Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Αναβαθμολόγιση γίνεται αν υπάρχει απόκλιση μεγαλύτερη από 12 μονάδες(τουλάχιστον 13 δηλαδή)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Λοιπον, ας πω κι εγω ο αποφοιτος :P:
Εκθεση: 15,8
Βιολογια γενικης: 19,3
Μαθηματικα: 19,4
Βιολογια κατευθυνσης: 18
Φυσικη: 17,4
Χημεια: 20

3ο πεδιο: 18.621
2ο/4ο πεδιο: 18.560

Τελικα η δυσαρεστη εκπληξη που διαισθανομουν ηταν η Εκθεση. :P
Μαθηματικα δεν μπορω να βρω απο που μου κοψανε, αλλα δε θα σκασω κιολας.
Το σημαντικο ειναι ενα: ΤΕΛΟΣ οι πανελληνιες. :D
φιλε μου τα μορια σου ειναι παραπανω εχεις κανει λαθος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Αντε να πω και εγώ
Έκθεση:90-92-18,2
Φυσικήγεν:100-100-20
Μαθηματικά κατ:98-100-19,8
Φυσική κατ:100-99-19,9
Χημεια κατ:94-94-18,8
Βιολογία κατ 99-90-18,9 (τ να πεισ)
3ο: 19424
2-4. 19564
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Αντε να πω και εγώ
Έκθεση:90-92-18,2
Φυσικήγεν:100-100-20
Μαθηματικά κατ:98-100-19,8
Φυσική κατ:100-99-19,9
Χημεια κατ:94-94-18,8
Βιολογία κατ 99-90-18,9 (τ να πεισ)
3ο: 19424
2-4. 19564
ολοι αριστουχοι μιλαμε φετος εγινε οτι και το 2000 με αυτα που ακουω απο χτες δεν ξερω οι βασεις που θα φτασουν:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Μαθ. Κατ. 20
Μαθ. Γεν. 20
Φυσική Κατ. 19.9
Βιολογία Κατ. 18.8
Χημεία Κατ. 20
Έκθεση 15.2 <--- πολύ ωραία... απορώ σε πιο κέντρο έστειλαν τα γραπτά γιατί ο μεγαλύτερος βαθμός ήταν 16.8 και ο δεύτερος μεγαλύτερος ήταν 15.7 στο σχολείο μου...

Τέσπα, 19166 στο 3ο και 19289 στο 4ο...

Ιατρική Θεσσαλονίκης πλέον άπιαστο όνειρο :'(

Το πιο σπαστικό μεν είναι το 19 βιολογία κατ. που με έβαλε στο 1ο τετράμηνο ο μπ******ς του σχολείου και χάνω 50 μόρια... αν μου έβαζε 20 θα έπιανα 19216 και θα ήμουν σίγουρα μέσα, όλα υπολογισμένα.

Δεν θα κλαίω κιόλας απλά ντάξει αν είναι να μην περνάμε εκεί που θέλουμε για κάτι τσουτσέκια του δημόσιου σχολείου είναι απλά τραγικό το όλο θέμα.

Καλή επιτυχία στους υπόλοιπους, μακάρι να περάσατε εκεί που θέλατε :D
Φίλε Ζοd, συγχαρητήρια για τους βαθμούς σου..Μην απελπίζεσαι εγώ πιστεύω ότι την έχεις πιάσει την ιατρική θεσσαλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Φίλε Ζοd, συγχαρητήρια για τους βαθμούς σου..Μην απελπίζεσαι εγώ πιστεύω ότι την έχεις πιάσει την ιατρική θεσσαλ..
απο οτι ακουγεται απο το μεσημερι παντως οι ιατρικες του κεντρου ειδικα θα ανεβουν τωρα βεβαια ειναι πρωιμο αυτο εχει δρομο ακομα η ιστορια:P εισαι πιο πανω απο περσινη βαση οποτε μπαινεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εκθεση :14,9
Φυσ.Γεν :17,6
Μαθ.Κατ:9,8
Φυσ.Κατ:14,4
Α.Ε.Π.Π:18,4
Α.Ο.Δ.Ε:19,6

15426 και αντε γεια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
15506
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jac

Νεοφερμένος

Η jac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
16.660

αλλά δεν ξέρω αν θα πρέπει να υπολογίσω τους προφορικούς μου ή όχι έδωσα πρώτη φορά το 2006
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexTheGood

Νεοφερμένος

Ο AlexTheGood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Προφανως για να γραφεις τετοιους βαθμους, δεν σε ενδιεφερε να περασεις. Εκτος αν περιμενες να ερθουν τα μορια ουρανοκατεβατα.;)

Με ενδιεφερε... Δηλαδη θα μου αρεσε να περνουσα σε καποια σχολη, αλλα οσο και να διαβαζα δεν θα καταφερνα τιποτα. Ολη χρονια δεν καταλαβα γρι Μαθηματικα και Φυσικη, και δεν περιμενα παραπανω...
Δηλαδη πηγα χυμα, και ειμαι χαλαρος γιατι το περιμενα...

Του χρονου παλι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
φιλε μου τα μορια σου ειναι παραπανω εχεις κανει λαθος:D
Γιατι, καταρχην ξερεις τους προφορικους μου;

Τελος παντων, μαλακια μου που καθομαι και ασχολουμαι μαζι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γιατι, καταρχην ξερεις τους προφορικους μου;

Τελος παντων, μαλακια μου που καθομαι και ασχολουμαι μαζι σου.
Χρηστο, εντελως ακυρο, αλλα στο τμημα που περασες περυσι περναω και γω φετος που ειμαι απο θεωρητικη:P...Ελεος!! Λες και αν πηγαινα θα καταλαβαινα τιποτα:lol::P:lol:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Χρηστο, εντελως ακυρο, αλλα στο τμημα που περασες περυσι περναω και γω φετος που ειμαι απο θεωρητικη:P...Ελεος!! Λες και αν πηγαινα θα καταλαβαινα τιποτα:lol::P:lol:...
Εβγαλες παραπανω στο 3ο απ' οτι εγω περυσι που ειμαι και απο Θετικη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γειας ειμαι νεος στο φορουμ..Σημερα ευτυχως πηγαν ολα καλα...
Μαθηματικα 19,7
Φυσικη Κατ 20
Ηλεκτρολογια 19,9
Χημεια-Βιοχημεια 19,9
Φυσικη Γενικης 20
και η χαζοεκθεση 14,7

Συνολο 19085...Αυτα απο εμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
χρηστο τελικα την πιανεις τη φαρμακευτικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ο,τι ξερεις ξερω... θα δουμε.
Με βαση τους βαθμους σου και την περσινη βαση πρεπει να την πιανεις!! Παντως σου το ευχομαι, γιατι εκανες πολυ μεγαλη προσπαθεια...

Υ.Γ Περισσοτερο αποκλειεται να εβγαλα (17103 εχω στο τριτο), αλλα και παλι δεν εχει καμια σημασια, γιατι εξεταστηκα σε εντελως αλλα μαθηματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Κατω απο 8000,ειχα και ενα 00,8 στα λατινικα ,εσκισα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
:papas: ολοι οι αριστουχοι στο ischool ειναι μελη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ναι
θες κατι?υπαρχει προβλημα?

















































:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top