Τι ποτά πίνετε;

αιθερόλαμνος

Νεοφερμένος

Η αιθερόλαμνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
με σειρά προτίμησεις:
1.μπύρες.. πολλές μπύρες... είναι πανταχού παρούσες..
2. μαυροδάφνη-λευκο κρασί με φαγητό
3.ουζάκι με μουσικούλα
4.τσικουδιά (όποιος θέλει να μάθει να πίνει να έρθει στην Κρήτη)
5.ουισκι σε έκτακτες περιπτώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
στο κυλικειο του πανεπιστημιου τι καφε προτεινεται να παρω??ζεστος να ειναι....
μην κοροιδευεται απλα δεν ξερω τα ονοματα γιατι δεν πινω σχεδον καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
στο κυλικειο του πανεπιστημιου τι καφε προτεινεται να παρω??ζεστος να ειναι....
μην κοροιδευεται απλα δεν ξερω τα ονοματα γιατι δεν πινω σχεδον καθολου...

φίλτρουυυ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
τα παντα ολα πινω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
μπακαρντι κολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
στο κυλικειο του πανεπιστημιου τι καφε προτεινεται να παρω??ζεστος να ειναι....
μην κοροιδευεται απλα δεν ξερω τα ονοματα γιατι δεν πινω σχεδον καθολου...

Αφού δεν πίνεις καφέ γιατί πρέπει να πάρεις;
Ούτε εγώ πίνω γενικά. Αυτό το καλοκαίρι άρχισα να παίρνω Freduccino όταν έβγαινα έξω. Αν πάλι δεν ήθελα καφέ έπαιρνα χυμό.
Από αλκοόλ τώρα το καλοκαίρι καμιά :beer: Για χειμώνα μου αρέσει το ημίγλυκο κρασί. Έχω δοκιμάσει και σαμπάνια και η αλήθεια είναι ότι με γοήτευσε!!! (μη με κράξετε, εννοείται πως δεν παραγγέλνω ποτέ κάτι τέτοιο)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ταξιάρχης Π.

Νεοφερμένος

Ο Ταξιάρχης Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μπύρααααααααααααα................:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Αν και δεν είμαι πολύ φαν του ποτού, το καλοκαίρι παίρνω συνήθως tequila sunrise και τον χειμώνα βολεύομαι με ένα monster :P

παιδια το apsenth απλα εχει πολυ αλκοολ, οχι κατι παραπανω!ολα αυτα περι "πρασινης νεραιδας" και τα σχετικα απλα ειναι διαδοσεις 15χρονων που δεν ξερουν να πινουν. σας το λεω μετα βεβαιοτητας επειδη συχνα πυκνα πινω...ειναι βαρυ αλλα μεχρι εκει :P



https://www.ipanic.gr/Αφιερώματα/332-Αψέντι,-το-ποτό-θρύλος.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε μου αρέσει και τόσο να πίνω... αλλά οκ, αν τύχει, ΜΟΝΟ βότκα λεμόνι. :P

(πφφ ξενέρα... χαχα :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Αν και δεν είμαι πολύ φαν του ποτού, το καλοκαίρι παίρνω συνήθως tequila sunrise και τον χειμώνα βολεύομαι με ένα monster :P
ΓΙΑΤΙ;;:eek: Πότε θα μάθετε την ανωτερότητα του χυμού;:pfff: (Σιγά μην πιω energy drink, ενώ μπορώ να πιω έναν υγιέστατο χυμό πορτοκάλι και να έχω [σχεδόν] τα ίδια αποτελέσματα, χωρίς τυχόν παρενέργειες:P).

Ουζάκι και ουίσκι από εμένα:redface: (δεν έχω μεθύσει ακόμη:hehe:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Brightside

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Το mojito γαμάει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
κοκτειλ= jack daniels drambuie amaretto
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
ΓΙΑΤΙ;;:eek: Πότε θα μάθετε την ανωτερότητα του χυμού;:pfff: (Σιγά μην πιω energy drink, ενώ μπορώ να πιω έναν υγιέστατο χυμό πορτοκάλι και να έχω [σχεδόν] τα ίδια αποτελέσματα, χωρίς τυχόν παρενέργειες:P).

Ουζάκι και ουίσκι από εμένα:redface: (δεν έχω μεθύσει ακόμη:hehe:).

Εντάξει βρε και τα smoothies καλά είναι :P
Κι εγώ μην νομίζεις δεν είμαι και φανατικός των energy drink αλλά που και που (χειμώνα κυρίως) μπορεί να τύχει να πάρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coyοte

Νεοφερμένος

Ο coyοte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πατάω Paulaner Weiss στο Γούγλη και πρώτο αποτέλεσμα...archbeerhouse.gr!
:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πατάω Paulaner Weiss στο Γούγλη και πρώτο αποτέλεσμα...archbeerhouse.gr!
:beer:

Εμένα paulaner.com και 2ο en.wikipedia.org/wiki/Paulaner_Brewery . :hmm: :P

Από μπύρες οποιαδήποτε Lager. Μεγάλη φαν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εμένα paulaner.com και 2ο en.wikipedia.org/wiki/Paulaner_Brewery . :hmm: :P

Από μπύρες οποιαδήποτε Lager. Μεγάλη φαν. :redface:
Έχει να κάνει με το ιστορικό αναζητήσεων και τ'ότι μένω Περιστέρι, μάλλον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria96

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Mojito, μπύρα, κρασί... κ.α. αλλά γενικά δεν είμαι του ποτού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπυρίτσα με το φαγητό και ειδικά το καλοκαίρι ή αλλιώς κρασί...από τα άλλα ουισκάκι grant's με κοκα κολα ή mojito ανάλογα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top