Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
χρονος ομως για διαβασμα υπαρχει?
Παντως αλλον ενα χρονο εδω στο χωριο στο σπιτι κ τους γονεις πανω απο το κεφαλι δεν το αντεχω για διαβασμα. Αν περασω καπου κ εχω την ησυχια μου μοναχουλα τοτε ναι πολυ πιθανο να διαβασω κ να δωσω παλι. Αλλα πες μου θα εχω χρονο για διαβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
χρονος ομως για διαβασμα υπαρχει?



Μια γνωστη μου εδωσε δευτερη φορα φετος ενω παρακολουθουσε και στη νοσηλευτικη που ειχε περασει περυσι και εβγαλε 1000 μορια παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
εγω δεν το πιστευω σε καμια περιπτωση με μια μερα διαβασμα ουτε το ονομα σου δε γραφεις:D αν ισχυει αυτο μεγαλο μπραβο αλλα δεν νομιζω

Kι όμως έγινε, και χωρίς να προσεχω σε παραδοσεις που είπατε, δεν είχα καμια επαφή, πριν 7 χρονια τελείωσα το σχολείο. Έκανα μια ανάγνωση τις 2 Ιστορίες και τις μεταφράσεις των Λατινικών, Αρχαία διάβασα τις μισές μεταφρασεις αλλά όχι από το κείμενο που έπεσε γιατι είχε πέσει την προηγούμενη χρονιά και θεωρησα ότι δε θα ξαναμπεί, Λογοτεχνία και Εκθεση δεν ασχολήθηκα, στην Έκθεση ούτε βιβλίο δεν είχα.

Εκθεση 17,8
Ιστορία Κ. 12,2
Ιστορία Γ.Π. 12,5
Αρχαία 15,3
Λογοτεχνία 17,5
Λατινικά 11,2

Γύρω στα 14.400 βγαίνουν, καλά ειναι αν σκεφτει κανεις ότι πριν 7 χρονια με ένα χρονο διάβασμα (και 9 μαθηματα) είχα βγαλει 17.500.

Εξαλλου για τη σχολη που ηθελα χρειαζομουν ενα 10, κι εγω ξαφνιαστηκα με το αποτελεσμα το 10 το περιμενα, αυτο οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Aντε μια χαρα ειναι. Αλλα 2.000 να εβγαζα εγω θα ημουν κορυφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ έδωσα δεύτερη φέτος ενώ παρακολουθούσα την σχολη μου και έβγαλα 4500 μόρια παραπάνω από την πρώτη φορα.Το σκέφτομαι να ξαναδώσω πάντως αν ανεβούν οι βάσεις τόσο πολύ και δεν περνάω στην πρώτη μου επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγώ έδωσα δεύτερη φέτος ενώ παρακολουθούσα την σχολη μου και έβγαλα 4500 μόρια παραπάνω από την πρώτη φορα.Το σκέφτομαι να ξαναδώσω πάντως αν ανεβούν οι βάσεις τόσο πολύ και δεν περνάω στην πρώτη μου επιλογή.
Γιατι καλε τοσο πολυ δε σου αρεσει η σχολη που εισαι τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Καλά στην σχολη που είμαι τώρα όπως και να έχει δεν θα μείνω..απλά με τα 16500 δεν είμαι καθόλου σίγουρος (με αυτά που βλέπω εδώ αλλα και στο σχολειο μου) ότι θα περνάω στο μαθηματικό που ειναι η πρώτη μου επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ε.ποσο εχει το μαθηματικο καλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
16300 στην Αθηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Καλά στην σχολη που είμαι τώρα όπως και να έχει δεν θα μείνω..απλά με τα 16500 δεν είμαι καθόλου σίγουρος (με αυτά που βλέπω εδώ αλλα και στο σχολειο μου) ότι θα περνάω στο μαθηματικό που ειναι η πρώτη μου επιλογή.

Μπορεί να μην πιάσεις της Αθήνας, αλλά σίγουρα θα πιάσεις κάποια άλλο σε άλλη πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ναι ρε συ και εγω αυτο πιστευω.Σιγουρα θα το ποιασεις καπου αλλου μην το σκεφτεσαι καθολου. Και να σε ρωτησω κ κατι αλλο ? Εκανες παλι φροντηστηρια φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Καλά στην σχολη που είμαι τώρα όπως και να έχει δεν θα μείνω..απλά με τα 16500 δεν είμαι καθόλου σίγουρος (με αυτά που βλέπω εδώ αλλα και στο σχολειο μου) ότι θα περνάω στο μαθηματικό που ειναι η πρώτη μου επιλογή.



Παιζει και να την πιασεις φιλε,μην αγχωνεσαι,οταν βγουν οι βασεις θα δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Όχι έδωσα χωρίς φροντιστήριο φέτος..και το ίδιο θα κάνω και του χρόνου αν ξαναδώσω.Βασικά θέλω παρα πολύ να περάσω Αθηνα επειδή η κοπέλα μου περνάει σίγουρα αθηνα και θα είναι κάπως δύσκολο να είμαι εγώ ηράκλειο πχ και αυτή αθηνα.Τέλος πάντων... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Όχι έδωσα χωρίς φροντιστήριο φέτος..και το ίδιο θα κάνω και του χρόνου αν ξαναδώσω.Βασικά θέλω παρα πολύ να περάσω Αθηνα επειδή η κοπέλα μου περνάει σίγουρα αθηνα και θα είναι κάπως δύσκολο να είμαι εγώ ηράκλειο πχ και αυτή αθηνα.Τέλος πάντων... :/
Μπραβω σου!!!!!!!!!!!!!!!!! καλα θα κανεις
Τετοια αγορια σπανιζουν..............:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Ας ποστάρει και κάποιος με λιγότερα από 16000 μόρια πριν τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα.Ευχαριστώ. :)

Κοιτα με ολα τα προηγουμενα post κανεις δεν προκειτε να βαλει κατω απο 14000 μορια

Γενικά έχω την εντύπωση ότι πολλά παιδιά (ΜΗΝ κρίνετε από εδώ μέσα) τα πήγαν χειρότερα)

Μαθ. Κατ. 20
Μαθ. Γεν. 20
Φυσική Κατ. 19.9
Βιολογία Κατ. 18.8
Χημεία Κατ. 20
Έκθεση 15.2 <--- πολύ ωραία... απορώ σε πιο κέντρο έστειλαν τα γραπτά γιατί ο μεγαλύτερος βαθμός ήταν 16.8 και ο δεύτερος μεγαλύτερος ήταν 15.7 στο σχολείο μου...

Τέσπα, 19166 στο 3ο και 19289 στο 4ο...

Ιατρική Θεσσαλονίκης πλέον άπιαστο όνειρο :'(

Το πιο σπαστικό μεν είναι το 19 βιολογία κατ. που με έβαλε στο 1ο τετράμηνο ο μπ******ς του σχολείου και χάνω 50 μόρια... αν μου έβαζε 20 θα έπιανα 19216 και θα ήμουν σίγουρα μέσα, όλα υπολογισμένα.

Δεν θα κλαίω κιόλας απλά ντάξει αν είναι να μην περνάμε εκεί που θέλουμε για κάτι τσουτσέκια του δημόσιου σχολείου είναι απλά τραγικό το όλο θέμα.

Καλή επιτυχία στους υπόλοιπους, μακάρι να περάσατε εκεί που θέλατε :D

Κανονικα για αυτο θα στα ειχα χωσει αλλα αυτο ειναι η καλυτερη απαντηση

Λοιπόν θέλω να πω δύο λόγια για το σχολείο μου. Είμαστε επαρχία (χαλκιδική) ένα σχολείο με 32 μαθητές τρίτη λυκείου. Λοιπόν είμασταν τρεις με πάνω από 19000. Πρώτος εγώ με 19564, μετά ένα κορίτσι από θεωρητική 19200 και η φίλη μου στην θετική 19100. Επίσης είχαμε 7 από 18000-19000 και καμιά 5 στο 17000-18000. Οπότε σε ποσοστό 30% είχαμε πάνω από 18. Έτσι για να μην ξεχνάμε ότι δουλειά γίνεται και στα δημόσια σχολεία και στην επαρχία. Όσο για το μάθημα της έκθεσης 19-18,9-18,5-18,2 (εγώ). Ποσοστό 12,5%. Θερμές ευχαριστίες σε όλους τους καθηγητές μας!!!

Τα βαθμολογικά τα δικά μου είναι πάτος λόγο κακού διαβάσματος και λάθος καταμερισμού χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d@NTE

Νεοφερμένος

Ο d@NTE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εκθεση 17.9
Βιολογια 19.6
Αρχαια 14.6
Λατινικα 17.5
Ιστορια 18.6
Λογοτεχνια 15.6(ο ενας με χαντάκωσε ο τρομπας:()

Σχετικα καλα τ πηγα, ελπιζω να πιασω Ψυχολογια, αλλιως το Ιστορικο νομιζω το εχω(ΑΠΘ)
Συγχαρητηρια σε ολους!,μονο εμεις ξερουμε τι περασαμε φετος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobby1

Νεοφερμένος

Ο bobby1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Μαθηματι. Κατ. 20
βιολογια κατ 19,2
μαθημ γεν 19,7
εκθεση 12,4
φυσικη κατ 18,5
χημεια κατ 18,9
αοθ 19

Στο 2ο 18754 κια παω βιολογικό!!!!!!!

Συγχαρητηρια και σε όλα τα παιδιά!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Τilemaxos, φίλε μου, δεν είναι ότι απαξιώνω τους καθηγητές του δημοσίου. Με τον μαθηματικό, την χημικού και τον φυσικό είχα πολύ καλές σχέσεις. Εντός και εκτός σχολείου. Και μάθημα επιπέδου γινότανε και χαβαλές κτλ. Το πρόβλημα έγκειται στο ότι ο συγκεκριμένος Βιολόγος δεν αναλογίζεται το μέλλον των παιδιών ούτε στο ελάχιστο. Στο διαγώνισμα 100 του έγραψα, μάθημα έλεγα, ασκήσεις ΠΑΝΤΑ... και βλέπω με μεγάλη έκπληξη ότι μου έβαλε 19 στο τετράμηνο. Η δικαιολογία του ήταν:"δεν βάζω 20 στο 1ο τετράμηνο στην Γ Λυκείου". Κοροιδευόμαστε; Εδώ δεν είμαστε 1η γυμνασίου. Εδώ κρίνονται πολλά και σημαντικά για τα παιδιά, τι τώρα θα παίζουμε με το μέλλον τους; Ας είμαστε σοβαροί. Γιατί μερικοί προσπαθούν όχι 1 ούτε 3α αλλά 12 ολόκληρα χρόνια για αυτή την βαθμολογία των πανελληνίων. Κρίνεις σωστή την νοοτροπία κάποιου επειδή έτσι του ήρθε να πουλήσει τσαμπουκά και να βάλει σε έναν ΑΡΙΣΤΟ μαθητή 19; Πολλοί μπορούσαν να είναι στη θέση μου και δεν είναι καθόλου αστείο. Βέβαια όλοι οι άλλοι καθηγητές έβαλαν τρομερά μεγάλους βαθμούς και μπράβο τους. Παράδειγμα: όταν κάποιος γράφει 12 και παίρνει 20 στο τετράμηνο. Τέτοια παραδείγματα άπειρα στο σχολείο μου. Και κατά εμού ο σωστότερος τρόπος, εφόσον, στην τελική δεν πόνεσε και κανείς, ούτε έλεξαν κανέναν, και μόνο καλό μπορείς να κάνεις.
Όταν μιλούσα με τον χημικό μου που μου κάνει ιδιαίτερα μου είπε:"ντάξει ρε συ μην τσατίζεσαι κιόλας γιατί από τα 19500 που θα βγάλεις, ας χάσεις τα 50". Έλα όμως που η ζωή τα έφερε αλλιώς και έγραψα 15 έκθεση ενώ υπολόγιζα γύρω στο 17, και ΜΠΑΜ έτσι στο χαλαρό -250 μόρια. Όχι ότι δεν περνάω στη σχολή που θέλω, αλλά πολλοί φίλοι μου κολλητοί πέρασαν Θεσσαλονίκη και θα ήθελα και γω να είμαι μαζί τους. Έχω άπειρα ξαδέρφια, γνωστούς εκεί και πάνω απ' όλα είναι μια εξαιρετική πόλη.
Ο συγκεκριμένος βιολόγος δεν είναι καν βιολόγος. Είναι "Γεωλόγος". Δηλαδή κατάλαβαίνεις και ΠΟΣΟ σχετικός είναι. Να πεις πως δεν με ήξερε κιόλας ότι ήμουν καλός μαθητής και στοχεύω ιατρική, οκ. Αλλά 3 χρόνια παραστάτης κτλ κτλ είναι δυνατόν να μην το ήξερε;
Ο ίδιος ο διευθυντής που μιλήσαμε μετά τους βαθμούς του 1ου τετραμήνου, μου είπε ακριβώς: "Είναι αδικαιολόγητος, ΒΛΑΚΕΙΑ έκανε αλλά δυστυχώς δεν αλλάζει τίποτα τώρα".

Έτσι έχει η ιστορία... αν διαφωνείς τι να σου πώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kotsos

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εκθεση.......................11,8 μην με ρωτησετε πως!!!!
ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ............18,3
Αρχαια...............12,8
Λατινικα.......16
Ιστορια.............18,3
Βιολογια...........19,2
και εβγαλα συνολικα 16.050.....ΑΧ αυτη η εκθεση!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εκθεση 63 ο ενας και 83 ο αλλος.
Εμενα εκθεση ο πρωτος 70 32 ο δευτερος και ο τριτος 10,8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top