Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εμένα η αδελφή μου είχε διαφορά 83-68 στα Μαθηματικά οπότε οι υπόλοιποι μην διαμαρτύρεστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kαλά κάνουν και διαμαρτύρονται όταν χάνουν τόσα μόρια από καθηγητές:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
bill12 άμα τα έχεις και τα αγωνίσματα είσαι ήδη μέσα πιστεύω...:no1:
Καλά και εσύ με 19485 είσαι μέσα στην γενική σειρά. Δεν πιστέυω η βάση να πάει πόσο ψηλά.. Εντάξει δεν είμαι και κανένας αθλητής αλλά πιστεύω τα έχω τα αθλήματα.. Μόνο το 1000 με άγχωνε γιατί καπνίζω κιόλας αλλά το έχω κάνει στα 3΄50΄΄ με όριο τα 4΄30΄. Για τα ψυχοτεχνικά τεστ έχεις κάπιο βιβλίο που διαβάζεις;;Α από καλαμαριά είσαι; ξέρεις κανένα τηλέμαχο κοτσάνη μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλά και εσύ με 19485 είσαι μέσα στην γενική σειρά. Δεν πιστέυω η βάση να πάει πόσο ψηλά.. Εντάξει δεν είμαι και κανένας αθλητής αλλά πιστεύω τα έχω τα αθλήματα.. Μόνο το 1000 με άγχωνε γιατί καπνίζω κιόλας αλλά το έχω κάνει στα 3΄50΄΄ με όριο τα 4΄30΄. Για τα ψυχοτεχνικά τεστ έχεις κάπιο βιβλίο που διαβάζεις;;Α από καλαμαριά είσαι; ξέρεις κανένα τηλέμαχο κοτσάνη μήπως;
Για τα ψυχοτεχνικα τεστ που λες δεν χρειαζεσαι καποιο βιβλιο αληθεια. Η αδελφη μου τα ειχε περασει κ τις δυο φορες χαλαρα..(νομιζω ειχαν κανει κ κατι ζωγραφιες:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
λιπον ενα τελια 3 μαθηματικα κατ ενα τελιο 4 μαθηματικα γεν ενα τελιο 7 φυσικη κατ ενα τελιο 8 ΑΟΘ και ΑΟΔΕ ενα 5 αναπτιξη εφαρμογων και ενα 10 εκθεση!!!!Εσκισα παλι το ξερω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ρε παιδια στο σχολειο μου στα μαθ.κατευθ. ειχαμε ενα 20 , ενα 15 και οι υπολοιποι ηταν κατω απο το 3:!::!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
ρε παιδια στο σχολειο μου στα μαθ.κατευθ. ειχαμε ενα 20 , ενα 15 και οι υπολοιποι ηταν κατω απο το 3:!::!::!:
Aκριβως την ιδια εικονα ειχε η τεχνολογικη μας (μιλαμε για καμια 80αρια ατομα). Α, και κατι λιγα 12αρια-13αρια για να σπαει λιγο η μονοτονια του 2-3. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
15506 οσα περιμενα να βγαλο....
στο 5ο και 4ο 15000
:D
ρε παιδεσ....σε εκ8εσι πρεπει να επεσα σε μ@@@κα κα8ιγιτι μου εβαλε 9,5 δν ξερω πωσ αλλα νομιζα πωσ ειμουν καλητερα εσεισ τη λετε ?:xixi:
παντοσ σιγουρα περναω αστυνομια :)
καλο καλοκαιρι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
15506 οσα περιμενα να βγαλο....
στο 5ο και 4ο 15000
:D
ρε παιδεσ....σε εκ8εσι πρεπει να επεσα σε μ@@@κα κα8ιγιτι μου εβαλε 9,5 δν ξερω πωσ αλλα νομιζα πωσ ειμουν καλητερα εσεισ τη λετε ?:xixi:
παντοσ σιγουρα περναω αστυνομια :)
καλο καλοκαιρι!!!!

Ένα είναι σίγουρο. Έκθεση δεν είσαι ο μόνος που βρέθηκε προ εκπλήξεως :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ένα είναι σίγουρο. Έκθεση δεν είσαι ο μόνος που βρέθηκε προ εκπλήξεως :P.
Ξερω ατομα που βρεθηκαν και προ δυσαρεστης (κι εγω σ' αυτους) και προ ευχαριστης εκπληξεως. Παντως κανεις δεν μπορεσε να προβλεψει ουτε στο περιπου το βαθμο του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Ξερω ατομα που βρεθηκαν και προ δυσαρεστης (κι εγω σ' αυτους) και προ ευχαριστης εκπληξεως. Παντως κανεις δεν μπορεσε να προβλεψει ουτε στο περιπου το βαθμο του. :P

Γι' αυτό όλοι λένε συνήθως "Ε, έκθεση ένα 15 το έχω" :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γι' αυτό όλοι λένε συνήθως "Ε, έκθεση ένα 15 το έχω" :p
Εγω βασει του περσινου (ανελπιστου) 17 ηλπιζα σε κατι αντιστοιχο και φετος. Τελικα δεν ειναι καθε μερα τ' Αι-Γιαννιου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Εγω βασει του περσινου (ανελπιστου) 17 ηλπιζα σε κατι αντιστοιχο και φετος. Τελικα δεν ειναι καθε μερα τ' Αι-Γιαννιου. :P

Τι να πεις, στην έκθεση γίνονται πολλά κουλά. Κοπέλα της θεωρητικής έγραψε λιγότερο από μένα (κάτω από 15 είχα) και τεχνολογικός, συμμαθητής έγραψε ανέλπιστο 16άρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
https://www.alfavita.gr/typos/t21_6_9_910.php εδω εκτιμησεις για τις βασεις σε ολα τα πεδια οπου επιβεβαιωνουν το τι ελεγα τις προηγουμενες ημερες για να μην λετε οτι πηγαν χαλια και οτι εγω τα βγαζω απο το μυαλο μου και ολοι συγκλινουν σε αυτα που θα διαβασετε με μενα καλη αναγνωση:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω εκθεση πηρα οσο και περυσι. περυσι 13,6 φετος 13,7:'(:'(:'(
Εγω πιστευα πως σιγουρα θα ειχα γραψει ενα 16.....με αδικησε ο τριτος βαθμολογητης:'(:'(:'(:'(τζαμπα η προσπαθεια ολη τη χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
διαβαστε και αυτο οπου επιβεβαιωνει παλι αυτα που ελεγα https://www.alfavita.gr/typos/t20_6_9_0419.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Γι' αυτό όλοι λένε συνήθως "Ε, έκθεση ένα 15 το έχω" :p

εγώ γενικα γράφω πολύ καλα αλλα επειδη οντως παιζουν κουλά υπολόγιζα τα μόρια μου με έκθεση 13 και το ανώτατο 14!!! ετσι πάω εκεί και βλέπω τσα!! ενα 17.7!! ετσι δε βρίσκεσαι προ εκπλήξεως!!!!!
(χρήσιμη πιστεύω,συμβουλή για οσους θα υποφέρουν next year!!:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peter Nalitzis

Νεοφερμένος

Ο Peter Nalitzis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Λοιπον αρχιζουμε..
Εκθεση-->14,3
Μαθ.γεν-->18,9
Μαθ.κατ-->16,5
Αοδε-->19,9
Φυσικη-->15,4
Προγραμματισμος-->18,8
Οικονομια-->19

Συνολο στο 5ο που με ενδιαφερει 18125..
Πιανω ασοε στην αθηνα εκτος συγκλονιστικου απροοπτου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
εγώ γενικα γράφω πολύ καλα αλλα επειδη οντως παιζουν κουλά υπολόγιζα τα μόρια μου με έκθεση 13 και το ανώτατο 14!!! ετσι πάω εκεί και βλέπω τσα!! ενα 17.7!! ετσι δε βρίσκεσαι προ εκπλήξεως!!!!!
(χρήσιμη πιστεύω,συμβουλή για οσους θα υποφέρουν next year!!:P:P)

Σαφώς, καλύτερα να περιμένεις λιγότερα και να βλέπεις περισσότερα. Έτσι η έκπληξη είναι ευχάριστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Σαφώς, καλύτερα να περιμένεις λιγότερα και να βλέπεις περισσότερα. Έτσι η έκπληξη είναι ευχάριστη.

κ όχι μονο για την έκθεση...για όλα! πχ βιολογία κατεύθυνσης....αλλα πιο πολύ στην έκθεση.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top