Τι σημαίνει το iSchool για εσάς;

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
το i-school ειναι τροπος ζωης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Θα μου άρεσε σαν αυριανοί καθηγητές να δημιουργήσουμε ένα πραγματικό ischool εδώ στο φόρουμ, με μια τεράστια βάση δεδομένων για όλες τις επιστήμες όπου ο κάθε μαθητής να βρίσκει απαντήσεις.

Καλή συνέχεια στην ηλεκτρονική παρέα μας. :P
Υλικο υπαρχει ηδη αλλα εννοια σου,θα το εμπλουτισουμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Συνοπτικά, όπως σε όλες τις απαντήσεις μου, λέω να πω και εγώ κάτι ως παλιός...
Εγώ είμαι μέλος από τις 30/09/2007 (στα πρώτα 300 μέλη του forum). Έδινα πανελλήνιες τότε. Οφελήθηκα εκείνη τη χρονιά με τα μαθήματά μου και άμεσα: δεχόμενος βοήθεια και έμμεσα: προσφέροντας βοήθεια (και εξασκούμενος).
Προσπαθώ όσο μου επιτρέπει ο χρόνος μου θα προσφέρω βοήθεια σε οποιοδήποτε θέμα μπορώ είτε να εκφράζω την άποψή μου σε θέματα που θα επηρεάσουν θετικά τα μέλη του forum ως αυριανοί φοιτητές, πολίτες, σκεπτόμενοι άνθρωποι, κλπ.
Ελπίζω να το καταφέρνω με περισσότερο θετικό από ό,τι αρνητικό αντίκτυπο.
To iSchool για εμένα πρέπει να λειτουργεί κατ΄αυτόν τον τρόπο απέναντι στους μαθητές μιας και είναι ο μεγαλύτερη πρακτικά ενεργή μαθητική κοινότητα στο ελληνικό internet. Δεν μπορεί και δεν πρέπει να γίνει ποτέ ένα απλό forum. Αν πάψει να είναι έτσι, θα πάψει να σημαίνει και οτιδήποτε για εμένα. Άλλωστε υπάρχουν τόσα forums γενικού ενδιαφέροντος/χαλαρής συζήτησούλας/γνωριμιών/κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Florenc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Florenc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
το ischool για μενα δεν ειναι τιποτε παραπανω απο μια καρτελα στον browser. :P

οποτε δεν υπαρχει τπτ ενδιαφερον σε κανα αλλο σαιτ, μπαινω ετσι, να κανω λιγο διαφημιση για το δετ, (να τσιμπησει ισως η woochogirl ή ο nPb και να αρχισουν να λενε διαφορα:D), να βοηθησω καποιον σε καποια απορια που εχει, απλα πραγματακια.
ψοφαω να βλεπω τα τεραστια ποστς του nPb μου μοιαζουν με μιζερο-αντιπολιτευτικο μανιφεστο καθως και να τον βλεπω (τον nPb) να προσπαθει να βγαλει ακρη με ολους οσους του την λενε. γενικα αυτο εχει πολυ πλακα (ειδικα χθες με τον prion ειχε τρελο γελιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Το ischool το γνώρισα τον Αύγουστο του 2008. Στην αρχή διάβαζα μονο post. Στην συνεχεια έφτιαξα λογαριασμό και κολησα. Από το 2004 συμμετέχω σε πολλά forum τωρα πια συμμετέχω ενεργά μονάχα στο ischool (πιστεύω ότι ειναι απο τα πιο ενδιαφέροντα fora της ελληνικής ιντερνετόσφαιρας και σιγουρα η καλύτερη μαθητική ιστοσελίδα). Ήταν κάτι που έλειπε απο τον ελληνικό κυβερνοχώρο και μολις δημιουργήθηκε αγκαλιάστηκε απο πολλά άτομα.
Το βιντεάκι στο youtube το έχει κάνει μέλος που τώρα είναι mod υπ όψη αυτό;)Και θεωρώ κακό το -8 και το -7 στα παιδια που στην τελική την άποψη τους είπανε.Κατά τα άλλα ο Γιάννης δεν έχει άδικο.
Το συγκεκριμένο videaki δε εχει γινει από μελος της τωρινης ομάδας διαχείρισης του forum. Όπως έχει αποδειχθεί και στο παρελθόν ο καθένας σε αυτό το forum είναι ελεύθερος να λέει την άποψη του αρκεί να μην θιγει πρόσωπα και καταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παντως χωρις το i school δεν θα ακουγα γνωμες σχετικα με τα αγγλικα και γαλλικα πιστοποιητικα!οι πληροφοριες που θα εβρισκα στο διαδικτυο θα ηταν χρησιμες για αυτα τα θεματα αλλα τωρα εχω την ευκαιρια να ακουω γνωμη απο εμπειρογνωμονες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Όλα τα ασχετα μηνυματα απο το συστημα ψηφοφοριας μεχρι το βιντεακι εχουν αφαιρεθει και εχουν παει στον καδο. Μεχρι τωρα δεν εχει επεμβει καποιος mod παρ'οτι φαινεται πως καποιοι επιδιωκουν απλως να αναστατωνουν το φορουμ αυτο. Η ενωση εχει γινει εδω και 8 μηνες, δε μπορουμε ακομα να συζηταμε για αυτα τα θεματα και οχι εδω. Αν δε σημαινει κατι για εσας το ischool γραψτε το, ή μη συμμετεχετε αλλο. Κακοπροαιρετα μηνυματα και λογαριασμοι ομως που φυτρωνουν σαν μανιταρια για να τρολλαρουν θα διαγραφονται θα παιρνουν τα μπανια τους αντιστοιχα, η ελαστικοτητα εχει και τα ορια της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου woochoogirl...
Τι σημασία έχει που o fockos διέδιδε τότε το video εκείνο, αφού τώρα είναι ένας πολύ καλός mod ή που τυχαία πριν μερικές ημέρες διαγράφηκαν τα μηνύματα του θέματος "Σας αρέσει το ανανεωμένο iSchool" (που θα αποδείκνυαν και ποιοι διέδιδαν το video).
Ειδικά το τελευταίο έγινε για εξοικονόμιση χώρου... Άσχετα που κρατούνται ακόμα ανακοινώσεις του forum από το 2005...: https://www.e-steki.gr/forumdisplay.php?f=76&order=desc&page=3

Πάντως...
Ο καθένας έκανε την επιλογή του. Δε βρίσκω το λόγο να κάθεται κάποιος σε ένα forum που δεν το αντέχει ή τον κάνει να αισθάνεται άσχημα.
Το iSchool δεν είναι οι διαχειριστές του, το domain του, αλλά ούτε καν τα μέλη του. Είναι η μαθητική κοινότητα που εκπροσωπεί.
Για εμένα θα έπρεπε το ΥΠΕΠΘ να φτιάξει ένα τέτοιο forum. Θα υπήρχε και πολύ μεγαλύτερη συμμετοχή μαθητών-φοιτητών-καθηγητών (ίσως τότε και πανεπιστημιακών), αλλά και βελτίωση της Παιδείας γενικότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου woochoogirl...
Τι σημασία έχει που o fockos διέδιδε τότε το video εκείνο, αφού τώρα είναι ένας πολύ καλός mod ή που τυχαία πριν μερικές ημέρες διαγράφηκαν τα μηνύματα του θέματος "Σας αρέσει το ανανεωμένο iSchool" (που θα αποδείκνυαν και ποιοι διέδιδαν το video).
Ειδικά το τελευταίο έγινε για εξοικονόμιση χώρου... Άσχετα που κρατούνται ακόμα ανακοινώσεις του forum από το 2005...: https://www.e-steki.gr/forumdisplay.php?f=76&order=desc&page=3

Πάντως...
Ο καθένας έκανε την επιλογή του. Δε βρίσκω το λόγο να κάθεται κάποιος σε ένα forum που δεν το αντέχει ή τον κάνει να αισθάνεται άσχημα.
Το iSchool δεν είναι οι διαχειριστές του, το domain του, αλλά ούτε καν τα μέλη του. Είναι η μαθητική κοινότητα που εκπροσωπεί.
Για εμένα θα έπρεπε το ΥΠΕΠΘ να φτιάξει ένα τέτοιο forum. Θα υπήρχε και πολύ μεγαλύτερη συμμετοχή μαθητών-φοιτητών-καθηγητών (ίσως τότε και πανεπιστημιακών), αλλά και βελτίωση της Παιδείας γενικότερα.
Συμφωνώ μαζί σου, κανονικά το υπουργείο παιδείας έπρεπε να κάνει μαθητικό forum, σημασία, όμως έχει, που υπάρχει μια ιστοσελίδα για τους μαθητές, στο ελληνικό διαδίκτυο:)

Εκείνος (εκείνη μάλλον), που διέδιδε το βίντεο, ήταν η "Μαρουλάκι". Τέλος πάντων.

Πιστεύω ότι το ischool, είναι στην ακμή του, αφού έχει χιλιάδες επισκέπτες, καθημερινά. Πού ξέρετε; μπορεί κάποτε, να το αγοράσει το Υπουργείο παιδείας:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Για εμένα το ischool είναι ένας τρόπος διασκέδασης και ένας τρόπος ψυχαγωγίας.Επίσης μέσα από αυτό το forum μπορείς ενημερωθείς,να πάρεις κάποιες συμβουλές αλλά και να σου λυθούν οι απορίες που έχεις για το σχολείο και για ό,τι άλλο σε απασχολεί.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου, κανονικά το υπουργείο παιδείας έπρεπε να κάνει μαθητικό forum, σημασία, όμως έχει, που υπάρχει μια ιστοσελίδα για τους μαθητές, στο ελληνικό διαδίκτυο:)

Εκείνος (εκείνη μάλλον), που διέδιδε το βίντεο, ήταν η "Μαρουλάκι". Τέλος πάντων.

Πιστεύω ότι το ischool, είναι στην ακμή του, αφού έχει χιλιάδες επισκέπτες, καθημερινά. Πού ξέρετε; μπορεί κάποτε, να το αγοράσει το Υπουργείο παιδείας:whistle::whistle:

κανονικα το υπουργειο παιδειας οπως λες θα επρεπε να ειχε δημιουργησει μαθητικο ιστοτοπο...αλλα δεν πειραζει.
θεωρω οτι αυτη η μαθητικη ιστοσελιδα το ischool δηλαδη ειναι η καλυτερη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγώ άρχισα να χρησιμοποιώ το iSchool τον Ιανουριο του 2008 σαν επισκέπτης και το Φεβρουάριο του 2008 εκανα εγγραφη.Μου είχε ενθουσιάσει η πληθώρα πληροφοριών για πολλά θέματα που απασχολούσαν τον μάθητη και ετσι εκανα εγγραφη.Και απο κεί που ημουν ο δέκτης των πληροφοριών έγινα ο πομπός.Αλληλεπίδρασα με συνομήλικους,εξεφρασα τη γνωμη μου,βοήθησα παιδιά όσο βοηθούσα έκανα "διαδικτυακούς φίλους αλλα και...εχθρούς και ενιωσα και ακομα νιωθω το iSchool σαν το σπίτι μου.Και δεν σας μιλάει ο "πορτοκαλής" teol20 αλλα το μέλος teol20.Το μέλος teol20 που θαυμασε το εγχειρημα του iSchool απο την πρωτη στιγμη.Υπηρξαν φάουλ γενικα ακόμα και κρίσεις.Δεν θελω να συνεχιστει όμως αυτο.Ακομα και ο φοινικας απο τις στάχτες του αναγεννάται.Και φυσικα οτι δεν σε σκοτωνει σε κάνει πιο δυνατό.

Το τοπικ που διεγράφη (https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=56666) το διέγραψα εγώ αλλα πλέον ειναι πίσω.Δεν υπήρχε καμια μεροληψια απεναντι στους χρήστες απο την Ομαδα Διαχειρισης.Απλα να θυμαστε πως αυτα που γραφτηκαν εκφραζουν τον ποστερ τη δεδομενη στιγμη.Οι αποψεις που διαμορφωνουμε ειναι ρευστές και αλλάζουν.:)

Δεν θα δεχτουμε κανένα ποστ που δημιουργει πρόβλημα εδώ είτε flamming είτε trolling που έχει σκοπό να υποβαθμίσει το iSchool καθώς και τους χρήστες του και την ΟΔ.Αυτοι οι λογαριασμοι θα τιμωρηθουν παραδειγματικά.Καλή συνέχεια στο τόπικ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εγώ άρχισα να χρησιμοποιώ το iSchool τον Ιανουριο του 2008 σαν επισκέπτης και το Φεβρουάριο του 2008 εκανα εγγραφη.
Συμφωνα με εναν προχειρο υπολογισμο απο το προφιλ μου απο τα μηνυματα και τις μερες,ειμαι περιπου 1000 μερες μελος στο site αρα ειμαστε το ιδιο παππουδες:P

Συγκινηθηκα παλι:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ άρχισα να χρησιμοποιώ το iSchool τον Ιανουριο του 2008 σαν επισκέπτης και το Φεβρουάριο του 2008 εκανα εγγραφη.Μου είχε ενθουσιάσει η πληθώρα πληροφοριών για πολλά θέματα που απασχολούσαν τον μάθητη και ετσι εκανα εγγραφη.Και απο κεί που ημουν ο δέκτης των πληροφοριών έγινα ο πομπός.Αλληλεπίδρασα με συνομήλικους,εξεφρασα τη γνωμη μου,βοήθησα παιδιά όσο βοηθούσα έκανα "διαδικτυακούς φίλους αλλα και...εχθρούς και ενιωσα και ακομα νιωθω το iSchool σαν το σπίτι μου.Και δεν σας μιλάει ο "πορτοκαλής" teol20 αλλα το μέλος teol20.Το μέλος teol20 που θαυμασε το εγχειρημα του iSchool απο την πρωτη στιγμη.Υπηρξαν φάουλ γενικα ακόμα και κρίσεις.Δεν θελω να συνεχιστει όμως αυτο.Ακομα και ο φοινικας απο τις στάχτες του αναγεννάται.Και φυσικα οτι δεν σε σκοτωνει σε κάνει πιο δυνατό.

Το τοπικ που διεγράφη (https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=56666) το διέγραψα εγώ αλλα πλέον ειναι πίσω.Δεν υπήρχε καμια μεροληψια απεναντι στους χρήστες απο την Ομαδα Διαχειρισης.Απλα να θυμαστε πως αυτα που γραφτηκαν εκφραζουν τον ποστερ τη δεδομενη στιγμη.Οι αποψεις που διαμορφωνουμε ειναι ρευστές και αλλάζουν.:)

Δεν θα δεχτουμε κανένα ποστ που δημιουργει πρόβλημα εδώ είτε flamming είτε trolling που έχει σκοπό να υποβαθμίσει το iSchool καθώς και τους χρήστες του και την ΟΔ.Αυτοι οι λογαριασμοι θα τιμωρηθουν παραδειγματικά.Καλή συνέχεια στο τόπικ.;)
Το link, δε δουλεύει, είσαι σίγουρος ότι "είναι πίσω":worry:(edit: Τώρα δουλεύει μια χαρα ;))

Το ischool, μπορεί να άλλαξε και να μην είναι όπως πριν, αλλά τα μέλη και οι συζητήσεις δεν άλλαξαν, κι αυτό είναι το σημαντικό:) Εξάλλου, ή θα έκλεινε ή θα γινόταν έτσι όπως είναι τώρα. Τι θέλετε, πιο πολύ;:)

Το ischool, σήμερα, ακριβώς μια εβδομάδα μετά την εγγραφή μου, είναι η ιστοσελίδα που επισκέπτομαι συχνότερα, απ' όλες τις άλλες, μου αρέσει πάρα πολύ:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
i σχολείο ειναι ......................... ειναι ............... ειναι ................ απεριγραπτο:P οχι οχι πλακα κανω .. το σχολείο i ειναι ενα δωρεαν βοηθημα για ολους τους μαθητες που κανουν κοπανα απο τα μιζερα σχολεια της χωρας μας ....:redface:το σχολείο εγώ δεν προσφερει μονο ενημερωση αλλα και σχολικες εμπειριες και διασκεδαση ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Από ότι είδα στα προηγούμενα μηνύματα οι περισσότεροι είναι "νεούδια" σε σχέση με μένα,είμαι κι εγώ παλιά καραβάνα τελικά. :worry: :P

'Εκανα εγγραφή στις 27-05-08,έχω 2 χρόνια plus εδώ μέσα,έχω δεί χρήστες να φεύγουν,να έρχονται,να ξαναφεύγουν,έχω ζήσει και τις παλιότερες iSchool εποχές και τις απόλαυσα με τον ίδιο τρόπο που απολαμβάνω και το forum σήμερα ως έχει.

Έμαθα πολλά πράγματα,άκουσα απόψεις και σκέψεις ατόμων εντελώς διαφορετικών από μένα,ωρίμασα εδώ μέσα,πέρασα όμορφα τον χρόνο μου και ενημερώθηκα.Γνώρισα πολύ αξιόλογα άτομα επίσης και από κοντά.

Δεν μπορώ να πώ κάτι παραπάνω,μόνο ένα πράγμα είναι σίγουρο για μένα:ότι θα συνεχίσω να μπαίνω σε αυτό το forum για πολλάα πολλάα χρόνια ακόμα. =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω παιδια εκανα εγγραφη 1/8/2009!δεν ειμαι και πολυ παλιος!αλλα ειναι μια ενδιαφερουσα σελιδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
29-04 γράφτηκα εγώ εδώ:P. Θυμάμαι έκανα αναζήτηση για τα διπλώματα των γαλλικών και είχα βρει κάποια θέματα εδώ πέρα. Μετά είδα πως είχε κι άλλα θέματα που μ' ενδιέφεραν. Ε μετά από λίγο γράφτηκα:D. Το i-school το είχα ανακαλύψει και πιο πριν (Νοέμβρη) αλλά μου πέρασε αδιάφορο.. Είχα γραφτεί και τότε αλλά δεν ήμουν ενεργό μέλος. Μάλιστα, το είχα ξεχάσει ότι είχα κάνει εγγραφή. Πρόσφατα το θυμήθηκα:P.

Το i-school για μένα είναι μία ιδιαίτερη ιστοσελίδα. Ξέρω πως εδώ μέσα υπάρχουν άτομα καλοπροαίρετα που θα με ακούσουν όταν τους το ζητήσω και που με νοιάζονται. Θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που κατάφερα να ενταχθώ σ' αυτήν την κοινότητα και να γνωρίσω προσωπικότητες που με αποδέχτηκαν γι' αυτό που είμαι. Έχω γελάσει πολύ με τα παιδιά εδώ και πάντα μου φτιάχνουν το κέφι. Είμαστε μια παρέα με άμεση επικοινωνία πράγμα που δεν το έχουν καταφέρει πολλά forum αυτό. Αυτή την εικόνα έχω δημιουργήσει μέχρι τώρα και ας ειμαι newbie. Πιστεύω πως με το ξεκίνημα της σχολικής χρονιάς θα μου φανεί ακόμα πιο χρήσιμη η ιστοσελίδα.

Εύχομαι το σκουλάκι μας να συνεχίσει να υπάρχει και το κλίμα που επικρατεί να παραμείνει:clapup:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εγω τωρα το παρατηρησα το iSchool!:P συνεχεια ημουν στο chat and fun !ειναι ωραιο! ακομα δεν το εχω χρειαστει! (γιατι τα σχολεια ειναι κλειστα!:P) αλλα ειναι πολυ ενδιαφερων σαιτ!! μου αρεσει παρα πολυ!! εχει παρα πολλα θεματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πωπω εγγραφή στις 12-03-08. Πώς πέρασε ο καιρός!

Γενικά το ischool ήταν η πρώτη μου επαφή με το ιντερνετ γενικά, και δεν θα την άλλαζα με τίποτα.
Ένας χώρος που έμαθα πράγματα, μοιράστηκα σκέψεις & ιδέες, γνώρισα ΚΑΛΑ άτομα και ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Μοιράστηκα στιγμές με κάποιους και από κοντά.

Ένα ευχάριστο διάλειμμα,μια μεγάλη παρέα, μια πηγή έμπνευσης,γνώσεων, βοήθειας.

Θα είμαι και εγώ πολλά χρονιά ακόμα εδώ γύρω. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top