Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δεν εχω εκφραση καποια αποψη για να χρειαστει να σεβαστεις.
νιωσε.
βασικα εξεφρασα αποψη. λαθος
αλλα και παλι αιτιολογησε που εχω λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Εγώ πάλι θα συμφωνήσω με τον φάσντακ
ενταξει ειναι λογικο να συμφωνησεις γιατι γινεται αρεστος με αυτα που λεει αλλα εμενα δεν με ενδιαφερεει να γινομαι αρεστος αλλα να λεω τα πραγματα με το ονομα τους δηλαδη την αληθεια αλλα δημοκρατια εχουμε δεκτες ολες οι αποψεις:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ενταξει ειναι λογικο να συμφωνησεις γιατι γινεται αρεστος με αυτα που λεει αλλα εμενα δεν με ενδιαφερεει να γινομαι αρεστος αλλα να λεω τα πραγματα με το ονομα τους δηλαδη την αληθεια αλλα δημοκρατια εχουμε δεκτες ολες οι αποψεις:iagree:

να με συμπαθας. αλλα λες βλακειες. βγαζεις συμπερασματα οπως ενας ταχυδακτυλουργος κουνελια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
να με συμπαθας. αλλα λες βλακειες. βγαζεις συμπερασματα οπως ενας ταχυδακτυλουργος κουνελια
ασε μας ρε φιλε δεν εχω ορεξη να τσακωθω η αποψη μου ειναι αυτη και ειναι 100% σωστη κατα τη γνωμη μου τι να κανουμε δηλαδη:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ασε μας ρε φιλε δεν εχω ορεξη να τσακωθω η αποψη μου ειναι αυτη και ειναι 100% σωστη κατα τη γνωμη μου τι να κανουμε δηλαδη:bye:

ποια ειναι η αποψη σου.
οτι θα ανεβουν οι βασεις;
οτι κανω λαθος στο οτι οι εξετασεις δεν πρεπει να εχουν αυτο τον χαρακτηρα;
οτι κανω λαθος που ισχυριζομαι οτι δεν εχεις επαρκη στοιχεια;
που τη στηριζεις;

αν θεωρεις οτι η αποψη σου ειναι 100% σωστη, τοτε ειναι δογμα, οχι αποψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω ότι τα μαθηματικά κατεύθυνσης του 2000 ήταν ατα πιο εύκολα, αλλά η εκτόξευση των βάσεων στα ύψη δεν οφείλεται μόνο στην ευκολία των θεμάτων, αλλά και στο ότι και οι δέσμες διακεδικούσαν ένα αξιόλογο ποσοστό των εισακτέων εκείνη την χρονιά, γύρω στο 30-40%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
αντε ας ποσοτικοποιησω τις σκεψεις μου για τις φετινες βασεις στις υψηλοβαθμες ειναι η αποψη μου μην πεσετε να με σκοτωσετε με τη μια λοιπον ιατρικη αθηνας¨19350 θεσσαλονκης 19200 πατρας 19065 λαρισας 18945 ιωαννινων 18910 κρητης 18850 αλεξανδρουπολης 18800 οδοντιατρικες αθηνας 18895 φαρμακευτικες αθηνας 18710 θεσσαλονικης 18700 πατρας 18650 ηλεκτρολογοι εμπ 19100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
οκ θα το διορθωσω για να γινει πιο καλη η αναγνωση:iagree:
-----------------------------------------

ρε φιλε δε το λεω εγω φανηκε απο το ποσοστο που ειναι το μεγαλυτερο στην ιστορια του καινουριου συστηματος αυτο κατι λεει πιστευω και σιγουρα το μεγαλυτερο της τελευταιας 20ετιας:iagree: δηλαδη απο το ποστ μου αυτο σου εμεινε ?

Σκέφτηκες μήπως ότι η χρονιά του 1991 να είναι η καλύτερη που πέρασε αυτά τα χρόνια. Για τις βάσεις να λάβεις υπόψιν σου ότι οι υποψήφιοι της θετικής είναι λιγότεροι φέτος. Αρκετά πράγματα θα καταλάβοθμε από την κλιμάκωση του γενικού βαθμού πρόσβασης. Θέλω την γνώμη σου..Με 19424 πιάνω την ιατρική θεσσαλονίκης (19145 πέρσι) ή το ιατρικό σσασ κατ πολυτέκνων (18872) ή υπάρχει ενδεχόμενο να μείνω εκτός; Για της Αθήνας δεν με νοιάζει..
-----------------------------------------
τώρα είδα αυτό που πόσταρεσ. Πάντως οφείλω να ζητήσω μια συγγνώμη από σένα .....Σε ορισμένα πράγματα έχεις δίκιο απλά τα λες με πολύ απόλυτο τρόπο και προκαλείς τον άλλο. Συγγνώμη για κάπιοες επιθέσεις που σου έκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Σκέφτηκες μήπως ότι η χρονιά του 1991 να είναι η καλύτερη που πέρασε αυτά τα χρόνια. Για τις βάσεις να λάβεις υπόψιν σου ότι οι υποψήφιοι της θετικής είναι λιγότεροι φέτος. Αρκετά πράγματα θα καταλάβοθμε από την κλιμάκωση του γενικού βαθμού πρόσβασης. Θέλω την γνώμη σου..Με 19424 πιάνω την ιατρική θεσσαλονίκης (19145 πέρσι) ή το ιατρικό σσασ κατ πολυτέκνων (18872) ή υπάρχει ενδεχόμενο να μείνω εκτός; Για της Αθήνας δεν με νοιάζει..
-----------------------------------------
τώρα είδα αυτό που πόσταρεσ. Πάντως οφείλω να ζητήσω μια συγγνώμη από σένα .....Σε ορισμένα πράγματα έχεις δίκιο απλά τα λες με πολύ απόλυτο τρόπο και προκαλείς τον άλλο. Συγγνώμη για κάπιοες επιθέσεις που σου έκανα
νομιζα απαντησα πιο πανω σε καμια περιπτωση δεν μενεις εκτος και μπαινεις και απο τους πρωτους:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

220volt

Νεοφερμένος

Ο 220volt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Σκέφτηκες μήπως ότι η χρονιά του 1991 να είναι η καλύτερη που πέρασε αυτά τα χρόνια.

Ειναι στατιστικως αδυνατο η γενια του 91 να χει πολυ μεγαλη διαφορα απο τη γενια του 90 στο ποσο διαβαζει. Ουτε μπορει να πεσαν ολα τα μυαλα στο 91, τι, αλλο νερο πινανε;
Η διαφοροποιηση των ποσοστων επιτυχιας οφειλεται αφενος στη δυσκολια των θεματων, αφεταιρου στο οτι οσο περναν τα χρονια τοσο οι φροντιστες παρατηρουν σε τι κλιμα κινουνται τα θεματα των εξετασεων με το παρον συστημα, και προσαρμοζουν τη διδασκαλια τους σε αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
βασικα διαφωνω. υπαρχουν πολλες αλλες παραμετροι που μπορει να καθορισουν την επιδοση των μαθητων. και ναι, ενδεχωμενος, καποιςε φουρνιες να ηταν αρκετα καλυτερες απο καποιες αλλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Στο μέτρο της πλάκας είπα αυτό για τα παιδιά του 91. Εντάξει δεν είμαστε και τα ιντιγκο παιδιά του 84 (ετσι τα λένε;;) που έλεγε και ο χαρδαβέλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αμα το παμε ετσι και η φουρνια του '84 δεν ηταν καλη γιατι οι βασεις στις πανελλαδικες του 2002 ηταν πατος (στις σχολες που μ' ενδιαφερουν τουλαχιστον). :P Και εχω λυσει τα θεματα εκεινης της χρονιας μονος μου και δεν μου φανηκαν τρομερα δυσκολα. Ειναι ομως και η ψυχολογια την ωρα της εξετασης σιγουρα, και δεν ξερω και τι επαιξε με τα μαθηματα γενικης παιδειας που δινανε τοτε και με την εκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Αμα το παμε ετσι και η φουρνια του '84 δεν ηταν καλη γιατι οι βασεις στις πανελλαδικες του 2002 ηταν πατος (στις σχολες που μ' ενδιαφερουν τουλαχιστον). :P Και εχω λυσει τα θεματα εκεινης της χρονιας μονος μου και δεν μου φανηκαν τρομερα δυσκολα. Ειναι ομως και η ψυχολογια την ωρα της εξετασης σιγουρα, και δεν ξερω και τι επαιξε με τα μαθηματα γενικης παιδειας που δινανε τοτε και με την εκθεση.
οχι του 2002 ηταν πολλη εξυπνη φουρνια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
thanks roling:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τωρα το παρατηρησα οτι το 2002 η σχολη που θελω επαιρνε 130 ατομα. Απο περυσι (και φετος) παιρνει 89. Αμα ηταν τοσοι πολλοι οι εισακτεοι, λογικο να ειναι τοσο κατω οι βασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Τωρα το παρατηρησα οτι το 2002 η σχολη που θελω επαιρνε 130 ατομα. Απο περυσι (και φετος) παιρνει 89. Αμα ηταν τοσοι πολλοι οι εισακτεοι, λογικο να ειναι τοσο κατω οι βασεις...
για ποια σχολη λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
για ποια σχολη λες?
Βιολογια Αθηνας. Τοτε ειχε 17.000 περιπου, τωρα γι' αυτη τη σχολη ειναι ανεκδοτο τετοια βαση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Βιολογια Αθηνας. Τοτε ειχε 17.000 περιπου, τωρα γι' αυτη τη σχολη ειναι ανεκδοτο τετοια βαση. :P
γιατι ποσο εχει τωρα/οι προτιμησεις σου πως θα ναι?:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
18.330 ειχε περυσι. Μαλλον αυτη θα ειναι η πρωτη μου επιλογη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top