Τι θα δηλωσετε?

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
οικονομικων επιστημων αθηναςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Εγώ πιάνω την σχολή που θέλω λογικά (μοριακή βιολογία 17453 πέρυσι και έχω 18241) αλλά δεν ξέρω τι να βάλω δεύτερη τρίτη επιλογή.Έχω βιολογικό σαλονίκης πάτρας βιοχημεία λάρισα βιοτεχνολογία γιάννενα γεωπονία(εξασφαλισμένη επαγγελματική αποκατάσταση) φυσικό.Καμιά ιδέα δεν θέλω να ρισκάρω:hmm::P

εσενα εκτος απο τη μοριακη βιολογια τι αλλο θα σου αρεσε να κανεις; βαλτα με τη σειρα που σ αρεσουν:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης και μετα το Εκπαιδευτικης και κοινωνικης πολιτικης θεσσαλονικης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αλήθεια το λες ή κάνεις πλάκα????
Αληθεια το λεει, ειναι απαισιοδοξος και νομιζει οτι δε θα περασει στη Θεσσαλονικη:P! Τι να πεις?? Αυτη η ανασφαλεια θα τον φαει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
με 17022 πιστευετε πιανω οικονομικη νομικησ πεντο πεδιο.περσι ειχε 16481
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
με 17022 πιστευετε πιανω οικονομικη νομικησ πεντο πεδιο.περσι ειχε 16481
Koυλη, τι να σου πω τωρα?? Εισαι για μπατσες:P!! Ολη τη μερα αυτο ποσταρεις... Και για να ησυχασεις ΝΑΙ το πιανεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εχω αγχοσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
χαλαρωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
θα μπειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ειναι δευτερη φορα γι αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ειναι δευτερη φορα γι αυτο
Και αυτο μας το χεις ξαναπει!! Σου ειπαμε, θα μπεις...:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
koulis δεν θα μπεις γιατι μας επρηξες,και να μπεις θα σε πεταξουν εξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
σορρι ρε παιδια.ειμαι μηστηριος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Αληθεια το λεει, ειναι απαισιοδοξος και νομιζει οτι δε θα περασει στη Θεσσαλονικη:P! Τι να πεις?? Αυτη η ανασφαλεια θα τον φαει...


ε foreverfreak/κωστάκη και nickname γιατι με κουτσομπολεύετε οσο λείπω?????:mad::mad::mad:

ασε τη θεσσαλονίκη bye bye love:'(
εχω ενα προαίσθημα οτι θα βρεθώ στο ηράκλειο για αυτό το έγραψα !!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
earth calling:P

εδω την αθηνα δινουν στα 19400, λες οτι δε θα μπεις;;;:P

ο ενας με 19,5 λεει οτι θα παει ηρακλειο, ο αλλος φοβατα μηπως ανεβει 800 η ταδε σχολη...ε ρε τι ζημια καναν αυτα τα στατιστικα του υπουργειου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
earth calling:P

εδω την αθηνα δινουν στα 19400, λες οτι δε θα μπεις;;;:P

ο ενας με 19,5 λεει οτι θα παει ηρακλειο, ο αλλος φοβατα μηπως ανεβει 800 η ταδε σχολη...ε ρε τι ζημια καναν αυτα τα στατιστικα του υπουργειου:P

Η ζημια θα γινει οταν θα βγουν οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
ε foreverfreak/κωστάκη και nickname γιατι με κουτσομπολεύετε οσο λείπω?????:mad::mad::mad:

ασε τη θεσσαλονίκη bye bye love:'(
εχω ενα προαίσθημα οτι θα βρεθώ στο ηράκλειο για αυτό το έγραψα !!!:P:P
Έλεος ρε genetics! Αν δεν μπεις εσύ, ποιός θα μπεί????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vista

Νεοφερμένος

Ο vista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Γεια χαρα,
μετα την ανακοινωση των βαθμολογιων ολοι πανω-κατω εχουμε κατασταλαξει σε 2-3 σχολες ή και σε μια μονο. Ποια σχολη ψηφιζετε λοιπον?

Εγώ μια σχολή έχω να ψηφίσω τμήμα Διοίκησης Τεχνολογίας Πανεπιστημίου Μακεδονίας. Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archidemetres

Νεοφερμένος

Ο archidemetres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Με 19.290 (σχεδον) πιανω Ηλεκτρολογων Μηχανικων και Μηχανικων Υπολογιστων του ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Έλεος ρε genetics! Αν δεν μπεις εσύ, ποιός θα μπεί????????????


στη θεσσαλονίκη και στην αθήνα άλλοι με παραπάνω μόρια...........στις παρακάτω πόλεις το συζητάμε........:P:P
-----------------------------------------
Με 19.290 (σχεδον) πιανω Ηλεκτρολογων Μηχανικων και Μηχανικων Υπολογιστων του ΕΜΠ?

λογικά ναι............απο ποιά κατεύθυνση??? θετική η τεχνολογική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top