Τι θα δηλωσετε?

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από [COLOR=Red:
MIV[/COLOR];398330]Πληροφορική με 14957 με το ζόρι να πιάσεις Λαμία.
Οικονομικά θεωρώ ότι τουλάχιστον το Ρέθυμνο το πιάνεις.

Δεν ειναι μονο η Λαμια...ξερω οτι εχει αντιστοιχια και με το Επιστημης και Τεχν. Υπολ. ΠΕΛ/ΣΟΥ=14172....!!!!
Για την ΟΔΕ που φετος θα εχουμε και νεο τμημα στην Θρακη...τι λες δεν το πιανω???Εμενα πιο ευκολο μου φαινεται να πιασω Διοικηση επιχειρησεων Χιου....παρα οικονομικων επιστημων Ρεθυμνου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Α, για ΟΔΕ δεν κοίταξα να σου πω. Αλλά για ισότιμο τμήμα νομίζω ότι η Πληροφορική με εφαρμογές στη βιοιατρική Λαμίας έχει τη χαμηλότερη βάση. Αυτό που λες δεν γνωρίζω αν είναι ισότιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Πληροφορική με 14957 με το ζόρι να πιάσεις Λαμία.
Οικονομικά θεωρώ ότι τουλάχιστον το Ρέθυμνο το πιάνεις.



Όχι.

Α, για ΟΔΕ δεν κοίταξα να σου πω. Αλλά για ισότιμο τμήμα νομίζω ότι η Πληροφορική με εφαρμογές στη βιοιατρική Λαμίας έχει τη χαμηλότερη βάση. Αυτό που λες δεν γνωρίζω αν είναι ισότιμο.

Στις αντιστοιχιες πανεπιστηνιακων σχολων το εχει ως ισοτιμο!!!!
-----------------------------------------
30. «Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών» του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, «Πληροφορικής» του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, του Πανεπιστημίου Πειραιώς, του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων και του Ιονίου Πανεπιστημίου, «Εφαρμοσμένης Πληροφορικής» του Πανεπιστημίου Μακεδονίας Οικονομικών και Κοινωνικών Επιστημών, «Επιστήμης Υπολογιστών» του Πανεπιστημίου Κρήτης, «Επιστήμης και Τεχνολογίας Υπολογιστών» του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου και «Πληροφορικής με Εφαρμογές στη Βιοϊατρική» του Πανεπιστημίου Στερεάς Ελλάδος, «Πληροφορικής και Τηλεματικής» του Χαροκοπείου Πανεπιστημίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Η πολιτικος μηχανικος ή ΗΜΜΥ στο ΑΠΘ...Δεν εχω αποφασισει...Παιδια ποσο λετε να ανεβει πολιτικος μηχανικος στο ΑΠΘ?..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
με 17022 πιστευετε πιανω οικονομικο νομικης/ΠΕΡΣΙ ΕΙΧΕ 16481 ΚΑΙ ΠΡΟΠΕΡΣΙ 16800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
με 17022 πιστευετε πιανω οικονομικο νομικης/ΠΕΡΣΙ ΕΙΧΕ 16481 ΚΑΙ ΠΡΟΠΕΡΣΙ 16800

χαχΑχαχαχαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ε λογικά ναί το πιάνεις,μην σε πάρουμε και στο λαιμό μας όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkenea moses

Νεοφερμένος

Η arkenea moses αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
με 17022 πιστευετε πιανω οικονομικο νομικης/ΠΕΡΣΙ ΕΙΧΕ 16481 ΚΑΙ ΠΡΟΠΕΡΣΙ 16800
Ω ΔΙΑ . :boom:

Ναι το πιανεις , δε χρειαζεται να ρωτας παντου ,εξαλλου κανενας απο εμας δε μπορει να ξερει με ακριβεια..! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fok

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πληροφορικη και Τηλεπικοινωνιες στο ΕΚΠΑ ή ΗΜΜΥ στο Α.Π.Θ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
η πληροφορικη αθηνα θα ανεβει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
παιδαγωγικα ή νομικη δεν ξερω ακομη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οικονομικων επιστημων ΠΑΜΑΚ
<< << ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ηλεκτρονικη και μονο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
καλησπερα σκεφτομαι ως πρωτη επιλογη να δηλωσω πληροφορικη ιονιου...ομως με προβληματιζουν τα ανωτερα μαθηματικα και η φυσικη...μπορει κπς με 13 μαθηματικα και 14 φυσικη πανελλαδικες να τα βγαλει περα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πριν προλάβει να πετάξει πατάτα ο rolling, η απάντηση στην ερώτησή σου, είναι ΝΑΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
για πληροφορικη τι ειναι καλυτερο το τει η το αει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εγώ πιάνω την σχολή που θέλω λογικά (μοριακή βιολογία 17453 πέρυσι και έχω 18241) αλλά δεν ξέρω τι να βάλω δεύτερη τρίτη επιλογή.Έχω βιολογικό σαλονίκης πάτρας βιοχημεία λάρισα βιοτεχνολογία γιάννενα γεωπονία(εξασφαλισμένη επαγγελματική αποκατάσταση) φυσικό.Καμιά ιδέα δεν θέλω να ρισκάρω:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Εγώ πιάνω την σχολή που θέλω λογικά (μοριακή βιολογία 17453 πέρυσι και έχω 18241) αλλά δεν ξέρω τι να βάλω δεύτερη τρίτη επιλογή.Έχω βιολογικό σαλονίκης πάτρας βιοχημεία λάρισα βιοτεχνολογία γιάννενα γεωπονία(εξασφαλισμένη επαγγελματική αποκατάσταση) φυσικό.Καμιά ιδέα δεν θέλω να ρισκάρω:hmm::P

how?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top