Τι πιστεύουν οι γύρω σας ότι σπουδάζετε και πως σας αντιμετωπίζουν όσοι δεν σπουδάζουν ;

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Σήμερα στο φροντιστήριο ρώτησα άλλα 2 παιδιά από την τάξη μου πού θέλουν να περάσουν. Ο ένας μου είπε, "μαθηματικό". Λέω cool, δεν έχουμε ψωνισμένο αγόρι στην τάξη. Ρωτάω την κοπελιά και μου λέει "φυσικό" γελάω εγώ γελάει και ο "μαθηματικός" και με ρωτάει, εσύ τι χημικό? Φυσικά εγώ τους το χάλασα...

Συναδελφάκια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εννοώ...Οικονομικά θες?

Ε ναι έτσι σκεφτόμουν (με έχεις βοηθήσει και εσύ να καταλάβω το "μάθημα" του κάθε τμήματος) αλλά είμαι αναποφάσιστος και διστακτικός οπότε τους είπα δεν ξέρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
εγώ όταν λέω πως λογικά περνάω ψυχολογία απαντάνε: "Α,ωραία θα έχεις πολλούς πελάτες,θα είμαι από τους πρώτους,ο κόσμος δεν είναι καλά κτλ κτλ"
:worry:

Το ίδιο μου λένε κι όσοι ενημερώνονται ότι μπορεί να κάνω ειδικότητα Ψυχιατρικής. :mpinelik:

Φιλος: αφου μπορεις να μπεις Γιατρικη...γιατί δεν πας Γιατρικη;

Ιατρική* :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εμένα με ρωτάνε:
Tι θέλεις να περάσεις?
Ιατρική
Μπράβο παιδί μου είσαι καλός μαθητής το ξέρω ότι μπορείς...Που? Γιάννενα φαντάζομαι
Όχι θα προσπαθήσω να μπω σε κάποιο Γερμανικό Πανεπιστήμιο....
Μα γιατί έτσι?
Δε μου αρέσει εδώ
Αααα κατάλαβα δε μπορείς να περάσεις εδώ ε? Μη σε νοιάζει έτσι κάνουν όλοι...............
Αη @@@@@@@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,885 μηνύματα.

Pianojen89

Νεοφερμένος

Η Pianojen89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καλημέρα!
Εμένα, όσο παράδοξο και αν ακούγεται, όταν ακουν πως σπουδάζω στην Νομική Αθηνών, μου ζητάνε να τους βγάλω.. διαζύγια.
Μερικοί, επίσης, που φοβούνται πως θα καταλήξουν φυλακή απο χρέη ή.. επαναστατική δράση, ζητάνε απο τώρα, συνήγορο υπεράσπισης.
Το σίγουρο πάντως είναι πως δεν έχει σημασία η εντύπωση που προκαλείς, αλλά το πως εσύ ο ίδιος αισθάνεσαι για το αντικείμενο σπουδών σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
ή.. επαναστατική δράση, ζητάνε απο τώρα, συνήγορο υπεράσπισης.

Πω,πρέπει να βρω και 'γω δικηγόρο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pianojen89

Νεοφερμένος

Η Pianojen89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αν κρίνω απο το άβαταρ σου, μάλλον.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Ντάξει έχεις δίκιο είναι Ιατρική και όχι Γιατρική...τώρα είδα πως έγραψα πατάτα...
αλλά εσύ από ολόκληρο ποστ μόνο το λάθος βρήκες να σχολιάσεις;....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Ντάξει έχεις δίκιο είναι Ιατρική και όχι Γιατρική...τώρα είδα πως έγραψα πατάτα...
αλλά εσύ από ολόκληρο ποστ μόνο το λάθος βρήκες να σχολιάσεις;....

Εγώ πάλι νόμιζα ότι το έβαλες επίτηδες "γιατρική" για να κοροιδέψεις τους άλλους και έσκασα στα γέλια!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ πάλι νόμιζα ότι το έβαλες επίτηδες "γιατρική" για να κοροιδέψεις τους άλλους και έσκασα στα γέλια!! :D:D:D
Για να πω την αλήθεια και εγώ αυτό κατάλαβα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εγώ πάλι νόμιζα ότι το έβαλες επίτηδες "γιατρική" για να κοροιδέψεις τους άλλους και έσκασα στα γέλια!! :D:D:D

Για να πω την αλήθεια και εγώ αυτό κατάλαβα :P
Bασικά στην αρχή το σκεφτόμουν για πλάκα...αλλά μετά είπα να είμαι πιο σωστή και τυπική, σκοπευα να το αλλαξω τελικά όμως το ξέχασα...οπότε να η πατατιά :clapup::clapup:
είμαι αναποφάσιστη όταν πρόκειται να γράψω κάτι... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Back.=)

Απλά, θα σας παρακαλέσω να μένετε on topic. Ο τίτλος του θέματος είναι ξεκάθαρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Back.=)

Απλά, θα σας παρακαλέσω να μένετε on topic. Ο τίτλος του θέματος είναι ξεκάθαρος.

λιγο δυσκολο....σε αυτο το θεμα γραφουμε τι εντυπωση δινει στους αλλους η σχολη του καθενος οποτε ειναι αναγκαιο να αποσαφηνιστουν τυχον λαθος συμπερασματα που λιγο πολλοι τα χουν ολοι.οποτε δεν πιστευω οτι βγηκαμε οφφτοπικ τελικα(εκτος απο τα ποστς τυπου ιατρικη και γιατρικη :P:P:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Χαχαχα λεω Ιατρικη και κλασσικα ρωτουν ειδικοτητα...Αν κανει γυναικα την ερωτηση απανταω πλαστικος και τους δινω τεραστια ευχαριστηση :Ρ....στους υπολοιπους λεω........"δε ξερω,θα δουμε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Χαχαχα λεω Ιατρικη και κλασσικα ρωτουν ειδικοτητα...Αν κανει γυναικα την ερωτηση απανταω πλαστικος και τους δινω τεραστια ευχαριστηση :Ρ....στους υπολοιπους λεω........"δε ξερω,θα δουμε"

Εδώ ρωτούν για ειδικότητα εμάς που ακόμα δεν γραφτήκαμε! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Εδώ ρωτούν για ειδικότητα εμάς που ακόμα δεν γραφτήκαμε! :whistle:

Πω ρε,τι μου θύμισες και μένα μου το έκαναν αυτό πέρυσι.Καλή απάντηση είναι το "ρώτα τη μάνα σου,της το 'πα χτες βράδυ που την πήδαγα" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Πω ρε,τι μου θύμισες και μένα μου το έκαναν αυτό πέρυσι.Καλή απάντηση είναι το "ρώτα τη μάνα σου,της το 'πα χτες βράδυ που την πήδαγα" :P

Οκ. Θα το δοκιμάσω να δω αν πιάνει. Επίσης θα προσθέτω "θα βρεις την κάρτα μου μέσα στο σουτιέν της. Εκεί νομίζω γράφει και ειδικότητα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top