Τι ποτά πίνετε;

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
εγώ θα κοιμηθώ σπίτι της αγάπης μου :D
μαζί με τους φίλους μου, οποτε δεν ανησυχώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αυτες ειναι οι βλακειες...Να ποτιζεις τα μωρα που δε μπορουν ουτε καν να εχουν κριση της επιλογης τους...

Μωρό 8 χρονών? :lol:


Τέσπα, δε μου το δώσανε, εγώ το βρήκα εκεί την ώρα που οι γονείς μου χόρευαν και το ήπια... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε τι ησουνα 8 χρονων? Κανα μεγαλο παιδι? Μηπως εβγαινες και με γκομενες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ναι, ναι... και πρόλαβα και έφαγα 2 χυλόπιτες σε μια ώρα... :P















(lol, αυτό συνέβη πέρυσι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα20750

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα20750 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
ίιιου σήμερα δοκίμασα σαμπάνια...

απίστευτα... ανελέητα... αηδιαστική...
*φτύνει*


ίιιιου.. xD

*τραγουδά*

Reeed reeed wiiiiiineee ... ♪♫♪♫
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Χμ η σαμπάνια μου αρέσει αρκετά παρ'όλο που δε μου αρέσει το κρασί. Περίεργο :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Η σαμπανια ειναι για το καλο. Δεν ειναι ποτο για να πινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ μόνο λίγη σαμπάνια και λίγο ξινό κρασάκι για το καλό, σήμερα. Συνηθισμένος στην μπύρα. (σε λογικά μέτρα βέβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχω γινει πλεων ενα σφουγκαρι που ρουφαει μπυρα... Και δεν καταλαβενω και τπτ πια...
Και μετα το χτεσινο.... τραβαω και jagger, και ursus με redbull και ουτε ξερω τι αλλο αρχισα να κατευαζω...

Αλλα τελος, ως εδω ητανε το ταξιδη μου στον κοσμο του αλκοολ... Καταλαβα οτι δεν εχω κερδισει τπτ οσο καιρο πινω, αλλα εχω χασει αρκετα. Γιατι να συνεχισω λοιπον;... Και μονο το πως ειμουν ολη μερα σημερα μου φτανει για να μην ξαναπιω ουτε μια γουλεια μπυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Αλλα τελος, ως εδω ητανε το ταξιδη μου στον κοσμο του αλκοολ... Καταλαβα οτι δεν εχω κερδισει τπτ οσο καιρο πινω, αλλα εχω χασει αρκετα. Γιατι να συνεχισω λοιπον;... Και μονο το πως ειμουν ολη μερα σημερα μου φτανει για να μην ξαναπιω ουτε μια γουλεια μπυρα

Αυτό είναι το καλύτερο. :no1:
Βεβαια δυστυχως μας τα παν κι αλλοι..(συμπεριλαμβανομαι σ αυτους:P)
Νομιζω οτι εφοσον το ποτο είναι συνιθεια (δεν ξερω για σενα, εγω το καλοκαιρι επινα ουισκι, τζην και κρασι περα απο την απαραιτητη μπυρα σε καθημερινη βαση) το καλυτερο ειναι να βρεις τα ορια σου. Αμα μαθεις να πινεις με μετρο (ο καθενας εχει διαφορετικα ορια στο ποτο και στο στομαχι του) και οχι πανω απο δυο φορες την εβδομαδα, θα εισαι οκ. :) Το οτι εγινες μια φορα, εστω δυο χαλια, δειχνει η οτι δεν το χεις συνιθησει η οτι ανεμιξες λαθος πραγματα στο στομαχι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ειναι μονο 2 η φορες... Το εχω παραχεσει... Οταν πεινω σωστα δεν υπαρχει προβλημα, αλλα συνιθος ξεφευγω, και δεν εχω τπτ να κερδισω, ισα-ισα εχω συχαθει να ειμαι σε τετια κατασταση. Γιατι αλλωστε να πινω μπυρες και οχι κοκα-κολες;... Πια η διαφορα;...
Ξερω οτι τα εχουν πει πολοι, και εγω τα εχω ξαναπει, αλλα το χτεσινο ητανε πολυ αλλιως απο ολες της αλλες φορες, και μονο το να με μαζευουν ο πατερας μου και η κοπελα μου, και οτι δεν θυμαμε τι μαλακιες μπορει να εκανα και ποσο ρεζιλι να εγινα μου φτανει για να μην θελω να ξαναγινω ποτε στουπι. Δεν ειναι μονο βιολογικο, ειναι και ψυχολογικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Ξερω για τι πραγμα μιλας, το περασα κι εγω περσυ στο τελος της χρονιας και το καλοκαιρι.
Αυτο που χρειαζεσαι ειναι να βρεις τν λυση στα πραγματα που σε προβληματιζουν, γιατι αυτα σε ωθουν στο να πινεις τοσο-εφοσον το ποτο σε κανει υποτιθεται να ξεχνας. Μαλακιες κανει. Απλα δημιουργει ενα επιπλεον προβλημα και ξεχνας προσωρινα τα αλλα λογω και της σωματικης σου καταστασης. Ζητα στηριξη απ τους φιλους και την κοπελα σου, και την επομενη φορα πες ενα στοπ στον εαυτο σου οταν ξερεις οτι το παραπανω ποτο θα σε κανει λιωμα. Γιατι να σου πω κατι? Εγω το καλοκαιρι ετρεχα για πλυση στομαχου στα μεσα του Αυγουστου. Και πιστεψε με, δεν αξιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ενταξει,ρε παιδια,στο χερι του καθενος ειναι να ελεγξει τον εαυτο του.Κι εγω.οταν βγαινω,πινω μπυρες,αλλα ξερω που να σταματησω.Και συνηθως δεν πινω μονο μια,αλλα 3-4.Και για καποιον με λιγοτερο γερο στομαχι,κακο του κεφαλιου του αν πινει περισσοτερο απ'οσο μπορει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καμια σχεση με προβληματα φιλε... Τα προβληματα μου τα λεινω με αλλους τροπους... Το αλκοολ δεν ειναι τπτ παραπανω απο μια λαλακια... Πινω ετσι, για να πινω, επειδη πεινει και η υπολιπη παρεα, και πρεπει να πιω περισσοτερο απο τους αλλους.... Η μαλακια σε ολο της το μεγαλειο...! Για αυτο σου λεω, τελος το μπουρδελο! Χεστικα τι κανει η παρεα, η μαγκια μου ειναι οτι καταλαβα την μαλακια μου και το κοβω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Συνήθως δεν με επηρεάζει το ποτό γιατί πίνω με μέτρο πάντα...Βέβαια έχει τύχει να πιω και αρκετή ποσότητα, αλλά δεν έχω μεθύσει, απλά έχω παραπάνω κέφι. Πάντως όταν βγαίνω έξω και είμαι εγώ η οδηγός τη βγάζω πάντα με coca-cola ή perrier/σουρωτή κλπ, δεν πίνω ούτε γουλιά αλκοόλ :)
Πάντως χρειάζεται μέτρο στο αλκοόλ. Η κατάχρησή του είναι πολύ κακό πράγμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
3) Χτες! (με 2 ολόγιομα ποτήρια του κρασιού μπύρα, δλδ σχεδόν 3 κουτάκια)


εγω πινω συχνα μπυρα αλλα δεν παθαινω τιποτα.μπορω να πιω ολοκληρα μπιουκαλια!!!!μεθαω ομως με την σαμπανια πολυ ευκολα.θυμαμαι περσυ την πρωτοχρονια ειχα λαλησει τελειως.προχτες δεν ειπα ουτε το μισο του μισου και ειχα αρχισει να κοκκινιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ρακόμελο-4-ever!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τα ρακόμελα έχουν φριχτή γεύση αλλά το κάψιμο στο λαιμό είναι όλα τα λεφτά!
Φριχτή απαίσια εμετική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Πολύ της μόδας έχουν γινει τα ρακομελα τελευταια..οπως και η φραση "παω ψυρρη για ρακομελα..". Προσωπικα δεν μ αρεσουν ιδιαιτερα..Προτιμω το ουισκι και το τζην. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Έχει ένα ωραίο ρακομελάδικο στο θησείο, αλλά δεν τολμάω να πατήσω μετά από εκείνα τα όργια που είχαμε κάνει την άλλη φορά με την παρέα.. :P (όχι πως τους χάλασε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top