Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Λοιπόν θέλω να πω δύο λόγια για το σχολείο μου. Είμαστε επαρχία (χαλκιδική) ένα σχολείο με 32 μαθητές τρίτη λυκείου. Λοιπόν είμασταν τρεις με πάνω από 19000. Πρώτος εγώ με 19564, μετά ένα κορίτσι από θεωρητική 19200 και η φίλη μου στην θετική 19100. Επίσης είχαμε 7 από 18000-19000 και καμιά 5 στο 17000-18000. Οπότε σε ποσοστό 30% είχαμε πάνω από 18. Έτσι για να μην ξεχνάμε ότι δουλειά γίνεται και στα δημόσια σχολεία και στην επαρχία. Όσο για το μάθημα της έκθεσης 19-18,9-18,5-18,2 (εγώ). Ποσοστό 12,5%. Θερμές ευχαριστίες σε όλους τους καθηγητές μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Έβγαλα 14.500 με μία μερα διαβασμα το καθε μαθημα!!! Έμεινα όταν τα είδα! 10 ήθελα μονο για τη σχολή που θελω. Τωρα εχω περισσοτερες επιλογές!

@@.Eίσαι και μεγαλος ανθρωπος...Πλακα μας κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
@@.Eίσαι και μεγαλος ανθρωπος...Πλακα μας κανεις??
Εγώ τον πιστεύω. Αν πρόσεχε στις παραδόσεις και γενικά στο μάθημα και με λίγη τύχη βγάζει τα μόρια. Α, και αν ήταν έξυπνος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Και αν του 'χε γίνει και δίευρω εκείνες τις μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
@@.Eίσαι και μεγαλος ανθρωπος...Πλακα μας κανεις??
εγω δεν το πιστευω σε καμια περιπτωση με μια μερα διαβασμα ουτε το ονομα σου δε γραφεις:D αν ισχυει αυτο μεγαλο μπραβο αλλα δεν νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Εγω με 2 λεπτα και 47 δευτερολεπτα διαβασματος στο ΑΟΘ εβγαλα 18846 και στα υπολοιπα διαβασα 2 δευτερολεπτα ξεφυλιζοντας το βιβλιο(οπως κανουμε αερα ενα πραμα.).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Εγω με 2 λεπτα και 47 δευτερολεπτα διαβασματος στο ΑΟΘ εβγαλα 18846 και στα υπολοιπα διαβασα 2 δευτερλοπτρα ξεφυλιζοντας το βιβλιο(οπως κανουμε αερα ενα πραμα.).
:D:lol:ωραιος μαγκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ποπο ρε φιλε παιχτηκε τετοιο κολπο ντροπη τους πραγματικα πραγματικα ντροπη τους δηλαδη τι βαθμους ειχες προφορικα?εγω αν ημουν στη θεση σου θα τους εκανα να χασουν τη δουλεια τους:mad:
Παιδια εμενα πιστευω με εριξαν τρελα οι προφορικοι βαθμοι που ειχα. Να σας τους πω να μου πειτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια εμενα πιστευω με εριξαν τρελα οι προφορικοι βαθμοι που ειχα. Να σας τους πω να μου πειτε?
Πες τους μας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πες τους μας!!
Λοιπον εκθεση 15, βιολογια 18,5 , αρχαια 15,5 , λατινικα 16 , λογοτεχνια 17 , ιστορια 17..
δεν ειναι τρελη αδικια??????????:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ρε παιδια οι περισσοτεροι καθηγητες ειναι οτι να ναι...εγραψα 19,7 μαθηματικα και ο παπ...ας ο καθηγητης μου ειχε 18 και 19...Δν λεω οτι χανεις πολλα μορια αλλα για το γαμωτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ρε παιδια οι περισσοτεροι καθηγητες ειναι οτι να ναι...εγραψα 19,7 μαθηματικα και ο παπ...ας ο καθηγητης μου ειχε 18 και 19...Δν λεω οτι χανεις πολλα μορια αλλα για το γαμωτο...
Πιστεψε με εμενα και αυτα τα λιγα μορια μου στερουν την τριτη επιλογη μου απο σχολες που ουτε αυτη την ποιανω αρα τωρα ειμαι σε ενα απεραντο κενοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.......
η τριτη μου επιλογη ηταν φυσικοθεραπεια στην Λαμια (που ειναι κ το χαμηλοτερο) κ την χανω για 30 μορια το πιστευεις?????:jumpy::iagree::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
καλά οι καθηγητές πολλοί μαλάκες με το συμπάθειο, πάμε καλά; Τι θα πάθουν δηλαδή αν βάλουν κανέναν καλύτερο προφορικό; Δε νιώθουν πως κρίνεται όσο να νε το μέλλον των παιδιών; Ευτυχώς εγώ έπεσα σε νορμάλ καθηγητές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Κριμα για μαλα..ια του καθηγητη να χανεις σχολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον εκθεση 15, βιολογια 18,5 , αρχαια 15,5 , λατινικα 16 , λογοτεχνια 17 , ιστορια 17..
δεν ειναι τρελη αδικια??????????:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Καλα, πλακα μου κανεις?? Καποιο προβλημα πρεπει να ειχαν οι καθηγητες μαζι σου, δεν εξηγειται αλλιως... Ελεος, αντι να βοηθανε τα παιδια τα χαντακωνουνε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ευτυχως πιανω την σχολη που θελω ακομη και με την μαλα..ια του καθηγητη..αλλα αν εχανα καποια σχολη ειλικρινα δν ξερω τι θα γινοταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλα, πλακα μου κανεις?? Καποιο προβλημα πρεπει να ειχαν οι καθηγητες μαζι σου, δεν εξηγειται αλλιως... Ελεος, αντι να βοηθανε τα παιδια τα χαντακωνουνε!!
Ναι πραγματι ειχαν ενα προβλημα μαζι μου........ξερεις πιο? δεν ημουνα απο τα γλυφτρακια που τρεχανε ολοι μερα απο πισω τους!!:nono:
-----------------------------------------
Αρα τωρα που ειδατε τους προφορικους δεν ειναι χαμηλοι? Λετε να ξανα δωσω κ τριτη φορα ή δεν αξιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
καλά οι καθηγητές πολλοί μαλάκες με το συμπάθειο, πάμε καλά; Τι θα πάθουν δηλαδή αν βάλουν κανέναν καλύτερο προφορικό; Δε νιώθουν πως κρίνεται όσο να νε το μέλλον των παιδιών; Ευτυχώς εγώ έπεσα σε νορμάλ καθηγητές


Εμενα ο προφορικος στη φυσικη ηταν 14.5...στο Α τετρ. 13 και στο Β τετρ. 16 μου εβαλε ο σκυλος ο μαυρος...Μαντεψτε γιατι!

Επειδη σε μια ασκηση στις αρχες πηγε να χρησιμοποιησει ολοκληρωμα για να το παιξει καποιος και εγω επειδη τα ηξερα εκεινα τον εκανα ρεζιλι επειδη εκανε λαθος...Και με ειχε στη μπουκα...
-----------------------------------------
Αρα τωρα που ειδατε τους προφορικους δεν ειναι χαμηλοι? Λετε να ξανα δωσω κ τριτη φορα ή δεν αξιζει?



Οταν εχεις ενα στοχο παντα αξιζει να προσπαθεις για να τον πετυχεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλα οι περισσοτεροι εχουν τεραστιο προβλημα ..πως κανουν ετσι? λες κ τον βαθμο τον βαζουν απο την τσεπη τους..
-----------------------------------------
Εμενα ο προφορικος στη φυσικη ηταν 14.5...στο Α τετρ. 13 και στο Β τετρ. 16 μου εβαλε ο σκυλος ο μαυρος...Μαντεψτε γιατι!

Επειδη σε μια ασκηση στις αρχες πηγε να χρησιμοποιησει ολοκληρωμα για να το παιξει καποιος και εγω επειδη τα ηξερα εκεινα τον εκανα ρεζιλι επειδη εκανε λαθος...Και με ειχε στη μπουκα...
-----------------------------------------




Οταν εχεις ενα στοχο παντα αξιζει να προσπαθεις για να τον πετυχεις;)
συμφωνω αλλα κ τριτη χρονια το ιδιο λουκι? Πραγματικα θα το σκεφτω πολυ σοβαρα. Μπορει καποιος να σπουδαζει σε μια σχολη κ να δωσει ξανα κ παννεληνιες? Δηλαδη εγω θα μπορω του χρονου να ξανα δωσω ενω θα ειμαι σε καποια σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Καλα οι περισσοτεροι εχουν τεραστιο προβλημα ..πως κανουν ετσι? λες κ τον βαθμο τον βαζουν απο την τσεπη τους..
-----------------------------------------

συμφωνω αλλα κ τριτη χρονια το ιδιο λουκι? Πραγματικα θα το σκεφτω πολυ σοβαρα. Μπορει καποιος να σπουδαζει σε μια σχολη κ να δωσει ξανα κ παννεληνιες? Δηλαδη εγω θα μπορω του χρονου να ξανα δωσω ενω θα ειμαι σε καποια σχολη?


Οταν σου δινεται η ευκαιρια και το θες πραγματικα αξιζει.Ναι μπορεις να σπουδαζεις στη σχολη που εισαι και να δωσεις κανονικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top