Τι ποτά πίνετε;

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εμένα μ' αρέσει πολύ το B52. Τελείως τύφλα δεν μπορώ να πω ότι έχω γίνει ακόμα. Ούτε εμένα με πιάνει και πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Τωρα καλοκαιρακι οταν βαριεμαι να βγω δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο ενα jack daniels με παγο και στο μπαλκονι να ατενιζω τον ουρανο...Ακρως χαλαρωτικο...

Τωρα για εξω ολα τα σφαζουμε ολα τα μαχαιρωνουμε...Αλλα απο σφηνακια μονο "5 λευκα" :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zouzounaaa^^

Νεοφερμένος

Η Zouzounaaa^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
βασικά δεν είανι άθλημα για εμένα...κάποιες φορές μαζί με παρέα θα πιω καμιά μπυρίτσα ή αν είμαστε έξω σε μπαράκι θα πιω κανένα gordons space...γενικά τα βαριά ποτά δεν μου ταιριάζουν και δεν μου αρέσουν...όσα έχω δοκιμάσει δηλαδή..ααα πίνω κ κρασί σε τραπέζια στο σπίτι με τους δικούς μου...τίποτα ιδιαίτερο όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Εγώ πίνω με μέτρο αφού είμαι γνωστός αρχιγκαντέμαρος. 1 στοιχείο θα σας δώσω. 3 φορές αλκοτέστ μεσα σε 28 νύχτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε είναι πολύ απλό βασικά.
Όταν σκοπεύεις να οδηγήσεις δεν πίνεις καθόλου, έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και δεν είσαι επικίνδυνος για τον εαυτό σου και τους άλλους οδηγούς/πεζούς στο δρόμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Απλά άμα πιεις ρε παιδί μου και είσαι με παρέα...να φροντίζετε πάντα κάποιος να μην πιει, έτσι ώστε να οδηγήσει μετά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ πίνω με μέτρο αφού είμαι γνωστός αρχιγκαντέμαρος. 1 στοιχείο θα σας δώσω. 3 φορές αλκοτέστ μεσα σε 28 νύχτες.

Διάβασα σε ένα περιοδικό, ότι η LG βγάζει ένα κινητό το οποιό έχει έναν ειδικό αισθητήρα. Φυσάς και σου βγάζει την ποσότητα Αλκοόλ στο αίμα:no1:

Αλλά εντάξει, εάν είναι να οδηγήσεις, τότε ούτε σταγόνα:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Εγώ πίνω με μέτρο αφού είμαι γνωστός αρχιγκαντέμαρος. 1 στοιχείο θα σας δώσω. 3 φορές αλκοτέστ μεσα σε 28 νύχτες.

Εχεις συγγενεια με το Μητσοτακη ??? :hmm:




Φτου φτου φτου μακρυα απο μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
ballantine's, drambui
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Χλωρίνη,
δεν σε πιάνουν και στο αλκοτέστ.

Υ.Γ. Πλάκα κάνω προφανώς, μην πάει κανείς και πιεί χλωρίνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Την Τρίτη που τελείωσαν οι πανελλήνιες μαζευτήκαμε σε ένα σπίτι και γίναμε λιώμα :P
Βασικά whiskey πίνω και κατά προτίμηση Haig.
Γενικά όμως πίνω και martini, vodka, amaretto και malibu.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Έτσι για την ιστορία, πριν από 15' γύρισα από ενα πάρτυ των πολιτικών μηχανικών και μαντέψτε.........


ΝΑΙ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΑΛΚΟΤΕΣΤ:lol:

αφού δεν με με βρίσκουν ποτέ πιωμένο, τί το παλεύουν? Πανε να τα βάλουνε με χημικό μηχανικό?:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Μήπως τυχαίνει να οδηγάς λίγο..."περίεργα";
Πχ να πηγαίνει λίγο πέρα δώθε το αμάξι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Πινω μονο οταν ειμαι εξω στο club για παραδειγμα.
εμ.. σαφως εχω μαζι μου και παρεα αλλα δε με επηρεαζει αυτο!
Δεν εχω προτιμησεις για να πω οτι μ αρεσει κατι συγκεκριμενο, συνηθιζω mojito ή gordons.. βασικα ολα μου φαινονται ιδια.. οινοπνευμα! :P
Αν πινω με μετρο; Πινω δυο γουλιες μετρημενες και το αλλο το αφηνω..
Δε βγαινω για να πιω, αλλα για να χορεψω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Μήπως τυχαίνει να οδηγάς λίγο..."περίεργα";
Πχ να πηγαίνει λίγο πέρα δώθε το αμάξι

XAXAXAAXXA

Όχι ρε, συνήθως την στήνουν αμέσως μετά από φανάρι και μας παίρνουν όλους με τη σειρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Πινω μονο οταν ειμαι εξω στο club για παραδειγμα.
εμ.. σαφως εχω μαζι μου και παρεα αλλα δε με επηρεαζει αυτο!
Δεν εχω προτιμησεις για να πω οτι μ αρεσει κατι συγκεκριμενο, συνηθιζω mojito ή gordons.. βασικα ολα μου φαινονται ιδια.. οινοπνευμα! :P
Αν πινω με μετρο; Πινω δυο γουλιες μετρημενες και το αλλο το αφηνω..
Δε βγαινω για να πιω, αλλα για να χορεψω!:D

Εγώ αν δε πιω, δε μπορώ να χορέψω. Δε μου βγαίνει με τίποτα.....

Αλλά όταν χορεύω, ΛΕΙΩΩΩΩΩΝΩ στο χορό:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
προσωπικά πίνω σπάνια.. το μόνο ποτό που μου αρέσει πραγματικά είναι το ρακόμελο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Βασικά πρωτοχρονιά που είχα γίνει λιώμα σκίστηκα στο χωρό.Τώρα που δεν πολυπίνω δεν χορεύω ποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει το ουισκι,η τεκιλα,το ursus...Αυτα!!Χωρις βεβαια να γινει λογος για τις μπυρες τις οποιες κατεβαζω με το καφασι!!!Φανταστειτε την πρωτη φορα που ηπια μπυρα 13 χρονων,την αλλη μερα ηπια 4μπουκαλια!!!!:D:oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Μα γιατί μπύρες όλοι? Εμένα μόνο συχνοουρία μου φέρνουν :D
Χθες που είχα γίνει χώμα (ανακάτεμα ursus, gordon's gin, jack daniel's και drambui) ήπια ένα τέλειο ποτό, αλλά δεν θυμάμαι τι ήταν. Έμοιαζε σαν ουίσκι, αλλά πολύ γλυκό και ελαφρώς πιο δυνατό. Βοηθήστε με να βρω τι ήταν (τα κενα μνήμης μου δεν μου το επιτρέπουν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top