Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

aggeliki+basilis

Νεοφερμένος

Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Έκθεσή:13.7
Βιολογία:18.4
Λογοτεχνία:13.6
Ιστορία:11.2 (απορώ.....περίμενα πολύ παραπάνω)
Αρχαία:16
Λατινικά:15.6

1ο Πεδίο 15211
3ο Πεδίο 14509

Αν δεν ανέβουν πολύ οι βάσεις πιάνω τη δεύτερη επιλογή μου.... αλλά δεν το κόβω γιατί περνάω την περυσινή βάση μόνο 89 μόρια... τι να πω μακάρι..................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Έκθεσή:13.7
Βιολογία:18.4
Λογοτεχνία:13.6
Ιστορία:11.2 (απορώ.....περίμενα πολύ παραπάνω)
Αρχαία:16
Λατινικά:15.6

1ο Πεδίο 15211
3ο Πεδίο 14509

Αν δεν ανέβουν πολύ οι βάσεις πιάνω τη δεύτερη επιλογή μου.... αλλά δεν το κόβω γιατί περνάω την περυσινή βάση μόνο 89 μόρια... τι να πω μακάρι..................
Μπραβο σου Αγγελικη αρκετα καλοι βαθμοι. Εγω τι να πεις που περναω στην δευτερη μου επιλογη κ ειμαι συμφωνα με την περσυνη βαση μονο 10 μορια πανω? μακαρι να πεσουν......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yponomeftis

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ιστορία 14.3
Λατινικά 17.4
Λογοτεχνία 16.6
Βιολογία 17
Έκθεση 18.8
Αρχαία 16.9

Πρώτο πεδίο 17169 πετυχαίνω ΦΠΨ Αθήνα που ήθελα!

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά,και καλή φοιτιτική ζωή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spypsy

Νεοφερμένος

Ο spypsy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
nice!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παύλος36093

Νεοφερμένος

Ο Παύλος36093 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
16939 στο πρωτο πεδιο και 16400 στο τριτο ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
2ο και 4ο πεδιο 16.260

5ο πεδιο 17.457 καλα ειναι αλλα δεν περναω για 150 μορια στην δευτερη μου επιλογη :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moutraki

Νεοφερμένος

Η moutraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ιστορία 14.3
Λατινικά 17.4
Λογοτεχνία 16.6
Βιολογία 17
Έκθεση 18.8
Αρχαία 16.9

Πρώτο πεδίο 17169 πετυχαίνω ΦΠΨ Αθήνα που ήθελα!

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά,και καλή φοιτιτική ζωή!


Θα είμαστε συμφοιτητριες!!!!!!! :):D
Αρχαια γραψαμε ακριβως το ιδιο!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
:bye: Υπάρχει στο site τίποτα για στρατιωτικές σχολές.Ψάχνω κανα τέταρτο και δεν έχω βρει τίποτα σημαντικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Προκοπης

Νεοφερμένος

Ο Προκοπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
τα δικα μου δειτε να τρελενεστε...
Μαθηματικα κατ:18.7
Αναπτ.Εφ:15
Α.Ο.Δ.Ε:17.9
Φυσικη:16.8 (περιμενα παραπανω)
Εκθεση(πατως δν ξερω πως κριμα παντος):08.3 :S
Μαθηματικα Γεν:20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μαθημ. Κατευθ :16,3 (μα να κάνω την απόδειξη λάθος!)
Φυσ. Κατευθ :17,3
Αναπτ. Εφαρμ : 19,5
Α.Ο.Δ.Ε : 19 (ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!)
Εκθεση : 14,8 (ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!)
Βιολογία : 15,5 (τον ήπια λίγο)

Γενικό γύρω στα 17300.Μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki+basilis

Νεοφερμένος

Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μπραβο σου Αγγελικη αρκετα καλοι βαθμοι. Εγω τι να πεις που περναω στην δευτερη μου επιλογη κ ειμαι συμφωνα με την περσυνη βαση μονο 10 μορια πανω? μακαρι να πεσουν......................

εσύ πόσο έβγαλες? που 8ες να περάσεις? το εύχομαι και για τις δυο μας.... και για όσους είναι στην ίδια θέση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εσύ πόσο έβγαλες? που 8ες να περάσεις? το εύχομαι και για τις δυο μας.... και για όσους είναι στην ίδια θέση.....
Εγω εβγαλα 15.100 στο πρωτο κ 14.400 στο τριτο. Αχ ...μακαρ μακαρι να πεσουν....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τα γραπτα μας πηγαν Θεσσαλονικη, αν λεει κατι αυτο. :P

...εννοείς κάτι ακριβώς???

Και μένα πέρσι το ΑΕΠΠ για αναβαθμολόγηση πήγε όπως και η φυσική... ο ένας 98 και ο άλλος 84....

και φαντάσου που πήγαν τα γραπτά μας... Αθήνα αν αυτό σου λέει κάτι εσένα, γιατί εμένα μου λέει τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
...εννοείς κάτι ακριβώς???

Και μένα πέρσι το ΑΕΠΠ για αναβαθμολόγηση πήγε όπως και η φυσική... ο ένας 98 και ο άλλος 84....

και φαντάσου που πήγαν τα γραπτά μας... Αθήνα αν αυτό σου λέει κάτι εσένα, γιατί εμένα μου λέει τίποτα
Κοιτα σε καποιες περιοχες οι βαθμολογητες ειναι πιο αυστηροι κ σε αλλες υπερβολικα ελαστικοι, πιστεψε με το ξερω ( εγκυρες πηγες αλλα μη το πεις πουθενα σσσσσσσσ!:P)
Για παραδειγμα τα δικα μας περυσι πηγαν καβαλα κ ηταν υπερβολικα αυστηροι μεχρι κ μια μαθητρια του 20 εβγαλε μονο 17.000 κ κατι και φυσικα για αυτην ηταν πολυ λιγο και ετσι φυσικα εχασε πολλες σχολες που ηθελε. Προπερσι ειχαν παει Λαρισα και περασε κ ο καθε κακομοιρης που πηγαιναι απλα για βολτα στις εξετασεις...Ξερω ειναι αδικο αλλα κ τι να κανεις?
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ?????
Ολοι οι βαθμολογητες ξερουν απο που ερχεται το καθε γραπτο. Τωρα αν δει καποιος οτι το γραπτο ειναι απο Αθηνα Θεσσαλονικη Γιαννενα κ οποιαδηποτε αλλη μεγαλη πολη ειναι πολυ πολυ πολυ ελλαστικοι αν δουν οτι ερχεται απο καποιο χωριο που ειναι ξεχασμενο και απο τον Θεο(σαν το δικο μου:'() τοτε δεν δινουν και τεραστια σημασια....
Ειδες ποτε να δειξει ποτε η τηλεοραση καποιο αριστουχο εκτος απο Αθηνα κ Θεσσαλονικη, οχι.......Ειδες ποτε καπιον απο χωριο? οχι
αυτο τι παει να πει οτι ολοι απο τα χωρια ειμαστε ντουβαρια? ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΧΙ...Αυτα ειχα να σου πω ελπιζω να καταλαβες κατι απο αυτα...........:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
...εννοείς κάτι ακριβώς???

Και μένα πέρσι το ΑΕΠΠ για αναβαθμολόγηση πήγε όπως και η φυσική... ο ένας 98 και ο άλλος 84....

και φαντάσου που πήγαν τα γραπτά μας... Αθήνα αν αυτό σου λέει κάτι εσένα, γιατί εμένα μου λέει τίποτα
Απλα ακουγεται οτι στη Θεσσ/νικη ειναι αυστηροι...



Πλακα κανω, γι' αυτο και εβαλα ολοκληρο ":P" απο διπλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αυτά με το που πάνε τα γραπτά και πως βαθμολογούν ανά περιοχές, τα θεωρώ επιεικώς μπούρδες. Μην ασχολείστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Απλα ακουγεται οτι στη Θεσσ/νικη ειναι αυστηροι...



Πλακα κανω, γι' αυτο και εβαλα ολοκληρο ":P" απο διπλα...

οκ ρε συ.. τίποτα :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwerio

Νεοφερμένος

Η Niwerio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πειτε μου οτι υπαρχουν και αλλοι σε αυτο το φορουμ που βγαλαν κατω απο 19000 μορια επειδη εχω αρχισει και τρελλενομαι με αυτα που βλεπω.. :mad::mad:
εννοειται!!!εγω εβγαλα 17440 κ νιώθω μειονεκτικα οταν διαβαζω αυτους τους βαθμους!!!καλα..μην νομιζεις οτι ειναι αληθεια κ ολα!!ασε τον καθενα να λεει...σημασια εχει εσυ να εισαι ευχαριστημενος!!:no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Δεν ανέφερα τίποτα για μαθητές πάντως. Γιατί να μου φταίνε οι μαθητές στην τελική;


Γιατί πρέπει να σου φταίει κάποιος...;

Ξες τι (:)).. δεν είσαι ο μόνος που του συνέβη κάτι τέτοιο και μην με πάρεις στραβά αλλά το 15 στην έκθεση δεν είναι και μεγάλη απογοήτευση (τουλάχιστον έτσι πιστεύω..), και είναι συχνό φαινόμενο να βλέπουμε "καλούς" μαθητές να παίρνουν "κακούς" βαθμούς (αν θέλετε ας μην λάβετε τις τελευταίες 2 σειρές)

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω δει (και δεν θυμάμαι...) να έχει πει κανείς ότι περιμένει στην έκθεση γύρω στο 17 (εκτός βέβαια και αν γράφεις σε καμία εφημερίδα ή σε κανένα περιοδικό από τα 15 σου).

Το καταλαβαίνω πως η επιθυμία σου αλλά και το υψηλό της βαθμολογίας που απαιτείται για την σχολή που ενδιαφέρεσαι δεν σου αφήνουν και πολλά περιθώρια λάθους. Πίστεψέ με και εγώ πέρσι πολύ υψηλά μόρια έβγαλα και ξέρω πως ακριβώς είναι...


Αλλά αυτό πραγματικά μην το κάνεις... μην προσπαθείς να βρεις τον φταίχτη, δεν θα σε βοηθήσει αυτό. Στο λέω γιατί και εγώ τα πέρασα :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Κοιτα σε καποιες περιοχες οι βαθμολογητες ειναι πιο αυστηροι κ σε αλλες υπερβολικα ελαστικοι, πιστεψε με το ξερω ( εγκυρες πηγες αλλα μη το πεις πουθενα σσσσσσσσ!:P)
Για παραδειγμα τα δικα μας περυσι πηγαν καβαλα κ ηταν υπερβολικα αυστηροι μεχρι κ μια μαθητρια του 20 εβγαλε μονο 17.000 κ κατι και φυσικα για αυτην ηταν πολυ λιγο και ετσι φυσικα εχασε πολλες σχολες που ηθελε. Προπερσι ειχαν παει Λαρισα και περασε κ ο καθε κακομοιρης που πηγαιναι απλα για βολτα στις εξετασεις...Ξερω ειναι αδικο αλλα κ τι να κανεις?
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ?????
Ολοι οι βαθμολογητες ξερουν απο που ερχεται το καθε γραπτο. Τωρα αν δει καποιος οτι το γραπτο ειναι απο Αθηνα Θεσσαλονικη Γιαννενα κ οποιαδηποτε αλλη μεγαλη πολη ειναι πολυ πολυ πολυ ελλαστικοι αν δουν οτι ερχεται απο καποιο χωριο που ειναι ξεχασμενο και απο τον Θεο(σαν το δικο μου:'() τοτε δεν δινουν και τεραστια σημασια....
Ειδες ποτε να δειξει ποτε η τηλεοραση καποιο αριστουχο εκτος απο Αθηνα κ Θεσσαλονικη, οχι.......Ειδες ποτε καπιον απο χωριο? οχι
αυτο τι παει να πει οτι ολοι απο τα χωρια ειμαστε ντουβαρια? ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΧΙ...Αυτα ειχα να σου πω ελπιζω να καταλαβες κατι απο αυτα...........:xixi:

Λοιπόν αυτό που λες ότι στην τηλεόραση και στις εφημερίδες δείχουν μόνο από αθήνα και θεσσαλονίκη ισχύει. Όμως δεν σημαίνει ότι τα μικρά χωριά δεν πάνε καλά. Σου λέω στο χωριό μου 10 στους 32 είχαμε πάνω απο 18.000 μόρια. Α ο Ζοd είχε αναφέρει για μια φυσικό που διορθώνει βιολογία κατ στην καβάλα. Τα δικά μας πήγαν καβάλα 99-90 (στανταρ η δεύτερη ήταν αυτή)....
-----------------------------------------
'Εχω 19.502 στο 2&4 και 19.485 στο 3 :jumpy:

Οι βαθμοί μου είναι : 20 Μαθηματικά Κατ. / 20 Μαθηματικά Γεν. / 20 Χημεία / 19.4 Βιολογία / 19.1 Φυσική / 17.6 Έκθεση

Λέω για ΣΣΑΣίτης ;). Τον Αύγουστο θα δούμε...

Κανένας άλλος για στρατό???

Εγώ ιατρικό σσασ. 19564 2-4 και 19424 3. Είμαι και κατηγορία πολυτέκνων (18872 η βάση πέρσι)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top