Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω κατι..Οι βαθμοι που μας δινουν στο σχολειο ειναι συμψηφισμενοι με τους προφορικους σωστα? Γιατι αλλα μορια μου εδωσαν στο σχολειο και αλλα στο φροντιστηριο....


:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
18.330 ειχε περυσι. Μαλλον αυτη θα ειναι η πρωτη μου επιλογη...
α οντως υψηλη βαση:)
-----------------------------------------
Παιδια να ρωτησω κατι..Οι βαθμοι που μας δινουν στο σχολειο ειναι συμψηφισμενοι με τους προφορικους σωστα? Γιατι αλλα μορια μου εδωσαν στο σχολειο και αλλα στο φροντιστηριο....


:(
δε σε καταλαβα γινε πιο συγκεκριμενη:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Στο σχολειο μας δωσαν καποιους βαθμους απο τους οποιους βγηκαν τα μορια μας, δηλαδη περιελαμβαναν και το γραπτο και τα προφορικα.
Στο φροντιστηριο ομως που μας υπολογισαν και εκει τα μορια με βαση αυτους τους βαθμους, τους ξανασυμψηφίσαν με τους προφορικους.

Λαθος δεν καναν στο φροντιστηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στο σχολειο μας δωσαν καποιους βαθμους απο τους οποιους βγηκαν τα μορια μας, δηλαδη περιελαμβαναν και το γραπτο και τα προφορικα.
Στο φροντιστηριο ομως που μας υπολογισαν και εκει τα μορια με βαση αυτους τους βαθμους, τους ξανασυμψηφίσαν με τους προφορικους.

Λαθος δεν καναν στο φροντιστηριο?
Ποιους βαθμους ξανασυμψηφισαν με τους προφορικους στο φροντιστηριο; Δεν καταλαβα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ποιους βαθμους ξανασυμψηφισαν με τους προφορικους στο φροντιστηριο; Δεν καταλαβα. :P

Ξανασυμψηφισαν τους βαθμους του σχολειου για τα μορια(Προφορικα+Γραπτα) με τα προφορικα.


πχ.Μου δωσαν στο σχολειο για την ιστορια 19(18,6 γραπτα+20 προφορικα) και στο φροντιστηριο υπολογισαν 19,3(19 γραπτα+20 προφορικα).

Λενε δλδ οτι αυτο που μας δωσαν στο σχολειο δεν ειχε υπολογιστει και με τα προφορικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αμα εχεις γραψει 18,6 και εχεις προφορικο 20, γινεται 19. Και αυτος ο βαθμος μετραει. Τελος. Δεν ξανασυμψηφιζεται με τιποτε αλλο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αμα εχεις γραψει 18,6 και εχεις προφορικο 20, γινεται 19. Και αυτος ο βαθμος μετραει. Τελος. Δεν ξανασυμψηφιζεται με τιποτε αλλο. :P

Το ξερω! Αλλα λεγαν οτι το 19 ειναι το γραπτο, οτι δεν μας τα δινουν λεει συμψηφισμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
αντε ας ποσοτικοποιησω τις σκεψεις μου για τις φετινες βασεις στις υψηλοβαθμες ειναι η αποψη μου μην πεσετε να με σκοτωσετε με τη μια λοιπον ιατρικη αθηνας¨19350 θεσσαλονκης 19200 πατρας 19065 λαρισας 18945 ιωαννινων 18910 κρητης 18850 αλεξανδρουπολης 18800 οδοντιατρικες αθηνας 18895 φαρμακευτικες αθηνας 18710 θεσσαλονικης 18700 πατρας 18650 ηλεκτρολογοι εμπ 19100

:iagree::no1:Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λές και να μήν πάει ιατρική Θεσσαλονίκης πάνω απο 19250...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
:iagree::no1:Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λές και να μήν πάει ιατρική Θεσσαλονίκης πάνω απο 19250...

Και που να παει ρε παιδια στο Θεο?!?!?!ημαρτον δλδ!!!πειτε μου οτι κ με 19496 μενω εκτος να τα μαζευω για Γιαννενα!!!ε οχι δα!να ανεδει κ 50 μορια στη Θεσσαλονικη,πιο πολυ δεν πιστευω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ezkallithea

Νεοφερμένος

Ο Eni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης : 20
Φυσικής Κατεύθυνσης : 19.1
Α.Ο.Δ.Ε. : 17.5
Μαθηματικά Γ.Π. : 19.6
ΑΕΠ : 18,1
ΕΚΘΕΣΗ : 17.5
ΑΟΘ :18.9

Συνολικα Μορια : 18.993 (2,4 πεδιο)
18.910 (5 πεδιο)


α ναι και κατι αλλο

οι σουπερ καθηγητες του σχολειου μου στερησαν κατι περισσοτερο απο 300 μορια
:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vista

Νεοφερμένος

Ο vista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
17513 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
βασικά έχει δίκιο το φροντιστήριο ποτε δε σου δίνουν συμψηφισμένους προφορικους και γραπτους αυτοι οι συμψηφισμενοι ηταν στο επισημο χαρτι η σας τα καναν οι καθηγητες στο σχολειο σας προχειρα?εχει διαφορα αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
οι σουπερ καθηγητες του σχολειου μου στερησαν κατι περισσοτερο απο 300 μορια
:'(
Κι αλλος στο κλαμπ. :P Κι εγω καπου τοσα εχασα απο τους καθηγητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Κι εγώ έχασα μόρια από τους προφορικούς ρε παιδιά αλλα δεν μπορώ να αδικήσω τον Φυσικό που μου έβαλε 12 αφού στα διαγωνίσματα του έγραφα πολύ χειρότερα.Που να το ήξερε ότι θα έδινα δεύτερη φορα και θα έγραφα 15?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Κι αλλος στο κλαμπ. :P Κι εγω καπου τοσα εχασα απο τους καθηγητες...

Στη θέση σας θα έπιανα ένα ένα τα αυτοκίνητά τους και θα τα έκανα γυαλιά καρφιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Κι αλλος στο κλαμπ. :P Κι εγω καπου τοσα εχασα απο τους καθηγητες...
150 μορια πρεπει να εχασες που σου τα κανα μια μερα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
χαχαχα εδω γελαμε..........εκθεση 15
μαθηματικα κατευ. 4
φυσικη κατ 7
αεππ 12
αοθ 11.6
αοδε 11
μαθηματικα γεν 11.2 αποτελεσμα 4ο πεδιο 8900 και 5ο 10022 μορια το τσακ και δεν περνουσα......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Εκθεση: 11.2 (Περιμενα 14...Δεν ξερω τι δεν τους αρεσε...)
Μαθηματικα κατευθυνσης: 9.7
Φυσικη κατευθυνσης: 6.4 (πολυ ευχαριστημενος,δεν ξερω τιποτα,περιμενα κατω απο 5 :P)
ΑΕΠΠ: 18.6(με 2 μερες διαβασμα θεωρια :D)
ΑΟΔΕ: 9.1
ΑΟΘ: 13.7 (ακομα αναρωτιεμαι γιατι κατω απο 15...:()
Μαθηματικα γενικης: 15.1

12940 στο 5ο και 11880 στο 4ο (με βιασαν στους βαθμους των τετραμηνων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εκθεση: 11.2 (Περιμενα 14...Δεν ξερω τι δεν τους αρεσε...)
Μαθηματικα κατευθυνσης: 9.7
Φυσικη κατευθυνσης: 6.4 (πολυ ευχαριστημενος,δεν ξερω τιποτα,περιμενα κατω απο 5 :P)
ΑΕΠΠ: 18.6(με 2 μερες διαβασμα θεωρια :D)
ΑΟΔΕ: 9.1
ΑΟΘ: 13.7 (ακομα αναρωτιεμαι γιατι κατω απο 15...:()
Μαθηματικα γενικης: 15.1

12940 στο 5ο και 11880 στο 4ο (με βιασαν στους βαθμους των τετραμηνων)
Κ τελικα πιανεις την σχολη που θελεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Κ τελικα πιανεις την σχολη που θελεις?



Αμε,ειναι πολλες σχολες που με ενδιαφερουν και τις πιανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top