Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Δεν αναφερόμουν σ'εσένα.Το 18,8 είναι θεμιτός βαθμός,πιστεύω.Αναφερόμουν στους 19,7+ που το μόνο που τους πείραξε ήταν τα θρησκευτικά,δηλαδή(αν ήταν θετική-τεχνολογική)έγραψαν αρχαία και ιστορία και δεν έγραψαν θρησκευτικά?Ε κάτι δε μου κάθεται καλά.
Zod, δε σε ζηλεύω,σε πέρασα για 0,1:P.

επειδη καταλαβαινω οτι σε μενα αναφερεσαι...δεν μιλαω για το 19,8..αλλα συγκεκριμενα για το μαθημα των θρησκευτικων..που απο 20 στο α τετραμηνο μου το εκανε 15 (οχι μονο εμενα βεβαια)
επειδη δεν πηγαινα σχολειο μετα το πασχα...ε ναι το θεωρω καψιμο..οκ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μα δεν χρειαζεται να επιτιθεσαι..το 19,8 ειναι ενας αριστος βαθμος..μν κλαιγομαστε κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
δεν επιτιθομαι απλα διευκρινιζω αυτο που ειπα γιατι εχει αναφερθει κι αλλες φορες το post μου, για λαθος λογο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
παιδια εμας στο σχολειο μας,τα δωσανε τη Δευτερα(χθες) και το μηχανογραφικο πρεπει μας ειπαν να το καταθεσουμε ΑΥΡΙΟ!ελεος!απαραδεκτοι και μας το ειπαν χθες!!!Ειδοποιουν νωριτερα!!!Εγς καλα που δινω ειδικα και εχω προθεσμια μεχρι τις 20 Ιουλιου!Τα αλλα παιδια ομως?Τρεχουν και δε φτανουν!Ελεος και παλι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Εγώ με 12 θεωρούμαι κάρβουνο;:ntomata:
Αν πηγες καλα σε αυτα που σε ενδιαφερουν οχι...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
αστα να πανε..μ αρεσει που λενε μεχρι 20 ιουλιου..
-----------------------------------------
παιδια εμας στο σχολειο μας,τα δωσανε τη Δευτερα(χθες) και το μηχανογραφικο πρεπει μας ειπαν να το καταθεσουμε ΑΥΡΙΟ!ελεος!απαραδεκτοι και μας το ειπαν χθες!!!Ειδοποιουν νωριτερα!!!Εγς καλα που δινω ειδικα και εχω προθεσμια μεχρι τις 20 Ιουλιου!Τα αλλα παιδια ομως?Τρεχουν και δε φτανουν!Ελεος και παλι!!!

:!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
ναι!καλα κρασια!βλακειες!ασε και αν δεν πηγαιναμε απ το σχολειο,που εγω ειχα και σκοπο να παω απο Τεταρτη(σου λες ευτυχως που δινω ειδικα μαθηματα-αν δεν εδινα?)θα χαναμε την προθεσμια!Γτ το καθε σχολειο βγαζει συγκεκριμενη ημερομηνια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

synchronicity

Νεοφερμένος

Η synchronicity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ναι!καλα κρασια!βλακειες!ασε και αν δεν πηγαιναμε απ το σχολειο,που εγω ειχα και σκοπο να παω απο Τεταρτη(σου λες ευτυχως που δινω ειδικα μαθηματα-αν δεν εδινα?)θα χαναμε την προθεσμια!Γτ το καθε σχολειο βγαζει συγκεκριμενη ημερομηνια!!
Και πάλι, όποτε κι αν πας, είναι υποχρεωμένοι να σε δεχτούν. Οι συγκεκριμένες ημερομηνίες βγαίνουν μόνο για να διευκολυνθούν οι διαδικασίες, οπότε είναι αδικαιολόγητοι αν δε σε δεχτούν κάποια άλλη στιγμή μέχρι τις 20/7.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Για μηχανογραφικό με το 10% μπορείς να πας οποιαδήποτε μέρα στο διάστημα 1-20 Ιουλίου ή υπάρχουν καθορισμένες μέρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Για μηχανογραφικό με το 10% μπορείς να πας οποιαδήποτε μέρα στο διάστημα 1-20 Ιουλίου ή υπάρχουν καθορισμένες μέρες;
λογικα συμφωνα μ την ημερομηνια που θα πει το σχολειο στο οποιιο θα καταθεσεις το μηχανογραφικο σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
18.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
επειδη καταλαβαινω οτι σε μενα αναφερεσαι...δεν μιλαω για το 19,8..αλλα συγκεκριμενα για το μαθημα των θρησκευτικων..που απο 20 στο α τετραμηνο μου το εκανε 15 (οχι μονο εμενα βεβαια)
επειδη δεν πηγαινα σχολειο μετα το πασχα...ε ναι το θεωρω καψιμο..οκ??

Ε, αν δεν πήγαινες, καλά σου 'κανε. Πού το κάψιμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
παιδια εμας στο σχολειο μας,τα δωσανε τη Δευτερα(χθες) και το μηχανογραφικο πρεπει μας ειπαν να το καταθεσουμε ΑΥΡΙΟ!ελεος!απαραδεκτοι και μας το ειπαν χθες!!!Ειδοποιουν νωριτερα!!!Εγς καλα που δινω ειδικα και εχω προθεσμια μεχρι τις 20 Ιουλιου!Τα αλλα παιδια ομως?Τρεχουν και δε φτανουν!Ελεος και παλι!!!
Kαι σ'εμάς το ίδιο έγινε.Οπότε έχω προθεσμία ν'αλλάξω γνώμη μέχρι αύριο το πρωί.Τα έχω συμπληρώσει(δηλαδή ο Γιάννης τα έχει συμπληρώσει) όλα,το μόνο που με απασχολεί είναι να κάνω το δύο ->ένα(δηλαδή τη νομική αθήνας->παιδαγωγικό αθήνας).
-----------------------------------------
επειδη καταλαβαινω οτι σε μενα αναφερεσαι...δεν μιλαω για το 19,8..αλλα συγκεκριμενα για το μαθημα των θρησκευτικων..που απο 20 στο α τετραμηνο μου το εκανε 15 (οχι μονο εμενα βεβαια)
επειδη δεν πηγαινα σχολειο μετα το πασχα...ε ναι το θεωρω καψιμο..οκ??
Εμένα πάλι δε μου κακοφάνηκε το 15 μου στα μαθηματικά γιατί το είχα από το πρώτο τετράμηνο.Επειδή όμως πατούσα και στο δεύτερο και κρατούσα και σημειώσεις,έγινε 17.Τελικά έγραψα 18:P.Φυσική δεν ήμουν τόσο τυχερή.Ο καθηγητής μας αρρώστησε κι έτσι έβαλε άλλος τα θέματα και άλλος τα διόρθωσε.Έβαλε όλα αυτά στα οποία δεν ενέμεινε ο δικός μας.17 έγραψα τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ιωάννα, συγχαρητήρια για τους βαθμούς σου. Σου εύχομαι να κάνεις την καλύτερη επιλογή και καλή σταδιοδρομία.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ολα τα απολητηρια τα 20.εσεις αδικειστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Θέλεις νομική αλλά δεν την επιλέγεις για λόγους απορρόφησης; Τρομερό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Ιωάννα, συγχαρητήρια για τους βαθμούς σου. Σου εύχομαι να κάνεις την καλύτερη επιλογή και καλή σταδιοδρομία.:)
Σ ευχαριστώ πάρα πολύ,Αλεξάνδρα.(Αυτό με την απορρόφηση δεν το ΄πιασα:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ολα τα απολητηρια τα 20.εσεις αδικειστε
??
τι εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
οτι ειστε ξεφτερια ολοιιιι.ολες οι ιδιοφυες εδω μεσα μαζευτηκαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Ότι η ΝΑΣΑ χάνει σημαντικά στελέχη τα οποία απασχολεί προσωρινά το ischool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top