Τι επάγγελμα δε θα μπορούσατε με τίποτα να κάνετε;

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Λογιστής, αστυνομικός, νηπιαγωγός. Σίγουρα και πολλά ακόμα, αλλά αυτά τα τρία ήρθαν κατευθείαν στο μυαλό μου.

Υ.Γ Νοσηλεύτρια
 
Τελευταία επεξεργασία:

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 789 μηνύματα.
πολιτικός, αστυνομικός, στρατιωτικός, γιατρός, φιλόλογος, δάσκαλος, ψυχολόγος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Βασικά όχι ξέρεις κάτι ΛΟΧΡΑ το ακούω μοιάζει πιο πολύ μεταδοτική αρρώστια φάση λέπρα /πανούκλα οπότε το υιοθετώ και εγώ, ναι σπουδάζω λοχρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι οκ μπορείς να βγεις και χρηματιστής φαντάζομαι.
Είναι λοχρη, όχι λοχρα :p
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Βασικά όχι ξέρεις κάτι ΛΟΧΡΑ το ακούω μοιάζει πιο πολύ μεταδοτική αρρώστια φάση λέπρα /πανούκλα οπότε το υιοθετώ και εγώ, ναι σπουδάζω λοχρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Είναι λοχρη, όχι λοχρα :p
Αχαχασα. To ξέρω, αλλά μου ξέφυγε 😅. Αμαν πια δεν αφήνεις τίποτα να πέσει κάτω
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,669 μηνύματα.
Ως γιατρός θα δυσκολευόμουν πολύ προσωπικά. Ειδικά σε ειδικότητες καρδιολόγου, νευροχειρούργου και ψυχίατρου, σε κάποια άλλη στυλ παθολόγου ίσως μπορούσα να αντεπεξέλθω.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
αστυνομικος , νοσηλευτης και ψυχολογος, ενω ψυχιατρος οκ
 

Lia 2006

Νεοφερμένος

Η Lia 2006 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Πολιτικός.
Δεν θα κοιμόμουν τα βράδια και θα ήμουν πάντα στην τσίτα απ το άγχος της ευθύνης😅.
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Πολιτικός.
Δεν θα κοιμόμουν τα βράδια και θα ήμουν πάντα στην τσίτα απ το άγχος της ευθύνης😅.
ειδικά στην Ελλάδα, φήμες λένε οι πολιτικοί είναι οι κύριοι αγοραστές χαπιών αϋπνίας
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Από περιέργεια, γιατί όλοι λέτε νοσηλευτής/τρια; *cries in νοσηλευτική Λάρισα*
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
Από περιέργεια, γιατί όλοι λέτε νοσηλευτής/τρια; *cries in νοσηλευτική Λάρισα*
εμ τι να σε πω τωρα...
νοσηλευτης ειναι θεαρεστο λειτουργημα αλλα θελει πολλα πολλα κοτσια να το κανεις..ειναι ρισπεκτ
πιο λαιτ κατασταση ειναι οι γιατροι, ολο στα καφε ειναι.
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Από περιέργεια, γιατί όλοι λέτε νοσηλευτής/τρια; *cries in νοσηλευτική Λάρισα*
Γιατί είναι δύσκολο επάγγελμα και δεν έχει το prestige και τα χρήματα του γιατρού. Αν τα είχε κανείς δεν θα το έλεγε.
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Γιατί είναι δύσκολο επάγγελμα και δεν έχει το prestige και τα χρήματα του γιατρού. Αν τα είχε κανείς δεν θα το έλεγε.
Ναι καταλαβαίνω. Προσωπικά είχα την εργοθεραπεια ως πρωτη επιλογή - την οποία δεν επιανα- και ύστερα τη νοσηλευτική. Δεν με χαλάει που επιασα νοσηλευτική. Γνωρίζω την δυσκολία του επαγγέλματος όμως συνεχίζω να έχω αλτρουισμό 😅. Μόνο και μόνο που θα γυρναω σπίτι και θα ξέρω ότι έχω βοηθήσει τον κόσμο μου αρκεί!
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
Ιατρός, νοσηλεύτρια, οποιαδήποτε χειρονακτική εργασία, και εκπαιδευτικός.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top