Τι πιστεύουν οι γύρω σας ότι σπουδάζετε και πως σας αντιμετωπίζουν όσοι δεν σπουδάζουν ;

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Όταν με ρωτάνε τι πέρασα και που λέω Πολιτικών Μηχανικών Ξάνθης

Η πιο συχνή ανταπόκριση από γνωστούς ίδιας ηλικίας είναι : Ξάνθη? Καλά δεν ντρέπεσε λίγο που χρεώνεις τους γονείς σου μέχρι το λαιμό επειδή εσυ βαριόσουν να διαβάσεις?

ή ακόμα χειρότερα : Δηλαδή απλά επέλεξες αυτή τη σχολή επειδή έχει το όνομα και αν και ήσουν άχρηστος για να περάσεις ΕΜΠ είχες τα λεφτά του μπαμπάκα...

Οκ δηλαδή τι πρέπει να κάνω ? Να δέσω πάνω μου μια πέτρα και να πέσω στο πέλαγος?
Wtf????????:eek::eek::eek:
Καλά,νομίζω έχει χαζέψει εντελώς ο κόσμος.........:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ρε παιδια , δεν μπορω να καταλαβω αν ειστε υπερβολικοι ωρες ωρες...δηλαδη , οκ , καμια μπηχτη , η καποια βλεμματα περιφρονησης απο γνωστους κτλ. να τα καταλαβω........αλλα ποτε δεν μου εχει τυχει η δεν εχω δει καποιον να προσβαλλει καποιον αλλον οπως το περιγραφουν μερικοι επειδη δεν περασε σε "μουρατη" σχολη , ή επειδη περασε σε "μουρατη" σχολη αλλα επαρχια.....Dafuq is going on??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
- Τί πέρασες παιδί μου ;
- Ηλεκτρολόγος μηχανικός θεία .
- Ααα ωραία ! Σαν το Σταύρο τον ηλεκτρολόγο !
- Ναι θεία ...
Το ίδιο και το αυτό! :fool: Να κάνετε παρέα για να σου δώσει επαγγελματικές συμβουλές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Όταν με ρωτάνε τι πέρασα και που λέω Πολιτικών Μηχανικών Ξάνθης

Η πιο συχνή ανταπόκριση από γνωστούς ίδιας ηλικίας είναι : Ξάνθη? Καλά δεν ντρέπεσε λίγο που χρεώνεις τους γονείς σου μέχρι το λαιμό επειδή εσυ βαριόσουν να διαβάσεις?

ή ακόμα χειρότερα : Δηλαδή απλά επέλεξες αυτή τη σχολή επειδή έχει το όνομα και αν και ήσουν άχρηστος για να περάσεις ΕΜΠ είχες τα λεφτά του μπαμπάκα...

Οκ δηλαδή τι πρέπει να κάνω ? Να δέσω πάνω μου μια πέτρα και να πέσω στο πέλαγος?
Πλάκα κάνεις, έτσι; :|

Εγώ πέρασα Νοσηλευτική Σπάρτης.
Η χειρότερη αντίδραση που δέχτηκα ήταν αυτή του -μεθυσμένου :P- θείου μου. Είχαν υποθεί αυτά:
Πατέρας: Πέρασε νοσηλευτική Σπάρτης
Θείος: Και τι βγαίνει από εκεί;
Πατέρας: Νοσηλεύτρια. :P
Θείος: ΝΟΣΟΚΟΜΑ; (με ένα υποτιμητικό τόνο και ύφος που με έκανε να θέλω να του ρίξω 2-3 μπουνίδια). Φυσικά και θα συνεχίσει τις σπουδές. Σιγά μη γίνει μία νοσοκόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις, έτσι; :|

Εγώ πέρασα Νοσηλευτική Σπάρτης.
Η χειρότερη αντίδραση που δέχτηκα ήταν αυτή του -μεθυσμένου :P- θείου μου. Είχαν υποθεί αυτά:
Πατέρας: Πέρασε νοσηλευτική Σπάρτης
Θείος: Και τι βγαίνει από εκεί;
Πατέρας: Νοσηλεύτρια. :P
Θείος: ΝΟΣΟΚΟΜΑ; (με ένα υποτιμητικό τόνο και ύφος που με έκανε να θέλω να του ρίξω 2-3 μπουνίδια). Φυσικά και θα συνεχίσει τις σπουδές. Σιγά μη γίνει μία νοσοκόμα!

Σιγά μη γίνει μία νοσοκόμα...ΧΑΧΑΧΑΧΑ κάψιμο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Προφανώς, όταν πάει στο νοσοκομείο τον φροντίζει ο πρόεδρος της δημοκρατίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο εκνευρισμένη ήμουν. >.>
Εντωμεταξύ πρότεινε στον φάδερ μου μετά την νοσηλευτική να δώσω εξετάσεις για την Ιατρική γιατί φυσικά... Σιγά μη γίνω μία νοσοκόμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Προφανώς, όταν πάει στο νοσοκομείο τον φροντίζει ο πρόεδρος της δημοκρατίας.
Μα , προφανώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Διάλογος πέρσι όταν πέρασα ιατρική στον φούρνο με μια κυρία:
-Κυρία: Πιστεύεις θα το μετανιώσεις που πέρασες Ιατρική?
-Εγώ: Όχι...
-Κυρία: Εγώ πιστεύω θα το μετανιώσεις...!
:confused:


Κλασσική ερώτηση ΟΛΩΝ:
-Τι ειδικότητα θα πάρεις?
(εγώ συνηθισμένος από την πιο γραφική ερώτηση ever λέω την γραφική απάντηση)
-Εεεε... δεν ξέρω ακόμα... θα πάρω το πτυχίο και μετά θα αποφασίσω!!
(Πιθανή αντίδραση στην απάντηση μου με συχνότητα 80% των διαλόγων):
---> - Ε όλο και κάτι θα έχεις στο μυαλό σου!!
:devil: Εγώ: Δεν ξέρω θα δούμε!


Ένας ξάδερφος: Που 'σαι ρε "φακελάκι"?


Ένας άλλος ξάδερφος (αδερφός του προηγούμενου, πιο χαζός): Να ο γιατρός θα μας πει γιατί είναι έτσι, για πες Γιάννη. (κάτι για ένα ιατρικό θέμα, δεν θυμάμαι τι ακριβώς)
Εγώ: Δεν ξέρω
Ξάδερφος: Εγώ άμα ήμουν Ιατρική θα σε έσκιζα! Βλέπω ιατρικές εκπομπές στην τηλεόραση και έχω μάθει πάρα πολλά
Εγώ: Poker face ......... (Σκέψεις: :fool: )


Αντιδράσεις μερικών γνωστών: Που 'σαι ρε γιατρεεεεε!!!



-Ζηλιάρα, κουτσομπόλα γειτόνισσα, μάνα παιδιού που διαφήμιζε ότι ήθελε ιατρική (και τελικά πέρασε αλλού και δηλώνει ευχαριστημένος): Πόσα χρωστάς?
-Εγώ: Ένα
-Γειτόνισσα: Από αυτό το εξάμηνο, ε?
-Εγώ: Όχι, χρωστάω ΕΝΑ γενικά!
-Γειτόνισσα: Ααααα... εμένα ο Δημήτρης μου χρωστάει 5.....


Στο κομμωτήριο:
Κομμωτής: Τι σπουδάζεις?
Εγώ: Ιατρική
Κομμωτής: Και τι ειδικότητα θα πάρεις?
[...]
Κομμωτής: Εγώ πάντως πιστεύω η καλύτερη δουλειά είναι γυναικολόγος. Θα έρχεται η γιαγιά εκεί, θα σου ανοίγει τα πόδια και εσύ θα πληρώνεσαι!
[...]


Μάνα μου στο τηλέφωνο με μια γνωστή μας:
-Γνωστή μας: Που πέρασε?
-Μάνα: Ιατρική
-Γνωστή: A, τι γιατρός πέρασε? παθολόγος, καρδιολόγος? Τι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Ρε παιδιά λύστε μου μια απορία,για να καταλάβω δηλαδή,τί ακριβώς περιμένατε να σας πουν οι άλλοι για τις σχολές σας?Αυτά είναι τα κλασικά που ακούγονται και τα λένε όλοι,όχι απαραίτητα κακοπροαίρετα(εξαιρούνται οι κουτσομπόλες γειτόνισσες/γείτονες:P)...μάλλον τσαντίζεστε ορισμένοι πολύ εύκολα και χωρίς λόγο...Take it easy!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Διάλογος πέρσι όταν πέρασα ιατρική στον φούρνο με μια κυρία:
-Κυρία: Πιστεύεις θα το μετανιώσεις που πέρασες Ιατρική?
-Εγώ: Όχι...
-Κυρία: Εγώ πιστεύω θα το μετανιώσεις...!
:confused:


Κλασσική ερώτηση ΟΛΩΝ:
-Τι ειδικότητα θα πάρεις?
(εγώ συνηθισμένος από την πιο γραφική ερώτηση ever λέω την γραφική απάντηση)
-Εεεε... δεν ξέρω ακόμα... θα πάρω το πτυχίο και μετά θα αποφασίσω!!
(Πιθανή αντίδραση στην απάντηση μου με συχνότητα 80% των διαλόγων):
---> - Ε όλο και κάτι θα έχεις στο μυαλό σου!!
:devil: Εγώ: Δεν ξέρω θα δούμε!


Ένας ξάδερφος: Που 'σαι ρε "φακελάκι"?


Ένας άλλος ξάδερφος (αδερφός του προηγούμενου, πιο χαζός): Να ο γιατρός θα μας πει γιατί είναι έτσι, για πες Γιάννη. (κάτι για ένα ιατρικό θέμα, δεν θυμάμαι τι ακριβώς)
Εγώ: Δεν ξέρω
Ξάδερφος: Εγώ άμα ήμουν Ιατρική θα σε έσκιζα! Βλέπω ιατρικές εκπομπές στην τηλεόραση και έχω μάθει πάρα πολλά
Εγώ: Poker face ......... (Σκέψεις: :fool: )


Αντιδράσεις μερικών γνωστών: Που 'σαι ρε γιατρεεεεε!!!



-Ζηλιάρα, κουτσομπόλα γειτόνισσα, μάνα παιδιού που διαφήμιζε ότι ήθελε ιατρική (και τελικά πέρασε αλλού και δηλώνει ευχαριστημένος): Πόσα χρωστάς?
-Εγώ: Ένα
-Γειτόνισσα: Από αυτό το εξάμηνο, ε?
-Εγώ: Όχι, χρωστάω ΕΝΑ γενικά!
-Γειτόνισσα: Ααααα... εμένα ο Δημήτρης μου χρωστάει 5.....


Στο κομμωτήριο:
Κομμωτής: Τι σπουδάζεις?
Εγώ: Ιατρική
Κομμωτής: Και τι ειδικότητα θα πάρεις?
[...]
Κομμωτής: Εγώ πάντως πιστεύω η καλύτερη δουλειά είναι γυναικολόγος. Θα έρχεται η γιαγιά εκεί, θα σου ανοίγει τα πόδια και εσύ θα πληρώνεσαι!
[...]


Μάνα μου στο τηλέφωνο με μια γνωστή μας:
-Γνωστή μας: Που πέρασε?
-Μάνα: Ιατρική
-Γνωστή: A, τι γιατρός πέρασε? παθολόγος, καρδιολόγος? Τι??

Ωραίος !:clapup:

Ρε παιδιά λύστε μου μια απορία,για να καταλάβω δηλαδή,τί ακριβώς περιμένατε να σας πουν οι άλλοι για τις σχολές σας?Αυτά είναι τα κλασικά που ακούγονται και τα λένε όλοι,όχι απαραίτητα κακοπροαίρετα(εξαιρούνται οι κουτσομπόλες γειτόνισσες/γείτονες:P)...μάλλον τσαντίζεστε ορισμένοι πολύ εύκολα και χωρίς λόγο...Take it easy!;)

Μόνο τσαντίζομαι ? Τα παίρνω λεεμεεεεεε:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Ρε παιδιά λύστε μου μια απορία,για να καταλάβω δηλαδή,τί ακριβώς περιμένατε να σας πουν οι άλλοι για τις σχολές σας?Αυτά είναι τα κλασικά που ακούγονται και τα λένε όλοι,όχι απαραίτητα κακοπροαίρετα(εξαιρούνται οι κουτσομπόλες γειτόνισσες/γείτονες:P)...μάλλον τσαντίζεστε ορισμένοι πολύ εύκολα και χωρίς λόγο...Take it easy!;)

Μάλλον τα λες αυτά με αφορμή το ποστ μου! Δεν τσατίστηκα, ούτε τα έγραψα με ειρωνικό τόνο! Για να γελάσουμε τα έγραψα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Εγώ πάλι τους γειώνω πριν με γειώσουν :loltooth:
Και έτσι μετά προσπαθούν να με ανεβάσουν το ηθικό
Όπου Ε εγώ, και όπου Χ ο άγνωστος
Έχουμε και λέμε λοιπόν:
Σκηνή 1:
Χ: Αγάπη μου τι κάνεις μωρέ, πόσο καιρό έχω να σε δω, πως τα πήγες τελικά την πιάσαμε τη διακόσμηση;
Ε: Να από δω κι από κει ξες, όχι δεν την πιάσαμε, έκανα και μακακία στο μηχανογραφικό..
Χ: Α, και τελικά που μπήκες;
Ε: Ξυλουργός!
Χ: ΤΙ? ΥΠΆΡΧΕΙ ΚΆΤΙ ΤΈΤΟΙΟ; :confused:
Ε:Περίπου μωρέ, τεχνολογία ξύλου και σχεδιασμό επίπλου πέρασα
Χ: Μια χαρά ρε συ, τουλάχιστον θα σχεδιάσεις πράγματα που σε αρέσει, κάτι είναι κι αυτό
Ε: Μα δεν θα πάω, ξανά δίνω
Χ: Γιατί ρε συ, δοκ-
Ε: ΘΈΛΩ ΝΑ ΞΑΝΆ ΔΏΣΩ!
X: :mad:

Σκηνή 2:
Χ: Κοριτσάρα μου όμορφη τι έγινε μπήκες τελικά;
Ε: Όχι γιαγιά δε μπήκα.
Χ: ΠΟΥΘΕΝΆ;
Ε: Ε, μπήκα σε μια σχολή εκεί πέρα.
X: Τότε καλά είσαι, μη μιλάς καθόλου κακομοίρα μου, φαντάσου να μην έμπαινες πουθενά.

Σκηνή 3:
Χ: Καλημέρα Ζωή
Ε: Καλημέρα τι κάνετε;
Χ: Καλά μωρέ να γυρνάω από την αγορά, εσύ έδινες φέτος ε; πως τα πήγες;
Ε: Όχι αυτό που περίμενα, ξανά δίνω του χρόνου
Χ: Που πέρασες;
E: Τεχνολογία και επεξεργασία ξύλου και σχεδιασμός επίπλου
X: Και τι ακριβώς είναι αυτό;
E: (εξηγώ μπλα μπλα) δηλαδή ξυλουργός
X: Έλα ωραίο ακούγεται μη κάνεις έτσι, μπορείς να φτιάχνεις και έπιπλα μετά για την ΙΚΕΑ
Ε: :confused:


Αυτά θυμάμαι προς το παρόν, πλέον τα σκέφτομαι απλά σκάω στα γέλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Διάλογος πέρσι όταν πέρασα ιατρική στον φούρνο με μια κυρία:
-Κυρία: Πιστεύεις θα το μετανιώσεις που πέρασες Ιατρική?
-Εγώ: Όχι...
-Κυρία: Εγώ πιστεύω θα το μετανιώσεις...!
:confused:


Κλασσική ερώτηση ΟΛΩΝ:
-Τι ειδικότητα θα πάρεις?
(εγώ συνηθισμένος από την πιο γραφική ερώτηση ever λέω την γραφική απάντηση)
-Εεεε... δεν ξέρω ακόμα... θα πάρω το πτυχίο και μετά θα αποφασίσω!!
(Πιθανή αντίδραση στην απάντηση μου με συχνότητα 80% των διαλόγων):
---> - Ε όλο και κάτι θα έχεις στο μυαλό σου!!
:devil: Εγώ: Δεν ξέρω θα δούμε!


Ένας ξάδερφος: Που 'σαι ρε "φακελάκι"?


Ένας άλλος ξάδερφος (αδερφός του προηγούμενου, πιο χαζός): Να ο γιατρός θα μας πει γιατί είναι έτσι, για πες Γιάννη. (κάτι για ένα ιατρικό θέμα, δεν θυμάμαι τι ακριβώς)
Εγώ: Δεν ξέρω
Ξάδερφος: Εγώ άμα ήμουν Ιατρική θα σε έσκιζα! Βλέπω ιατρικές εκπομπές στην τηλεόραση και έχω μάθει πάρα πολλά
Εγώ: Poker face ......... (Σκέψεις: :fool: )


Αντιδράσεις μερικών γνωστών: Που 'σαι ρε γιατρεεεεε!!!



-Ζηλιάρα, κουτσομπόλα γειτόνισσα, μάνα παιδιού που διαφήμιζε ότι ήθελε ιατρική (και τελικά πέρασε αλλού και δηλώνει ευχαριστημένος): Πόσα χρωστάς?
-Εγώ: Ένα
-Γειτόνισσα: Από αυτό το εξάμηνο, ε?
-Εγώ: Όχι, χρωστάω ΕΝΑ γενικά!
-Γειτόνισσα: Ααααα... εμένα ο Δημήτρης μου χρωστάει 5.....


Στο κομμωτήριο:
Κομμωτής: Τι σπουδάζεις?
Εγώ: Ιατρική
Κομμωτής: Και τι ειδικότητα θα πάρεις?
[...]
Κομμωτής: Εγώ πάντως πιστεύω η καλύτερη δουλειά είναι γυναικολόγος. Θα έρχεται η γιαγιά εκεί, θα σου ανοίγει τα πόδια και εσύ θα πληρώνεσαι!
[...]


Μάνα μου στο τηλέφωνο με μια γνωστή μας:
-Γνωστή μας: Που πέρασε?
-Μάνα: Ιατρική
-Γνωστή: A, τι γιατρός πέρασε? παθολόγος, καρδιολόγος? Τι??

καλα οταν περασε η αδερφη μου ιατρικη το τι ειχε ακουσει δεν λεγεται!!!ολο κακεντρεχη σχολια!!!!του τυπου:θα τα παρατησεις..δεν θα τα καταφερεις....μεχρι να παρεις ειδικοτητα θα κοντευεις να πεθανεις κλπ κλπ..
η αδερφη μου τους εγραψε και τα πηγε τελεια και τωρα κανει τν ειδικοτητα της!!μην ακους κανεναν!!!απλα ζηλευουν γιατι τα δικα τους τα παιδια δεν μπορουν να μπουν εκει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Μάλλον τα λες αυτά με αφορμή το ποστ μου! Δεν τσατίστηκα, ούτε τα έγραψα με ειρωνικό τόνο! Για να γελάσουμε τα έγραψα!
Α όχι δεν πήγαινε σε εσένα η σποντίτσα:P!Γενικά το λέω απ'όσα έχω διαβάσει!Απλώς κάποιοι δε φαίνονται να το παίρνουν στην πλάκα,τσαντίζονται σοβαρά!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά λύστε μου μια απορία,για να καταλάβω δηλαδή,τί ακριβώς περιμένατε να σας πουν οι άλλοι για τις σχολές σας?Αυτά είναι τα κλασικά που ακούγονται και τα λένε όλοι,όχι απαραίτητα κακοπροαίρετα(εξαιρούνται οι κουτσομπόλες γειτόνισσες/γείτονες:P)...μάλλον τσαντίζεστε ορισμένοι πολύ εύκολα και χωρίς λόγο...Take it easy!;)

Βασικά, για το λόγο αυτό φτιαχτηκε αυτό το τόπικ. Για να γελάσουμε, να πειραχτούμε, να σχολιάσουμε τους πολύ κακοπροαίρετους που υπάρχουν, να δούμε κατά πόσο μας λένε τα ίδια πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
τεχνολογία ξύλου και σχεδιασμό επίπλου

αν λες για το τμήμα της Καρδίτσας, εγώ σου προτείνω να πας!
είναι από τις λίγες σχολές που έχουν άμεση αποκατάσταση γιατί το επαγγελμα δεν είναι κορεσμένο
Σου προτείνω να το ξανασκεφτεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Βασικά, για το λόγο αυτό φτιαχτηκε αυτό το τόπικ. Για να γελάσουμε, να πειραχτούμε, να σχολιάσουμε τους πολύ κακοπροαίρετους που υπάρχουν, να δούμε κατά πόσο μας λένε τα ίδια πράγματα...
Σωστό κι αυτό....:hmm::hmm::hmm::hmm:Απλώς no more τσαντίλα!:PΔεν είναι ανάγκη να σκάμε με αυτά που λένε οι κακοπροαίρετοι...με την κακία τους θα μείνουν ούτως ή άλλως!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
αν λες για το τμήμα της Καρδίτσας, εγώ σου προτείνω να πας!
είναι από τις λίγες σχολές που έχουν άμεση αποκατάσταση γιατί το επαγγελμα δεν είναι κορεσμένο
Σου προτείνω να το ξανασκεφτεις!

Να πάω, ναι γιατί όχι, δε μπορώ να πω ότι δε μου τράβηξε τη προσοχή,
το οικονομικό είναι το θέμα, δεν έχω την δυνατότητα να φύγω :/
Θα κάνω μια προσπάθεια για Θεσσαλονίκη, και αν δεν τα καταφέρω πάλι,
φεύγω σφεντόνα Καρδίτσα και βολεύομαι όπως-όπως εκεί :D
Ευχαριστώ για τη συμβουλή πάντως, να σε καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
χαχαχαχα κι εμενα ολοι οι γνωστοι με το που με βλεπουν: Που ' σαι ρε δικηγορε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top