Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:papas: ολοι οι αριστουχοι στο ischool ειναι μελη?
οχι εγω δεν ειμαι αριστουχα.. εβγαλα μονο 15.100.Για καποιους μπορει να ειναι ενας γελοιος βαθμος αλλα για εμανα που διαβαζα μονο στο γυμνασιο απο λιγο κ παρα πολυ φετος που ξανα εδωσα ειναι πολυ καλος...:xixi::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εκθεση 16,8
μαθ γεν 19,3
μαθ κατ 14,1
αοδευ 19,6
φυσικη 20
αεππε 17,9
αοθ 18,8
εβγαλα στο 5ο 18.605 και στο 2ο και το 4ο 18.055
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
παιδια έλεος....στην εκθεση ειδικά μας...........ελεος ...12.9 μου έβαλαν και περιμενα ότι εγραψα πολυ καλα!!!!ξανα του χρονου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
πανω απο ποσο θεωρειται καποιος αριστουχος; 19000;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
το ειπα πιο πριν κ θα το ξανα πω. Σε εναν φιλο μου στην εκθεση του εβαλαν ο ενας 17 ο αλλος 7 κ ο τριτος 13......................................ΕΛΕΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
18 κια ανω εισαι αριστουχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

chem22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chem22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Γειας ειμαι νεος στο φορουμ..Σημερα ευτυχως πηγαν ολα καλα...
Μαθηματικα 19,7
Φυσικη Κατ 20
Ηλεκτρολογια 19,9
Χημεια-Βιοχημεια 19,9
Φυσικη Γενικης 20
και η χαζοεκθεση 14,7

Συνολο 19085...Αυτα απο εμενα!

Μπράβο !!! 19,9 στη Βιοχημεία και ηλεκτρολογία να τα βλέπει η τεχνολογική 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagsai

Νεοφερμένος

Ο vagsai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Να γράψω και τα δικά μου:
έκθεση 12,6
μαθ γεν 19,7
μαθ κατ 18,5
αοδε 15,8
φυσική 19,6
αεππ 19,5

...18225

Συγχαρητήρια σε όλους και καλό καλοκαίρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chem22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chem22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.

nathalie

Νεοφερμένος

Η nathalie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγω τα πηγα παραπανω απο τις προσδοκιες μου,19408 στο 2ο-4ο(τεχνολογικη-κυκλος υπηρεσιων)!!!!:dance:

αντε καλες διακοπες να χουμεεεεε!!!:xalara::drink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ετσι ετσι...παντως βρε παιδια η τεχνολογικη 1 εχει πιστευω καλυτερα αποτελεσματα απο τεχνολογικη2....πολλοι φιλοι μου απο τεχνολογικη 2 εγραξαν πολυ καλα σε φυσικη και μαθηματικα και στην πληροφορικη τα σκατ...σαν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Γιατι, καταρχην ξερεις τους προφορικους μου;

Τελος παντων, μαλακια μου που καθομαι και ασχολουμαι μαζι σου.
ρε χρησταρα 20 δεν εχεις προφορικους?υποθετω 20 θα χεις αφου στη γ ολοι 20 βαζουν τεσπα εσυ ελεγες δεν ενδαιαφερεσαι για φαρμακευτικη οποτε ιατρκη δε θα πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
ετσι ετσι...παντως βρε παιδια η τεχνολογικη 1 εχει πιστευω καλυτερα αποτελεσματα απο τεχνολογικη2....πολλοι φιλοι μου απο τεχνολογικη 2 εγραξαν πολυ καλα σε φυσικη και μαθηματικα και στην πληροφορικη τα σκατ...σαν!!


τεχνολογικη 1 !!!:up::jumpy::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
ρε χρησταρα 20 δεν εχεις προφορικους?υποθετω 20 θα χεις αφου στη γ ολοι 20 βαζουν
Ειχα αρκετα παρακατω απο 20αρια στους προφορικους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Ειχα αρκετα παρακατω απο 20αρια στους προφορικους. :)
ποπο ρε φιλε παιχτηκε τετοιο κολπο ντροπη τους πραγματικα πραγματικα ντροπη τους δηλαδη τι βαθμους ειχες προφορικα?εγω αν ημουν στη θεση σου θα τους εκανα να χασουν τη δουλεια τους:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
ποπο ρε φιλε παιχτηκε τετοιο κολπο ντροπη τους πραγματικα πραγματικα ντροπη τους δηλαδη τι βαθμους ειχες προφορικα?εγω αν ημουν στη θεση σου θα τους εκανα να χασουν τη δουλεια τους:mad:
Γυρω στο 17-18, μονο στις Βιολογιες ειχα 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
ΝΑ ρωτησω? Βλεποντας οτι πανω απο το 85% των ατομων αριστευσαν δν θελω να φανταστω που θα φτασουν οι βασεις. Θα βλεπεις τν Ιατρικη να εχει 19500 μορια OMG, οπως το 2000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
ΝΑ ρωτησω? Βλεποντας οτι πανω απο το 85% των ατομων αριστευσαν δν θελω να φανταστω που θα φτασουν οι βασεις. Θα βλεπεις τν Ιατρικη να εχει 19500 μορια OMG, οπως το 2000
Δεν ειναι αντιπροσωπευτικο δειγμα τα ατομα που γραφουν εδω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Το 85% εδώ μέσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top