Τι γνώμη έχουν οι άλλοι για εσένα;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ξερετε τι γνωμη εχουν οι αλλοι για εσας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Καλό... :clapup:

Λοιπόν εγώ πιστεύω πως οι άλλοι πιστεύουν πως είμαι αστείος μέχρι βλακείας... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
βλαμμενο,ακυρο,σπαστικο,ψωνιο,ερωτευμενο,χαζο,εχει ωραια ματια,καμμενο μαλλι,ασχημο,πολυλογου,με πολλες φιλες,εγωιστρια...
δεν μπορω να πω αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
βλαμμενο,ακυρο,σπαστικο,ψωνιο,ερωτευμενο,χαζο,εχει ωραια ματια,καμμενο μαλλι,ασχημο,πολυλογου,με πολλες φιλες,εγωιστρια...
δεν μπορω να πω αλλα.

Σιγά ρε ! Πως δεν σε έχουν σκοτώσει ακόμα ; :P

Μάλλον είσαι απαισιόδοξη...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ΚΑΙ απαισιοδοξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ειμαι η ευαισθητη της παρεας, το φυτο, αυτη που εχει καλες σχεσεις με τους καθηγητες, η κλαψιαρα, αυτη με τα ομορφα γαλαζοπρασινα ματια... δεν ξερω τι τι αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
επισης κλαιω ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ωραίο θέμα!
Λοιπόν...

Όσοι δε με γνωρίζουν καθόλου με βλέπουν ως η καλή ντροπαλή κοπέλα που δε μιλά πολύ. Το καλό παιδί!

Όσοι με γνωρίζουν... Αυτό δε θα το αποκαλύψω. :redface:
Αφήνω τους άλλους να το κάνουν!;)

Έχω κάποια στοιχεία από αυτά που νομίζουν οι άλλοι.
Αλλά και κάποια που έρχονται σε αντίθεση!

Δε μου αρέσει να μιλώ για εμένα. Όποιος θέλει να με μάθει... Η πόρτα είναι ανοιχτή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Για'μένα, κάποιους τους συμφέρει να θεωρούμαι εγώ η σκληρή,η άτεγκτη,η ελεεινή για να καλύψουν τις δικές τους λαδιές και τα κόμπλεξ!
Αλλιώς,με μια πρώτη γνωριμία κερδίζω αμέσως κάποιον..τα πιο συνηθισμένα σχόλια:συμπαθητική,δυναμική,αεράτη,σοβαρή,συνειδητοποιημένη,προσγειωμένη,πολύ καλό παιδί και μπλα μπλα :PP
η αντίθετη πλευρά πιστεύει πως είμαι απίστευτα ψωνάρα,κακομαθημένη και χαϊδεμένη απ'τους γονείς,ότι η φάτσα μου είναι για μπάτσες,ψηλομύτα,παλιότερα και χοντρέλα [αλλά αυτό έχω χρόνια να το ακούσω γιατί όλα τα κιλά που ειχα στο γυμνάσιο δεν υπάρχουν πλεον]...
ΟΟΤΙ πουν! :) πραγματικά πραγματικά ΜΟΝΟ 2 άτομα ξέρουν τι είμαι,πώς σκέφτομαι,τι νιώθω,αν πονάω,αν χαίρομαι,τι κουβαλάω,πώς αντιδράω...
οι υπόλοιποι είναι αστείοι!κι επειδή ουκ ολίγα σχόλια έχω ακούσει για'μένα,έχω μάθει πλέον να είμαι αναίσθητη σ'ότι ακούω..αρκετά εύθραυστη ήμουν στο γυμνάσιο..και φυσικά,κανένας δε λυπάται κανέναν..αν δεν πατάς και λίγο πόδι,τότε την έκατσες τη βάρκα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Την χειρότερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
χμμ... με θεωρούν ρεαλίστρια και προσγειωμένη νομίζω.
νομίζω είμαι και τα δύο, δυστυχώς καμιά φορά ο ρεαλισμός με κάνει λίγο απαισιόδοξη, που δεν ειναι καλό για μια 20χρονη, αλλά τι να κανουμε?? έτσι είμαι :P !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
λολ. εγώ πρέπει να έχω μία hatelist (ατόμων που με μισούν) από δω μέχρι.. μέχρι.. δεν ξέρω γω πού.

Αλλά σάμπως με νοιάζει?!?

(..'ντάξει, ίσως λίγο ναι, με βάζει σε σκέψεις.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Παιζει ο καθενας να εχει διαφορετικη αποψη για εμενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τι γνώμη έχουν οι άλλοι για εσένα;
Χέστηκα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Μάλλον τη χειρότερη, αλλά τα βράδια κοιμάμαι κανονικά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
"Ήρεμη δύναμη". Και μερικοί με λένε (για πλάκα πιστεύω) θεωρητικό σπασικλάκι αν και δεν είμαι μωρεε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Μάλλον τη χειρότερη, αλλά τα βράδια κοιμάμαι κανονικά! :P
Και ο Αντωνακης το ιδιο κανει...don't worry!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
"Ήρεμη δύναμη". Και μερικοί με λένε (για πλάκα πιστεύω) θεωρητικό σπασικλάκι αν και δεν είμαι μωρεε. :P

Ποιο σπασικλάκι θα'βγαινε να φωνάξει ότι είναι σπασικλάκι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top