Τι σημαίνει το iSchool για εσάς;

Λεωνίδας_Δ

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας_Δ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Εχω τελειώσει το σχολείο 2 χρόνια τώρα και...είναι το καλύτερο υποκατάστατο(ναι ναι μου λειψε το σχολείο..)...Επιπλέον βλέποντας τόση νεολαία μου θυμίζει τη χαμένη μου νιότη!!:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Καποτε ειχα δει αυτο το θεμα..και δεν ηθελα να απαντησω...γιατι,τι να πω οτι η ιστοσελιδα ειναι χρησιμη για τους μαθητες;Δεν ειμαι πια μαθητρια...

Να πω οτι βοηθαει τους φοιτητες; και φυσικα τους βοηθαει!αλλα κοντευω να μην ειμαι φοιτητρια πια...

...για μενα το αι σκουλ ειναι περισσοτερο απο μια απλη και χρησιμη ιστοσελιδα σχολικου και φοιτητικου περιεχομενου...Σαν τωρα το θυμαμαι,περυσι τετοια εποχη...εδω μεσα γνωρισα το αγορι μου και ειμαστε ακομα μαζι...υπαρχουν παρα πολλα θεματα που τα εχω κρατησει σε σκινσοτς για να κρατηθουν παντα τα πιο ωραια,πιο συναισθηματικα,πιο αγαπσιαρικα κομματια της δικης μου ιστοριας.

ενιγουερι,θα μπορουσα να πω κι αλλα ωντας σχεδον 3 χρονια στο αι σκουλ,τα ματια μου εχουν δει πολλα εδω μεσα και δεν θελω να επεκταθω σε αλλα σημεια.Απλα κραταω τα καλα και το οτι ειμαι ευγνωμων που γνωρισα τον ανθρωπο της ζωης μου εδω μεσα...

μωρη ριρικα αν δεν ησουν εσυ πως θα συζηταγαμε για εκεινο το ιστορικο θεμα περι συναντησης αισκουλιτων στην κρητη;
χαχα ενα μεγαλο ευχαριστω στη ριρικα στα διαλα,ξερει αυτη,επισης στην πρινς που με παροτρυνε να γραψω,αν το παω πολυ μακρυα στο τελος θα ευχαριστω αυτον που ανακαλυψε το ιντερνετ χαχα

αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
1)Τι σημενει το iSchool για εσας...??:)
2)Ποιο πραγμα σας αρεσει σ'αυτο πιο πολυ??:)


Υ.Σ Εκφραστητε ελευθερα...!!!;)
1) Πηγή πληροφοριών, άλλοτε αξιόπιστων, άλλοτε επιδεχόμενων επαληθεύσεως :hmm:

2) Εστία διασκέδασης :clapup:

3) και Φυσικά τρόπος απόκτησης νέων γνωριμιών :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Από το 08 εδώ, εκεί το καλοκαίρι πριν αρχίσει η Α ως επισκέπτης λίγο χαλαρά κι απ' το Νοέμβριο τακτικά. Περάσαμε Α λυκείου, Β λυκείου, Γ λυκείου, πανελλήνιες και είμαστε ακόμα εδώ.

Enough said? Nuff said yeah, you may go now.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
1) ελευθεριά έκφρασης
2) νέες γνωριμίες
3)η άλλη όψη του σχολειού..

Γενικα το i-school έχει γίνει ένα κομμάτι της ζωής μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Αν όχι το πιο γλυκό τότε το πιο αληθινό κομμάτι της ζωής μου!
Εδώ μπορείς να εκφραστεις,να συζητήσεις,να τσακωθείς (:devil:),να συμφωνήσεις,να κάνεις φιλίες,σχέσεις.....:)
Είναι μικρογραφία της κοινωνίας μας,η ίδρυση του ήταν υπέροχη πρωτοβουλία..έλεος όλοι έχουμε κολλήσει με φβ,μσν και έχουμε ξεχάσει να ζούμε!
Είναι πραγματικά ένα καταφύγιο,μια ζεστή αγκαλιά για μαθητές και μη....
Είναι ένας όμορφος κόσμος και χαίρομαι τόσο που τον ανακάλυψα!
Τέλος,ήθελα να πω πως η ιδέα για συνάντηση αι-σκουλιτών είναι υπέροχη ιδέα να το κάνουμε παιδιά!!!!!!!
(Εντάξει περιττό να πω ότι όσα υπάρχουν εδώ μέσα είναι θησαυρός-γνώσεων και συναισθημάτων!!Λυπάμαι που άργησα να γίνω μέλος! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Αν όχι το πιο γλυκό τότε το πιο αληθινό κομμάτι της ζωής μου!

Σίγουρα θες να το πεις αυτό?:hmm: :P


Ον:

1χρόνο+κάτι ψιλά είμαι μέλος, παρακολουθώ το σαιτ 2-2.5 χρόνια.Συμμετέχω για πολλούς λόγους:
  • Μπορώ να πληροφορηθώ για εκπαιδευτικά και άλλα ζητήματα που με αφορούν.
  • Επίσης παρακολουθώ διάφορα θέματα με συλλογές ασκήσεων.
  • Κάποιες φορές μπορώ να πάρω γνώμες για κάποιο ζήτημα που με απασχολεί.
  • Υπάρχει και το τσατ, στο οποίο μπορούμε όλα τα μέλη να βρίζουμε την solonas07, και βέβαια να γνωριστούμε μεταξύ μας, να ανταλλάξουμε απόψεις, να πούμε μ@λακίες κουτουλου κουτουλου.

Κι άλλα πολλά...


Γενικά έχω κάνει εγγραφή σε πολλά πολλά φορουμς αλλά τελικά μόνο στο iSchool κάνω τη τιμή να είμαι μέλος του για τόσο καιρό.

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
μια σελίδα που μπορείς να ζητήσεις γνώμες για οποιοδήποτε θέμα!
μπορείς να ζητήσεις βοήθεια σε οτιδήποτε έχει σχέσει με το σχολείο!
και μπορείς να συζητήσεις θέματα που δεν θα συζήταγες εύκολα με άλλους λόγω της ανονυμίας του διαδυκτίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
χαχα!!
το συγκεκριμένο τόπικ μου θυμίζει ερώτηση τύπου: "τι εστί λεύκωμα;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
iSchool περνάς ευχάριστα την ώρα, λες καμμία μ@λακια, γνώρισα τον έρωτά μου (@blue_butterfly :P ) και πολλά άλλα! Λατρέυω την Καφετέρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
η καλυτερη μαθητικη ιστοσελιδα που υπαρχει:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Σίγουρα θες να το πεις αυτό?:hmm: :P

Μμμμ....Εντάξει το λες αληθινό κατά κάποιο τρόπο....:hmm::P Οι περισσότεροι είναι αυθόρμητοι και ειλικρινείς....Οι περισσότεροι-όχι όλοι! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μμμμ....Εντάξει το λες αληθινό κατά κάποιο τρόπο....:hmm::P Οι περισσότεροι είναι αυθόρμητοι και ειλικρινείς....Οι περισσότεροι-όχι όλοι! :whistle:

Χαχαχα fair enough, απλά είναι λίγο "κάπως" να το λες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Αγώνες επιχειρηματολογίας! Χαχα ειδικά σε hot θέματα! Πλέον οι άνθρωποι in real life δε συζητούν όταν βγαίνουν έξω, μιλούν μόνο για βλακείες και για το άλλο φύλο. Αντίθετα, εδώ γίνονται πιο ουσιώδεις συζητήσεις που μέσω αυτών αποκτάς άποψη, βλέπεις την οπτική του καθενός και γενικά βελτιώνεσαι. Συμφωνώ ότι όταν το πρωτανακάλυψα το κλίμα ήταν διαφορετικό, δεν ήθελε 5 λεπτά να φορτώσει η κάθε σελίδα(και με safari όχι explorer),ήταν πιο μικρό και λιγότερο χαώδες.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Το ischool το βρηκα τυχαια οταν εψαχνα τα αποτελεσματα του μαθηματικου διαγωνισμου <<Θαλης>> και μετα απο 5-7 περιπου μηνες αποφασισα να γινω μελος...Ειναι σιγουρα η καλητερη μαθητικη ιστοσελιδα(εδω πρεπει να αναφερω οτι ειναι ιδιετερα προσεγμενη) που υπαρχει διοτι σου δινει παρα πολλες δυνατοτητες απο το να εκφρασεις τη γνωμη σου για ενα θεμα μεχρι να βρεις βοηθηματα...Για εμενα το ischool ειναι ενας τροπος για να περασω ευχαριστα και δημιουργικα την ωρα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
η αληθεια ειναι οτι το ischool το βρηκα εντελως τυχαια ενω εψαχνα πληροφοριες για μια εργασια.πριν εγγραφω επισκεφτηκα το site αρκετες φορες για να το "τσεκαρω" και μου αρεσε παρα πολυ.οταν εκανα εγγραφη ενιωσα οτι μπηκα σε ενα χωρο φιλικο κατι το οποιο μεχρι τωρα πιστευα οτι δεν υπηρχε ομοιο του ας πουμε.μεσα απο το ischool συνειδητοποιησα οτι υπαρχουν αρκετα παιδια γυρω στην ηλικια μου,και μεγαλυτερα anyway,τα οποια βαζουν το μυαλο τους να δουλεψει και μπορουν να εχουν αποψεις για πιο σοβαρα θεματα απο τα συνηθησμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ενα forumaki να παιρναω ευχαριστα την ωρα μου
και σε οτι αφορά το σχολειό να εκφέρω όλες μου τις ιδέες, απόψεις και ανησυχίες ανερυθρίαστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Λοιπον ειμαι σχετικα νεο μελλος εδω (απο τον φλεβαρη).Δεν ξερω πως ηταν παλια που ακουω και δεν θα μπω σε αυτο το τρυπακι! Το φορουμ το βρηκα τυχαια ενω εψαχνα κατι και γραφτηκα αμεσως γιατι ειχα ακουσει απο εναν φιλο μου παλιο μελος καλα λογια!Ας πουμε εχω φαει κολλημα!!! εχω γνωρισει νεα ατομα,γραφω και μοιταζομαι τις αποψεις μου και γενικα περνα την ωρα μου!!! Υπαρχουν πολλα παιδια με τα οποια τεριαζουμε φαινομενικα σαν χαρακτηρες!!! Επιπλεον εξασκω το αγαπημενο μου σπορ (τρολλινγκ).Μακαρι να συνεχισω να ειμαι μεσα και να ασς σπαω τα νευρα!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Προσωπικά, μου αρέσει αρκετά το iSchool, καθώς σε αυτό το forum έχω κάνει ενδιαφέρουσες γνωριμίες, ενώ ταυτόχρονα βρίσκω πολλές πληροφορίες για ποικίλα θέματα που με ενδιαφέρουν. Γενικότερα, είναι ευχάριστος ''χώρος'' για να περνάω την ώρα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Το iSchool το βρήκα εντελώς τυχαία πριν από 2 χρόνια σε μια αναζήτηση στο google σχετικά με κάποιο μάθημα της Α' γυμνασίου (Ναι, τόσο ήμουν τότε :redface:). Μου άρεσε πολύ ως ιστοσελίδα και μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον και χρήσιμη, έτσι γράφτηκα. Γνώρισα αρκετά παιδιά, έκανα γνωριμίες και αλληλοβοηθιόμαστε στις δυσκολίες και απορίες μας.:)
Αυτή τη στιγμή, το iSchool αποτελεί ένα σημαντικό κομμάτι της καθημερινότητας μου και μπορώ να πω ότι είναι το καλύτερο μαθητικό site! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top