Τι ποτά πίνετε;

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τα σφηνακια τεκιλας και βοτκας που ηπια χτες ηταν καταστροφικα αλλα υπεροχα :p

ρακι η εστω ρακομελα πινει κανεις? :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
σφηνακι βοτκα νορ8 :redface::redface::redface: πολυ ωραιο :P
ρακι-ρακομελα δεν εχω πιει ακομα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolascy

Νεοφερμένος

Ο nikolascy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Κοκκινο κρασι :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Κοκκινο κρασι :beer:

κ αυτο ειναι πολυ ωραιο κοκκινο γλυκο κρασι :redface: ολα τα λεφτα :P
λεσ για κρασι κ βαζεισ τη μπυρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
κόκκινο είναι πιο ωραίο ημίγλυκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Κρασι, ρετσινα, μπυρα για χαλαρα. Αντε και κανα τσιπουρο για τσακιρ κεφι :P Σε πιο καλες φασεις, ποτα των 40 βαθμων ( ουισκι, βοτκα κτλ). Τιποτα ομως δεν με ειχε ... ξετρελανει. Ξερετε, δεν σε νοιαζει τιποτα, αυτη η αισθηση σαν να πετας ας πουμε. Μεχρι που ηρθε ο ξαδερφος μου απο Γερμανια και εφτιαξε ενα απιστευτο κοκτειλ με... βενζινη ( μην κραξετε πολυ!!), βοτκα και κατι γλυκαντικα. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! Κεφαλι στις δυο γουλιες και με τρια σφηνακια την εχεις δει απιστευτα. Το συνιστω ανεπιφυλακτα ( αν και μπορει να μην ειναι τοσο καλο για τον οργανισμο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Λευκό κρασί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Το χειμώνα κυρίως κρασί αντε και καμια τεκίλα ή βότκα λεμόνι στο τσακίρ κέφι.
Το καλοκαίρι μπύρα κυρίως και κρασί :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
βότκα, μπύρα και τεκίλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Χριστίνα!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Ελπίζω να μην είμαι η μόνη που δεν μπορεί να πιει, εεε? :whistle: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ειναι στον ανθρωπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αβοκάντο

Νεοφερμένος

Ο Αβοκάντο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δεν κάνει το ποτό τον άνθρωπο, ο άνθρωπος κάνει το ποτό συνήθως αλλά το ότι δεν πίνεις Χριστίνα καλό για σένα κάνει, αλλά καμιά μπύρα πότε πότε δεν βλάπτει. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Δεν κάνει το ποτό τον άνθρωπο, ο άνθρωπος κάνει το ποτό συνήθως αλλά το ότι δεν πίνεις Χριστίνα καλό για σένα κάνει, αλλά καμιά μπύρα πότε πότε δεν βλάπτει. 8)

Μια μπυρίτσα που και που άντε ναι :whistle:
Άλλα ούτε αυτή μπορώ :P αχαχα!
Πάντα στο τέλος καταλήγουν οι φίλοι μου να πίνουν το μισό μου ποτήρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αβοκάντο

Νεοφερμένος

Ο Αβοκάντο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μια μπυρίτσα που και που άντε ναι :whistle:
Άλλα ούτε αυτή μπορώ :P αχαχα!
Πάντα στο τέλος καταλήγουν οι φίλοι μου να πίνουν το μισό μου ποτήρι :P

Τότε περιορίσου στους χυμούς. :P
Καμία μπύρα δεν πάει χαμένη πάντα θα υπάρχει κάποιος πρόθυμος που θα την πιεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πως γίνεται να μη μπορείς να πίνεις; :P
Δε το καταλαβαίνω.

Δε μπορείς να κατεβάσεις γιατί καίγεσαι ξέρωγωτι ή δε μπορείς τη γεύση των ποτών με την έννοια οτι δε τα βάζεις στο στόμα σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ούτε και εγώ είμαι του αλκοόλ αλλά πίνω πού και πού. Και παρόλο που την τελευταία φορά το παράκανα λιγάαακι (:angelnot:) ούτε που μέθυσα. :smoke:

Πάντως, δεν μπορώ να πίνω μπύρες. Με την καμία όμως. :P Α! Και με το ουίσκι δεν έχουμε καλές σχέσεις... Κρίμα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ λατρεύω κρασί! Αν και πρόσφατα που ήπια, με χτύπησε λίγο (και δεν ήπια ούτε δύο ποτηράκια, πρώτη φορά το έπαθα). :redface:

Όλα τα κορίτσια που ξέρω δε μπορούν να πιούν μπύρες.
Γιατί ρε σεις; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΩΤΗΡΗΣ_14

Νεοφερμένος

Ο ΣΩΤΗΡΗΣ_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Southern με κοκά-κόλα, μαυρό bacardi σκέτο και κάμια μπύρα(kaiser)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλα τα κορίτσια που ξέρω δε μπορούν να πιούν μπύρες.
Γιατί ρε σεις; :(

Γιατί έχει χάλια γεύση!!!!

:oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top