Τι ποτά πίνετε;

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
παρ'οτι δεν ειμαι φαν του αλκοολ και πινω πολυ σπανια,λατρευω ωστοσο την μπυρα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
παρ'οτι δεν ειμαι φαν του αλκοολ και πινω πολυ σπανια,λατρευω ωστοσο την μπυρα:redface:
και πολυ καλα κανεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα μια βδομάδα τώρα σχεδόν κάθε βράδυ λιώμα είμαι lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Άπειρο κρασί (κυρίως λευκό), κάτι ούζα από τις 11.30 το πρωί και τσίπουρα το βράδυ.

Μπύρα μόνο στα μεταλλάδικα. :P

:drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Άπειρο κρασί (κυρίως λευκό), κάτι ούζα από τις 11.30 το πρωί και τσίπουρα το βράδυ.

Μπύρα μόνο στα μεταλλάδικα. :P

:drunk:
γερο ποτηρι η κοπελια!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Μπύρα μόνο στα μεταλλάδικα. :P

:drunk:

Α,κακώς,να μην πηγαίνεις σε τέτοια μέρη.Κυκλοφορούν κάτι μυστήριοι τύποι με πολλά μούσια. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,840 μηνύματα.
καλό κόκκινο κρασί / μπύρα με παρεοσυζήτηση περί ανέμων και υδάτων...:clapup:

Υ.Γ.: Απεχθάνομαι το κρασί το χύμα, διότι προκαλεί πονοκεφάλους στις περισσότερες φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Α,κακώς,να μην πηγαίνεις σε τέτοια μέρη.Κυκλοφορούν κάτι μυστήριοι τύποι με πολλά μούσια. :ermm:

Mr. Crowley raises hand να υποθέσω; :P

Η αλήθεια είναι ότι ώρες - ώρες βλέπεις κάτι γορίλες τεράστιους που χτυπιούνται και με το ζόρι κρατιέσαι. :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Mr. Crowley raises hand να υποθέσω; :P

Η αλήθεια είναι ότι ώρες - ώρες βλέπεις κάτι γορίλες τεράστιους που χτυπιούνται και με το ζόρι κρατιέσαι. :loltooth:

Για σε παρακαλώ,εγώ το πολύ το μούσι το έκοψα προχθές. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Aπ' όλα τα ποτά πίνω, δεν έχω πρόβλημα.:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
κρασάκι ^.^ κόκκινο ημίγλυκο <3

ελάτε να γίνουμε λιώμα λολ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Γενικά, δεν πίνω τίποτα.
Παλιότερα έπινα μπύρα, αλλά μετά συνειδητοποίησα ότι πληρώνεις 3 ευρώ τα 330ml σε μαγαζί της προκοπής, πίνεις heineken ή Amstel ή άμα είσαι τυχερός Mythos, και σε μαγαζιά για τον πούτσο που συχνάζουν οι φίλοι μου πληρώνεις 5 ευρώ τα 250ml, και πίνεις Corona.

Σε εκδρομή με το σχολείο όμως, ή όπου μείνω μόνος μου με άλλα παιδιά να περάσω το βράδυ, τσακίζουμε μισόλιτρες Craft από το διπλανό ΑΒ για 1.20, και κάνουμε και κεφάλι μια χαρά.
Από βαριά τύπου Ουίσκι-Βότκες δεν πίνω τίποτα, δεν τα μπορώ, ούζα-τσίπουρα πάρα πολύ λίγο άμα τύχει και καθίσω με την οικογένεια σε καμιά ψαροταβέρνα...
Και εντάξει, κάθε καλοκαίρι το περνάω με 2 βδομάδες στην Κρήτη, άμα δεν έπινα ρακί μετά το φαγητό (που σου στέλνουν οι μαγαζάτορες τσάμπα καραφάκια το ένα μετά το άλλο) θα ήμουν βλάσφημος.
Αλλά γενικά, το μόνο αλκοολούχο που το βάζω στο στόμα μου και το απολαμβάνω είναι το ρακόμελο <3 (τα λικέρ δεν μετράνε ε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γαβριέλα Ξάνθη

Νεοφερμένος

Η Γαβριέλα Ξάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Είναι αυτό που λένε αλκοόλ να ναι και ό,τι να ναι!! Κυρίως τσίπουρο,ρετσίνα μιας και είναι πιο φθηνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Πίνω πολύ Βαρελίσια Μπύρα, ξανθιά κυρίως, Vodka σκέτη ή Vodka λεμόνι, λατρεύω την Tequila, to dusty και πιο πολύ τα ΡΑΚΟΜΕΛΑ !!!!
Κάθε φορά που βγαίνω έξω με φιλαράκια μου, παραγγέλνουμε ρακόμελα, είναι πολύ γ@μάτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sevkys

Νεοφερμένος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Jack Daniels Tennessee Whiskey ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Η βότκα με λίγοοοο χυμό μέσα δεν είναι και άσχημη. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosMak

Νεοφερμένος

Ο PanosMak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
johnnie walker:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Ποτό να ναι και ότι να ναι...
Αλλά κυρίως βότκα σκέτη κατά προτίμηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom Dizzle

Νεοφερμένος

Ο Boom Dizzle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μακρια απο το αλκοολ παιδια...Οκ δεν λεω μερικοι την βρισκουν να γινονται στουπι αλλα πιστεψτε με δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα
απο το ποτο.ΤΟ ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ!!Ειμαι 19 χρονων κ καταλαβα νωρις οτι το αλκοολ σε καταστρεφει...Μικροτερος δεν επινα τον τελευταιο χρονο ομως καταναλωνα οτι εβρισκα νομιζοντας πως ετσι θα ξεχασω οτι με πονουσε μεσα μ...Μπυρες κ ποτα οπως βοτκα ουισκι δεν με πιαναν ευκολα....Το κρασι ομως με διαλουσε!Κ επινα παντα για λογους οπως πχ μοναξια-ερωτικη απογοτευση-λυπη κτλ.Πανω στο μεθυσι μου εχω ξεστομισει πολλα λογια (αληθειες βασικα που δεν θα τις ελεγα νορμαλ) κ εχω διαλυσει κ σχεση μ,εξαιτιας τετοιου λογου...Προσφατα βρεθηκα σε ξενη παρεα κ υπεπεσα στο σφαλμα να πιω πολυ και να γινω ρεζιλι...Κοντεψα να μην φτασω σπιτι(μενω κ μονος μ)...Εκεινο το βραδυ ηταν σκετη κολαση για μενα...Φαινομαι τραγικος αλλα αυτη ειναι η αληθεια...Κ απο τοτε εχω πει στον εαυτο μ δεν θα ξαναπιω ποτε(αντε καμια μπυρα που κ που)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Μακρια απο το αλκοολ παιδια...Οκ δεν λεω μερικοι την βρισκουν να γινονται στουπι αλλα πιστεψτε με δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα
απο το ποτο.ΤΟ ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ!!Ειμαι 19 χρονων κ καταλαβα νωρις οτι το αλκοολ σε καταστρεφει...Μικροτερος δεν επινα τον τελευταιο χρονο ομως καταναλωνα οτι εβρισκα νομιζοντας πως ετσι θα ξεχασω οτι με πονουσε μεσα μ...Μπυρες κ ποτα οπως βοτκα ουισκι δεν με πιαναν ευκολα....Το κρασι ομως με διαλουσε!Κ επινα παντα για λογους οπως πχ μοναξια-ερωτικη απογοτευση-λυπη κτλ.Πανω στο μεθυσι μου εχω ξεστομισει πολλα λογια (αληθειες βασικα που δεν θα τις ελεγα νορμαλ) κ εχω διαλυσει κ σχεση μ,εξαιτιας τετοιου λογου...Προσφατα βρεθηκα σε ξενη παρεα κ υπεπεσα στο σφαλμα να πιω πολυ και να γινω ρεζιλι...Κοντεψα να μην φτασω σπιτι(μενω κ μονος μ)...Εκεινο το βραδυ ηταν σκετη κολαση για μενα...Φαινομαι τραγικος αλλα αυτη ειναι η αληθεια...Κ απο τοτε εχω πει στον εαυτο μ δεν θα ξαναπιω ποτε(αντε καμια μπυρα που κ που)

Μπορείς να το κόψεις?Ναι?Οκ.
Όχι?Τότε οκ,έχεις θέμα και καλύτερα να αναζητήσεις επαγγελματική βοήθεια.
Κατα τ'άλλα,δε βλέπω το γιατί πρέπει να δαιμονοποιείς το αλκοόλ και να το κάνεις πιο "γλυκό".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top