) Εγώ σύνολο βγάζω 18.715 (15.675+3.040) Αλλά άντε να δούμε πόσο μπορεί να κατέβει η βάση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Στο φροντιστηριο μας λενε οτι σημασια εχει το αντικειμενο που σπουδαζεις, γιατι αυτο θα σε ακουλουθει σε ολη σου την ζωη! Αντιθετως, η πολη δεν παιζει ρολο...Διαφωνω λιγο. Δεν πρεπει να σου αρεσει και η πολη?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpap94

Νεοφερμένος

Ο alexpap94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κοντά βρισκόμαστε! ;) Εγώ σύνολο βγάζω 18.715 (15.675+3.040) Αλλά άντε να δούμε πόσο μπορεί να κατέβει η βάση..
Μας βλεπω συμφοιτητες (αν σταθω βεβαια τυχερος):P Απο που εισαι ?? :)

Στο φροντιστηριο μας λενε οτι σημασια εχει το αντικειμενο που σπουδαζεις, γιατι αυτο θα σε ακουλουθει σε ολη σου την ζωη! Αντιθετως, η πολη δεν παιζει ρολο...Διαφωνω λιγο. Δεν πρεπει να σου αρεσει και η πολη?:confused:
Κοιτα αμα απο μικρος θελεις κατι(εγω παντα αρχιτεκτονικη ηθελα) ε λες θα την κανω την θυσια της πολης :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Liad..

Νεοφερμένος

Η Liad.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μας βλεπω συμφοιτητες (αν σταθω βεβαια τυχερος):P Απο που εισαι ?? :)

Μακάρι! :) Από Καβάλα. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpap94

Νεοφερμένος

Ο alexpap94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

Liad..

Νεοφερμένος

Η Liad.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Λαρισα :)...θεσσαλονικη εδινες σχεδιο ε?

Ααα ναι, το γράφεις κιόλας! :P Ναι, Θεσσαλονίκη. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpap94

Νεοφερμένος

Ο alexpap94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ααα ναι, το γράφεις κιόλας! :P Ναι, Θεσσαλονίκη. Εσύ;
βασικα πηγαινε στα μηνυματα επισκεπτων για να μην γεμιζουμε το θεμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Άλλη μια ομοιοπαθούσα....:PΑν δεν πέσει ο Βόλος 686 μόρια με βλέπω για Χανιά...Κανένας άλλος συμφοιτητής για Κρήτη;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastasiaZ

Νεοφερμένος

Η AnastasiaZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
kynthia καλησπέρα!!τελείωσα τώρα την πρώτη λυκείου και είμαι στο δίλημμα αν θα αρχίσω σχέδιο ή όχι. Οι γονείς μου δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα να σπουδάσω σε επαρχία οπότε παρόλο που μου αρέσει πολύ η αρχιτεκτονική σκέφτομαι, αξίζει να κάνω τα πάντα για αρχιτεκτονική Αθήνας;; Και αν δεν περάσω;; το σχέδιο θα πάει τσάμπα;;:hmm: Θα μ'άρεσε να μου πεις την γνώμη σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top