Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
κ εγω ειμαι απο χωριο κ εδω ειχαμε 25 παιδια πανω απο 18.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnc

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αντε να περιμενουμε και τις βασεις τωρα!!

Μαθηματικα κατευθυνσης : 12.5 (περυσι ειχα γραψει 13.1 χαχαχα)
Φυσικη κατευθυνσης: 18.9
Αναπτυξη εφαρμογων: 19.8 (Αυτο το -32,0 μου χαλασε το 20)
ΑΟΔΕ: 17.6
Μαθηματικα γενικης: 18.8
Εκθεση :14.8

Μορια: 16624
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε ολους τους Ischoolιανους!!!
Μπραβο παιδιά! πιστευω πήγαμε πολυ καλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Συγχαρητηρια κ σε εσενα.!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
bill12 άμα τα έχεις και τα αγωνίσματα είσαι ήδη μέσα πιστεύω...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heili scott

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βραχναίικα (Αχαΐα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
μαθηματικα γενικης κ οικονομια 20:no1:
μαθηματικα κατευθηνσης 16,3:'((γαμωτο)
φυσικη κατευθηνσης 18,3
χημεια κατευθηνσης 18,1:((γαμωτο)
βιολογια κατευθηνσης 19,6:no1:
εκθεση 17,3

συνολο 18918 στο 3ο κ 19048 στο 5ο
-----------------------------------------
Για παραδειγμα τα δικα μας περυσι πηγαν καβαλα κ ηταν υπερβολικα αυστηροι μεχρι κ μια μαθητρια του 20 εβγαλε μονο 17.000 κ κατι και φυσικα για αυτην ηταν πολυ λιγο και ετσι φυσικα εχασε πολλες σχολες που ηθελε. Προπερσι ειχαν παει Λαρισα και περασε κ ο καθε κακομοιρης που πηγαιναι απλα για βολτα στις εξετασεις...Ξερω ειναι αδικο αλλα κ τι να κανεις?

αυτοι οι αριστοι του 20 που τελικα γραφουν 17 ειναι μπουρδες.6 χρονια γυμνασιο κ λυκειο ειχαμε μια κοπελα παραστατης,σημεοφορος κτλ που εμεις τα παιδια μεταξυ μας ξεραμε οτι η κοπελα δε το ειχε,τσαμπα οι βαθμοι.ειχε ομως τη φημη της καλης μαθητριας κ αυτο κ μονο πολλες φορες μετραει.εγω κ ενα αγορι ειμασταν οι πραγματικα καλοι κ παρολα αυτα αδικημενοι γι αυτο κ παντα ειχα το παραπονο της αδικιας.η μανα μου ομως μου ελεγε οτι οσο κ αν της βαζουν στο σχολειο στο τελος θα φανει ποιος το αξιζει...τελικα εγω κ ο αλλος ειμασταν οι μονοι στο σχολειο(καμια 30 ατομα ειχαμε συνολο)που πιασαμε 19+ κ το 20!! επιασε μετα βιας 17.αν ηταν οντως καλη ας το αποδεικνυε.κ ξερω οτι ο παραγοντας τυχη ειναι σημαντικος αλλα ενας καλος μαθητης αντε να μην του κατσουν απο γκαντεμια 1-2 μαθηματα οχι ομως ολα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Απο ποτε οι πανελληνιες δειχνουν αν ειναι καποιος 'καλος';

Και επισης, πώς οριζεις το 'καλος';
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Οι πανελλήνιες είναι "μία βλακεία και μισή". Παιδί που πέρασε 4ος (εγώ 22ος) και ήμασταν στο ίδιο έτος ακόμα να πάρει πτυχίο. Δεν σημαίνει ότι αυτός που πήγε καλύτερα στις πανελλήνιες από έναν άλλο θα είναι και καλύτερος φοιτητής. Και 20000 μόρια να βγάλει κάποιος στις πανελλήνιες, στο πανεπιστήμιο ξεκινάει όπως όλοι από μηδενική βάση. Βέβαια άλλα προβλήματα υπάρχουν μέσα εκεί αλλά αυτό είναι αλλουνού παππά ευαγγέλλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni91

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
βιολογια κατ 19,3
βιολογια γεν. 18,8
χημεια κατ. 19
φυσική κατ. 18,9
μαθαματ. κατ. 15
εκθεση 15,5

σύνολο 18390 στο 3 πεδίο
και 17876 στο 2 και 4 πεδίο


μάλλον θα δηλώσω βιολογίας ή χημείας .
κανείς άλλος συνάδελφος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobby1

Νεοφερμένος

Ο bobby1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Κι εγώ βιολογία συνάδελφε!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UnSourCeR

Νεοφερμένος

Ο UnSourCeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ας πω και τους δικούς μου έστω και καθυστερημένα :P

μαθηματικά γενικής , οικονομία , αοδε : 20
Προγραμματισμό : 19.8
Μαθηματικά κατ : 19.6 (100 ο 1ος 96 ο 2ος βαθμολογητής , πώς γίνεται να υπάρχουν τέτοιες αποκλίσεις στα μαθ κατ..... )
Φυσική Κατ : 19.4
Έκθεση : 16. 8 :(:( ( 79 ο 1ος και 89 ο 2ος βαθμολογητής)

19.487 στο 4το και 19.561 στο 5το

Και χάνω 94 μόρια από τους παπ@@ες καθηγητές του σχολείου. Οι οποίοι όπως πάντα προσπάθησαν να προωθήσουν συγκεκριμένους μαθητές (είτε παιδιά καθηγητών είτε γνωστούς τους είτε επειδή τους έκανα ιδιαίτερα κ.τ.λ ):sick::sick::sick::sick::sick:

Αρά πάμε για ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και χάνω 94 μόρια από τους παπ@@ες καθηγητές του σχολείου.
Δεν εχασες και 320 μορια. Οποτε μικρο το κακο... ;)

Και Μαθ. κατ. ειχα αποκλιση 99/95. Δεν εισαι ο μονος λοιπον. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UnSourCeR

Νεοφερμένος

Ο UnSourCeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Δεν εχασες και 320 μορια. Οποτε μικρο το κακο... ;)

Και Μαθ. κατ. ειχα αποκλιση 99/95. Δεν εισαι ο μονος λοιπον. :P

Εννοείται πάρα πολύ μικρό το κακό αφού πιάνω σχεδόν σίγουρα το τμήμα που θέλω , αλλά με αηδιάζουν τα κριτήρια βάσει των οποίων βαθμολογούν ορισμένοι καθηγητές ...:sick:

Εσύ έχασες 320 μόρια ? ή αναφέρεις έναν τυχαίο αριθμό για παράδειγμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Οχι, εχασα τοσα. :P Και να μην πω ποοοοσες σχολες χανω απ' αυτη την απωλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UnSourCeR

Νεοφερμένος

Ο UnSourCeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Οχι, εχασα τοσα. :P

Πω.... εδώ ένιωσα εγώ αδικημένος με τα μόρια που έχασα , ούτε να φανταστώ δεν μπορώ τι θα έκανα στην θέση σου , παίζει και να τους έσπαγα στο ξύλο :P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Συγκεκριμένα χάνει κάτι ιατρικές και κανένα ΗΜΜΥ θεσσαλονίκης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ας πω και τους δικούς μου έστω και καθυστερημένα :P

μαθηματικά γενικής , οικονομία , αοδε : 20
Προγραμματισμό : 19.8
Μαθηματικά κατ : 19.6 (100 ο 1ος 96 ο 2ος βαθμολογητής , πώς γίνεται να υπάρχουν τέτοιες αποκλίσεις στα μαθ κατ..... )
Φυσική Κατ : 19.4
Έκθεση : 16. 8 :(:( ( 79 ο 1ος και 89 ο 2ος βαθμολογητής)

19.487 στο 4το και 19.561 στο 5το

Και χάνω 94 μόρια από τους παπ@@ες καθηγητές του σχολείου. Οι οποίοι όπως πάντα προσπάθησαν να προωθήσουν συγκεκριμένους μαθητές (είτε παιδιά καθηγητών είτε γνωστούς τους είτε επειδή τους έκανα ιδιαίτερα κ.τ.λ ):sick::sick::sick::sick::sick:

Αρά πάμε για ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:


Ωραίος :thanks:

Συμφοιτητές του χρόνου =)

Καλά ε παίζει δηλαδή να ξέρω (είτε irl είτε μέσω internet) πάνω από 10 άτομα στα 215 (εγώ είμαι ο 216ος :P) που θα'μαστε συμφοιτητές του χρόνου (μιλάω για το 90% φυσικά =P).

Άντε καλή μας σταδιοδρομία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Οχι, εχασα τοσα. :P Και να μην πω ποοοοσες σχολες χανω απ' αυτη την απωλεια.

+γω εχασα 105 μορια λογω αποκλισης στην οικονομια..εγραψα 20 και ειχα 19 και 18 στα τετραμηνα...

παντως με τα 16696 μορια που εβγαλα ειμαι απολυτως ευχαριστημενος και πιανω και την πρωτη μου επιλογη στις σχολες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni91

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
σε ποια πόλη θα δηλώσεις? εγώ θεσσαλονίκη και μετά αλεξανδρούπολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnc

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πω.... εδώ ένιωσα εγώ αδικημένος με τα μόρια που έχασα , ούτε να φανταστώ δεν μπορώ τι θα έκανα στην θέση σου , παίζει και να τους έσπαγα στο ξύλο :P:P:P:P:P:P

Πωω εγω τι να λεω σε αυτη την περιπτωση ??? Εβγαλα 16624, αν μου ειχαν ολοι οι καθηγητες 20.... 17047 καλο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top