Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
διαβαστε και αυτο οπου επιβεβαιωνει παλι αυτα που ελεγα https://www.alfavita.gr/typos/t20_6_9_0419.php
Καλα εισαι σοβαρος? τι μας το εβαλες αυτο το τελευταιο? Για να δω οτι θα ανεβουν οι βασεις στα τει απο το 3ο πεδιο?:'(:'(:'(:!::'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
κ όχι μονο για την έκθεση...για όλα! πχ βιολογία κατεύθυνσης....αλλα πιο πολύ στην έκθεση.................
Kαι γω στην εκθεση το ιδιο εκανα!! Υπολογιζα οτι στην καλυτερη των περιπτωσεων θα γραψω κανενα 16αρι και ξαφνικα μου ρθε ενα 17,5!! Δε φανταζεστε ποσο χαρηκα... Βεβαια στην πορεια ανακαλυψα πως θα μπορουσα να ειχα γραψει και περισσοτερο (ο ενας, να ναι καλα ο ανθρωπος, μου βαλε 18,6, αλλα ο αλλος...), αλλα και παλι ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Καλα εισαι σοβαρος? τι μας το εβαλες αυτο το τελευταιο? Για να δω οτι θα ανεβουν οι βασεις στα τει απο το 3ο πεδιο?:'(:'(:'(:!::'(:'(:'(:'(:'(
εγω το βαλα πιο πολυ για τις υψηλοβαθμες που κατα την περιοδο των εξετασεων μερικοι οχι ολοι βεβαια ελεγαν για θεαματικες πτωσεις με 33% βιολογια και σχεδον 30% μαθηματικα κατευθυνσης εδω ταιριαζει η φραση oh my god!!!!!:nono::lol:
για τα τει του τριτου πεδιο πιστευω ολα παιζουν με πιθανοτερο ενδεχομενο μια μικρη πτωση λογω του οτι δεν πηγε καλα η θεωρητικη στα τει του τριτου πεδιου τα παντα θα παιχτουν στο θεμα ζητηση γιατι τα παντα επηρεαζονται απο αυτην πιο πολθυ σε αυτα γιατι στα υψηλοβαθμα τα κουκια ειναι μετρημενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:papas::papas::papas::papas::papas:τει του τριτου ριξτε λιγο τις βασεις για να περασει το Σοφακι..:papas::papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Kαι γω στην εκθεση το ιδιο εκανα!! Υπολογιζα οτι στην καλυτερη των περιπτωσεων θα γραψω κανενα 16αρι και ξαφνικα μου ρθε ενα 17,5!! Δε φανταζεστε ποσο χαρηκα... Βεβαια στην πορεια ανακαλυψα πως θα μπορουσα να ειχα γραψει και περισσοτερο (ο ενας, να ναι καλα ο ανθρωπος, μου βαλε 18,6, αλλα ο αλλος...), αλλα και παλι ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!

αυτο έλλειπε να μην είσαι ευχαριστημένος!!!! να ξέρεις οτι απο 17,5 και πάνω γράφει πάντα το 1 % των μαθητών!!!
είχες μεγάλη απόκλιση ε??? εγώ τελικά ειμαι ρεκορ για την έκθεση!! 90 και 88 διαφορά 2 μόρια!! ουτε συννενοημένοι να ήτανε!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
:papas::papas::papas::papas::papas:τει του τριτου ριξτε λιγο τις βασεις για να περασει το Σοφακι..:papas::papas:
:lol::lol::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
αυτο έλλειπε να μην είσαι ευχαριστημένος!!!! να ξέρεις οτι απο 17,5 και πάνω γράφει πάντα το 1 % των μαθητών!!!
είχες μεγάλη απόκλιση ε??? εγώ τελικά ειμαι ρεκορ για την έκθεση!! 90 και 88 διαφορά 2 μόρια!! ουτε συννενοημένοι να ήτανε!!!!:P
Ναι, ασε, 93, 77 και 82 ο τριτος, τελικα εμεινα στο 87,5!! Να σε ρωτησω, μιας και βλεπω οτι εισια Λαρισαιος, και μαλιστα απο το κεντρο(!!!), σε ποιο σχολειο πηγαινες?? Μηπως εδωσες και φωτογραφια σου στην εφημεριδα?? Εγω οχι... Πηγαινα στο 2ο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ναι, ασε, 93, 77 και 82 ο τριτος, τελικα εμεινα στο 87,5!! Να σε ρωτησω, μιας και βλεπω οτι εισια Λαρισαιος, και μαλιστα απο το κεντρο(!!!), σε ποιο σχολειο πηγαινες?? Μηπως εδωσες και φωτογραφια σου στην εφημεριδα?? Εγω οχι... Πηγαινα στο 2ο!!


στο 11ο λυκειο!!!!!! ναι εδωσα γιατι ηθελε και το φροντιστηριο να με βάλει (διαφήμιση ξέρεις:P).χθες μπήκα, ειμαι στην πρωτη σελίδα, αχιλλέα με λένε, 19511 και το επιθετο μου ειναι γνωστού τραγουδιστή σε παραλλαγή, αν θες να με δείς!!:P
εσυ πρεπει να εβγαλες καπου στα 18200 απο οτι είδα?? μπες ρε συ, αν κρατησεις το απόκομμα θα έχεις κάτι ωράιο να θυμάσαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μολις σε ειδα...!! Το 11ο ειναι στη Νεα Σμυρνη, ε?? Εκει μενει και ο ξαδερφος μου... Εγω εβγαλα 18228, αλλα δεν ψηνομαι να βαλω, μου φτανει που το ξερουν τα δικα μου ατομα!! Ασε που δεν εχω βγαλει και την τρελη βαθμαρα... Αν εβγαζα 19000+ ισως και να το σκεφτομουνα!! Τεσπα, καλη επιτυχια και καλα να περασεις οπου κι αν πας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Μολις σε ειδα...!! Το 11ο ειναι στη Νεα Σμυρνη, ε?? Εκει μενει και ο ξαδερφος μου... Εγω εβγαλα 18228, αλλα δεν ψηνομαι να βαλω, μου φτανει που το ξερουν τα δικα μου ατομα!! Ασε που δεν εχω βγαλει και την τρελη βαθμαρα... Αν εβγαζα 19000+ ισως και να το σκεφτομουνα!! Τεσπα, καλη επιτυχια και καλα να περασεις οπου κι αν πας!!

ναι νέα σμύρνη, δεν είμαι κέντρο:P πάντως φέτος δεν μπήκαν πολλοι στην εφημερίδα και ειδικα απο το δικο σου το 2ο που ειναι τεράστιο κ καθε χρόνο εχει πολλούς ζητημα ειναι φέτος να είδα 5!
καλή επιτυχία κ σε σένα κ καλη φοιτητικη ζωή!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ναι νέα σμύρνη, δεν είμαι κέντρο:P πάντως φέτος δεν μπήκαν πολλοι στην εφημερίδα και ειδικα απο το δικο σου το 2ο που ειναι τεράστιο κ καθε χρόνο εχει πολλούς ζητημα ειναι φέτος να είδα 5!
καλή επιτυχία κ σε σένα κ καλη φοιτητικη ζωή!! :no1:
Nαι, ασε, οι περισσοτεροι ειχαν τη δικη μου νοοτροπια φετος!! Ξερω ενα κοριτσι που εβγαλε 19700+, αλλες δυο με 19600+, μια με 19300+ και μια αλλη με 19200+ (και πολλοι αλλοι βεβαια), που τελικα δεν εβαλαν φωτογραφιες στην εφημεριδα... Αλλα σιγα, δεν πειραζει!! Το καλο ειναι οτι και φετος ειχαμε παρα πολλες επιτυχιες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Καλά και εσύ με 19485 είσαι μέσα στην γενική σειρά. Δεν πιστέυω η βάση να πάει πόσο ψηλά.. Εντάξει δεν είμαι και κανένας αθλητής αλλά πιστεύω τα έχω τα αθλήματα.. Μόνο το 1000 με άγχωνε γιατί καπνίζω κιόλας αλλά το έχω κάνει στα 3΄50΄΄ με όριο τα 4΄30΄. Για τα ψυχοτεχνικά τεστ έχεις κάπιο βιβλίο που διαβάζεις;;Α από καλαμαριά είσαι; ξέρεις κανένα τηλέμαχο κοτσάνη μήπως;

:hmm: Μου φαίνεται πως το όνομο μου λέει κάτι. Δεν το ξέρω το παιδί προσωπικά, αλλά παίζει να πέρασε πολυτεχνείο ΑΠΘ- αν είναι αυτός. Να σου πω τα ψυχοτεχνικά δεν με αγχώνουν,όλοι περνάνε εκτός αν είσαι παρανοικός, ψυχάκιας, UFO, στον κόσμο σου κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι και αν ξερετε απαντηστε μου....στην εκθεση ο ενας μου εβαλε 89 και ο αλλος 81 και ειδα βαθμο διπλα 14.5!!!γιατι??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι και αν ξερετε απαντηστε μου....στην εκθεση ο ενας μου εβαλε 89 και ο αλλος 81 και ειδα βαθμο διπλα 14.5!!!γιατι??????

:!: Μάλλον είδες τον βαθμό του προηγούμενου ή του επόμενου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
σιγουρα το κοιταξες καλα? μηπως απο το αγχος εκανες καποιο λαθος? γιατι ειναι αδυνατον να πηρες μονο τοσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobby1

Νεοφερμένος

Ο bobby1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
σε ποια πόλη θα δηλώσεις? εγώ θεσσαλονίκη και μετά αλεξανδρούπολή

Πρώτα πάτρα και μετά ηράκλειο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noobaki

Νεοφερμένος

Ο noobaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ 20 (καθαρό :P)
Φυσική Κατ 11.7
ΑΕΠΠ 19.5
ΑΟΔΕ 19.2
Μαθηματικά Γεν 19.6
ΑΟΘ 19.9 (ο ένας ο κομπλεξικός έβαλε 99 :( )

το καλύτερο το άφησα για το τέλος
Εκθεσή ο πρώτος μου είχε 69 και ο δεύτερος 80 δηλαδή απόκλιση 11 ολόκληρα μόρια και για ένα !#@!$@$! μόριο δεν πήγε σε τρίτο βαθμολογητή,με αποτέλεσμα να βγάζει ΜΟ 14.9 :mad:

Μόρια 5ο: 18.390

Congrats σε όσους πέτυχαν τον στόχο τους και μπράβο σε όλους όσους προσπάθησαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Procomenos

Νεοφερμένος

Ο Μενέλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ 20 (καθαρό :P)
Φυσική Κατ 11.7
ΑΕΠΠ 19.5
ΑΟΔΕ 19.2
Μαθηματικά Γεν 19.6
ΑΟΘ 19.9 (ο ένας ο κομπλεξικός έβαλε 99 :( )

το καλύτερο το άφησα για το τέλος
Εκθεσή ο πρώτος μου είχε 69 και ο δεύτερος 80 δηλαδή απόκλιση 11 ολόκληρα μόρια και για ένα !#@!$@$! μόριο δεν πήγε σε τρίτο βαθμολογητή,με αποτέλεσμα να βγάζει ΜΟ 14.9 :mad:

Μόρια 5ο: 18.390

Congrats σε όσους πέτυχαν τον στόχο τους και μπράβο σε όλους όσους προσπάθησαν...

το 14.9 στην έκθεση είναι απόλυτη αποτυχία , στη θέση σου θα ξαναέδινα μόνο για αυτό το μάθημα...

Υ.Γ: Με κάνεις και νευριάζω φίλε :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ξαναπηγα και τα κοιταξααα....ειχα γραψει τους βαθμους της βιολογιας στην εκθεση......σορρυ.........!!!!απο το αγχος μου τα μπερδεψα...αλλα ολα οκ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Λπν:

Εκθεση 18,2
Βιολογια 18
Αρχαια 18,7
Ιστορια 19
Λατινικα 19,2
Λογοτεχνια 16,6-για δυο μορια δεν πηγε για αναβαθμολογηση(85-75!) και ετσι την πατησα...οπως πολλοι δυστυχως:(

18.377!!

Εχασα τα παιδαγωγικα Αθηνας αλλα οκ. Θα παω ΦΠΨ που μου αρεσει εξισου-μην πω και περισσοτερο!:D

ΥΓ:Συγχαρητηρια σε ολους παιδια! Κι αν κατι σας πηγε στραβα, δεν ειναι το τελος του κοσμου! Αρκει να 'μαστε ολοι καλα, τα αλλα ολα γινονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top