Τι ποτά πίνετε;

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θα παρακαλέσω να μην αναφέρεται το όνομα της Μαυρούλας μου τόσο συχνά. :pfff: Δε μπορώ μακριά της. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Μετά από μεγάλες ποσότητες κατανάλωσης των εξής: κρασί, ούζο, βότκα, ρακόμελο, οινόμελο, τεκίλα και πραγματικά πολύ τσίπουρο (με χειρότερο το ανακάτεμα τουλάχιστον δυο εκ των προαναφερθέντων), πλέον μπορώ να πιώ μπύρα και σαγκρία αποκλειστικά. Και μόνο που θυμάμαι τα μεθύσια που έχουν παιχτεί ανακατεύομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Μόνο μπύρα και κατά προτίμηση McFarland.Εάν βρεθώ σε μαγαζί με μεγάλη ποικιλία από μπύρες, δεν θα διστάσω να δοκιμάσω κάποια καινούρια αλλά γενικά προτιμώ την συγκεκριμένη.Επίσης τρελαίνομαι για κοκτέιλς με φρουτώδη γεύση αλλά μόνο από μαγαζιά που ειδικεύονται στα κοκτέιλς :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ρακομελο

Νεοφερμένος

Η Ρακομελο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μόνο ρακομελο!!! ☺????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Τεκίλα! Γιατί είμαι πνεύμα ελεύθερ! Αα και βότκα σκέτη! σταθερή αξία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panelladikes015

Νεοφερμένος

Ο panelladikes015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μονο μπαλτικα απο εξαρχεια με φυστικια που εχουν κρουστα απο μπαρμπεκιου :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Το μοχιτο είναι πολύ μπαναλ.
Το γαλαχίτο όμως καθόλου. :pfff:

γαλαχίτο = white Cuban -.-

Μου υπενθυμίζω οτι ακόμα αγαπώ το White Russian δίχως τη βότκα και τo kahlua
νια νια νια :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
αν και δεν ειμαι και πολυ του ποτου : Moscato d'asti σταθερη αξια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μπυρα( κατα προτιμιση kaiser), τσιπουρο, λευκο κρασι, βοτκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ρακόμελα/οινόμελα, βότκα, ουίσκι, κρασί(κόκκινο και μαυροδάφνη κατά προτίμηση), ούζο , μπύρα (McFarland, La Trappe , Guiness οι καλύτερες για μένα, γενικά κυρίως κόκκινες ή μαύρες) και juggermeister... και από κοκτέιλ zombie, B-52 τα αγαπημένα μου!
Τσίπουρο/ρακί δεν μ' αρέσουν τόσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
τιποτα:P
προς το παρων δεν εχω δοκιμασει κατι που να μου αρεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
από κοκτέιλ φέτος δοκίμασα sex on the beach,mai tai, margarita και caipirinha.
έχω να πω πως όλα ήταν απαίσια εκτός από το πρώτο που άνετα θα πινα κάθε μέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πιο πολύ μπύρα. Φυσικά τεράστιες ποσότητες Βεργίνας, είτε βαρέλι είτε μπουκάλι. Από καλές η αγαπημένη μου είναι η La Trappe, κυρίως η Quad αλλά και οι dubel-tripel καλές είναι. Η Paulaner καλή είναι αν δεν θέλω κάτι ακριβό και βαριέμαι την Βεργίνα.

Από κοκτειλ το καλοκαίρι διάφορα ότι τύχει. Daikiri, Mai Tai, White Russian κλπ

Το τσιπουράκι καλό είναι αν και δεν πίνω συχνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 863023

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γαλα με παγο.
Μερικες φορες τα τσουζω και δεν πινω ζαχαρουχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr Someone

Νεοφερμένος

Ο Dr Someone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τζονι κολα η μπυρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Γαλα με παγο.
Μερικες φορες τα τσουζω και δεν πινω ζαχαρουχο.
Το παρακάνεις... Εγώ επειδή είμαι μικρός ακόμα, το γάλα το αραιώνω και με νερό για να μη με χτυπήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Σουμάδα.... σκέτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ουίσκι μόνο τζακ..βότκα πολύ.. και jagermeister
και το απσέντι μου αρέσει, αλλα είναι δύσκολο να το βρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ένα και μοναδικό :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top