Τι πιστεύετε για την πατρίδα μας;

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Εντωμεταξύ crowley είσαι άτομο που ξέρει τι του γίνεται και κάθεσαι και αντιδικείς με άτομο επιπέδου ΟΕΔΒ. Πέρνα παιδί μου το χρόνο σου δημιουργικά.

Πηγαίνε στην Ακαδημία Αθηνών να κάνεις πιο σοβαρές συζητήσεις λέω γω... Υψηλού και επιστημονικού επιπέδου.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.


Enjoy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missducaine

Νεοφερμένος

Η missducaine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Δεν είναι λίγο απόλυτο το "άσχημο παρόν"; Δηλ., να αυτοκτονήσουμε; Νομίζω ότι υπάρχουν καλά στιγμές στην ζωή μας ζώντας στην Ελλάδα, αρκεί να θέλουμε να τις βλέπουμε. ;)
μα ασχημο ειναι....οποιον ελληνα και να ρωτησεις τωρα θα σου πει τα ιδια και χειροτερα.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A.A

Νεοφερμένος

Η Αριάδνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
H πατρίδα μας από την πολιτική μεριά είναι άθλια.Από κοινωνική μερια είναι αρκετά καλή.Από τουριστική,πάλι,μεριάείναι επίσης άθλια και τρισάθλια να μην σου πω!!! :whistle::whistle: :mad::mad: :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosMak

Νεοφερμένος

Ο PanosMak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Όταν εμείς φτιάχναμε παρθενώνα οι άλλοι κοιμόντουσαν πάνω σε δέντρα και τώρα αυτοί φτιάχνουν διαστημόπλοια και εμείς μείναμε να κοιτάμε τον Παρθενώνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Για το κράτος μου που λέγεται Ελλαδιστάν είμαι εξαιρετικά λυπημένη.
Για το Έθνος μου που λέγεται Ελλάς είμαι και θα είμαι περήφανη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
μα ασχημο ειναι....οποιον ελληνα και να ρωτησεις τωρα θα σου πει τα ιδια και χειροτερα.....:(

ποτέ δεν μ' άρεσε να ακολουθήσω σαν άβουλο πλάσμα, την γνώμη των πολλών Ελλήνων..
δόξα τω θεώ, είμαι σε θέση να έχω δική μου άποψη για τα τεκταινόμενα

βέβαια, δεν ωραιοποιώ τις καταστάσεις αλλά δεν χρειάζεται και τέτοια μίρλα! ;) :P
ζούμε σε μια χώρα, που μόνο το ηλιοβασίλεμα να κοιτάξεις αμέσως χαμογελάς χωρίς λόγο..:D:D

μας λείπει το χαμόγελο και η αισιόδοξη σκέψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top