Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Chris0705

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους και σε όλες σας!!! Πάντα επιτυχίες! Και αν κάπου κάπου τύχει και καμμιά στραβή μην απογοητεύεστε, όλα στο τέλος πάνε καλά!!! ;)
Και :welcome:σε όλους όσους θα ακολουθήσουν ιατρική, το πρώτο έτος θέλει λίγη υπομονή, αλλά αξίζει τον κόπο, να το θυμάστε! Συγχαρητήρια και πάλι σε όλους σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Λοιπον, ας πω κι εγω ο αποφοιτος :P:
Εκθεση: 15,8
Βιολογια γενικης: 19,3
Μαθηματικα: 19,4
Βιολογια κατευθυνσης: 18
Φυσικη: 17,4
Χημεια: 20

3ο πεδιο: 18.621
2ο/4ο πεδιο: 18.560

Τελικα η δυσαρεστη εκπληξη που διαισθανομουν ηταν η Εκθεση. :P
Μαθηματικα δεν μπορω να βρω απο που μου κοψανε, αλλα δε θα σκασω κιολας.
Το σημαντικο ειναι ενα: ΤΕΛΟΣ οι πανελληνιες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Να και τα δικά μου!

Εκθεση:18,4
Μαθηματικά Γενικής:20
Μαθηματικά κατεύθυνσης:20
Χημεία:20
Φυσική:20
Βιολογία:19,1

19682 για ιατρικές 19753 για 2ο/4ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Βιολογία Γενικής: 20
Έκθεση: 16.5
Φυσική: 19
Μαθηματικά: 16.5
Βιολογία Κατ.: 19.7
Χημεία: 20

Μόρια: 19078!!!!! Περνάω Ιατρική!!!!!! Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!!! Τα λέμε στη Θεσσαλονίκη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πλέον είμαστε φοιτητές!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::dance::dance::dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Βιολογια 18,3
Αρχαια 16,5
Ιστορια 16,6
Λογοτεχνια 17,6
Λατινικα 13,3
Εκθεση 14,8
Συνολικα 16,843 μορια.Μια χαρα αν σκεφτει κανεις οτι η σχολη που θελω ειναι στα 14,500
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Βιολογια 18,3
Αρχαια 16,5
Ιστορια 16,6
Λογοτεχνια 17,6
Λατινικα 13,3
Εκθεση 14,8
Συνολικα 16,843 μορια.Μια χαρα αν σκεφτει κανεις οτι η σχολη που θελω ειναι στα 14,500
Μπραβω σου!!!!! Εννοειτε πως παιρνας χαλαρα εκει που θες..Ποια σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους σας και καλη σταδιοδρομια απο εδω και περα!!!

Λοιπον εγραψα

Μαθηματικα κατευθυνσης :18.3
Φυσικη κατευθυνσης:17.1
Αναπτυξη εφαρμογων: 16.1
ΑΟΔΕ: 20
ΑΟΘ : 20
Μαθηματικα γενικης: 19.4
Εκθεση :16.9

Συνολικα βγαζω 18.555 για 2ο και 4ο και 18.830 για 5ο!!

Οποτε μαλλον περναω παιδαγωγικο που θελω!!! Πατρα σου ερχομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καταρχας να πω σε ολους σας ενα μεγαλο μπραβο μεσα απο την καρδια μου!! Για να βγαλατε τοσο σημαινει οτι το προσπαθησατε πολυ... Εγω δεν εγραψα τοσο καλα οσο οι υπολοιποι (και βλεποντας τους βαθμους σας φοβαμαι οτι οι βασεις θα ανεβουν), αλλα για το διαβασμα μου ειμαι απολυτα ικανοποιημενος με τον εαυτο μου!! Λοιπον, εχουμε και λεμε:
Εκθεση : 77 (ελεος τον μαλακα) 93 (παλι καλα) και ο τριτος 82! Συνολο:17,5
Αρχαια : 85 (τοσο περιμενα) 72 (προφανως επεσα σε ασχετο βαθμολογητη) και ο τριτος 80 (παλι καλα!!)! Συνολο:16,5
Ιστορια: 90 και 91 (περιμενα γυρω στο 95:'()! Συνολο:18,1
Βιολογια: 92 και 89 (τι σκατα μου κοψε δεν ξερω:'()! Συνολο:18,1
Κειμενα: 85 (με αδικησε, αλλα χαλαλα του) και 91! Συνολο:17,6
Λατινικα: 95 και 96 (τοσο περιμενα)! Συνολο:19,1

Μ.Ο:18,37
1ο Πεδιο:18228 μορια:)!!
3ο Πεδιο:17103 μορια:P...

Το μονο που με νοιαζει τωρα ειναι να πιασω τη σχολη μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Τα ειπα κ σε αλλο θεμα αλλα ας τα πω κ εδω..
Μαθ.κατ 20
Βιο γεν 19.9
Βιο κατ 19.6
Φυσικη 19
Χημεια 19(μισωωω τα πολλαπλης!)
Εκθεση 18.1(οι φιλολογοι ειναι βαρεμενοι ΤΕΛΟΣ.ο πρωτος 95,ο 2ος 82 κ η χαρη μου εφτασε κ σε 3ο!που εβαλε 86)
συνολο 2ο-40 19535
3ο 19496 ε ιατρικη Θεσσαλονικης πιανω!!!τελεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anti

Νεοφερμένος

Η anti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εκθεση 18 (1οσ βαθμολογητησ 83,2οσ 96,3οσ 84.....)
μαθηματικα γενικησ 20
μαθηματικα κατευθυνσησ 16,7
φυσικη 20
διοικηση 19,1
αναπτυξη εφαρμογων 19,7

και περιμενω για σχεδιο.........................
συνολο 18993
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
ακουστε παιδια τι εγινε!
Εκθεση: ο 1ος βαθμολογητης μου βαζει 64! Ο 2ος 91 και παω σε 3ο που εβαλε 84 και βγαινει μ.ο. 17,5;
ελεος; :D
Sorry δηαλδη. Εμενα μου ειχε ο πρωτος 70 κ ο δευτερος 32
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimiMoli

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Μολύβας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Μαθ κατέ. .....20!!
Μαθ. Γεν. .....20
Έκθεση .......18,7
Φυσική κ.......18,7
Βιολογία κ.....19,4
Χημεία κατ.....20
3ο πεδίο: 19652 Ζήτω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω ειχα 2 διαφορες 10 μοριων:
Φυσικη: 82-92
Εκθεση: 74-84

Και πες εκθεση νταξ, αλλα στη φυσικη πως στο καλο μπορει να υπαρξει διαφορα 10 μορια; Αβυσσος η ψυχη του βαθμολογητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Sorry δηαλδη. Εμενα μου ειχε ο πρωτος 70 κ ο δευτερος 32
Πλακα μου κανεις!! Καλα, δε γινεται να υπαρχουν αυτες οι διαφορες... Εδω εγω ειχα 77 και 93 και νομιζα οτι δε θα υπηρχαν μεγαλυτερες!! Τελικα οι φιλολογοι δεν ξερουν τι διορθωνουνε... Και στα αρχαια το ιδιο : 85 και 72, απλα ελεος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μπράβο σε όλα τα παιδιά.... Απο τι βλέπω το επίπεδο είναι πολύ υψηλο
και πάλι μπράβο σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
στην ιστορια κατευθυνσης εμενα ο ενας μου εβαλε 75 ο αλλος 88 κ ο τριτος 81.
κ εγω ειχα τριτο βαθμολογητη στην εκθεση κ απο εκει που θα επαιρνα 16 πηρα 13,5 , μετα ειναι να μη νευριαζεις?
Εναν φιλο μου τον εβαλαν στην εκθεση ο ενας 7 κ ο αλλος 17... μετα ειναι να μη τρελαθεις?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Βιολογια 18,3
Αρχαια 16,5
Ιστορια 16,6
Λογοτεχνια 17,6
Λατινικα 13,3
Εκθεση 14,8
Συνολικα 16,843 μορια.Μια χαρα αν σκεφτει κανεις οτι η σχολη που θελω ειναι στα 14,500
Ακριβώς τα ίδια μόρια είχα βγάλει και εγώ πέρυσι...:P:no1:
Μπράβο σε όλους παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγω Λογοτεχνια είχα 75 και 93, κι ηρθε ο τριτος κι εβαλε 85. Στην Έκθεση πολυ περιεργο μου φανηκε, είχα και απο τους δυο 89! Πώς το πετυχαν αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Εκθεση 63 ο ενας και 83 ο αλλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudi

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top