Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Οντως, σκισατε ολοι σας... συγχαρητηρια...:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Συγχαρητηρια παιδια!!
πραγματικα σας ζηλευω που γραψατε τοσο καλα...με την καλη εννοια παντα...εγς διαβαζα ολη τη χρονια...με στοχο οδοντιατρικη η φαρμακευτικη...ειχα ελπιδες πολλες,πιστευα πως θα περασω...τοσο διαβασμα δεν εχω ξαναριξει...ωρες ατελειωτες,χωρις να βγαινω,να ξεκουραζομαι...το μονο που με ενοιαζε ηταν να περασω...κι ομως απο την κουραση τελευταια μερα δεν εγραψα χημεια...(15) και πανε ολα μου τα ονειρα...πανε ολη η κουραση και η προσπαθεια μου...πανε ολα.,τωρα ή θα παω βιολογια ή φυσικο ή θα ξαναδωσω,που μαλλον το 3ο θα κανω...δεν θα μου σκοτωσουν αυτοι τα ονειρα μου...θα πολεμησω και θα το πετυχω του χρονου...και αυτη τη φορα δεν θα δεχθω να χασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Λοιπον εγώ

Έκθεση 17,7
Μαθηματικά κατ 19,5
Φυσική κατ 19,3
Χημεία κατ 19,6
Βιολογία κατ 19,8
Μαθηματικά γενικής 19,8
Αοθ 19,1

19511.....ιατρική σιγουρα οποτε.................... συγχαρητήρια κ σε όλους τους άλλους που απο οτι ειδα τα εχουν πάει πάρα πολυ καλα!!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
καλα ρε παιδια που θα πανε οι βασεις οεο...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Συγχαρητηρια παιδια!!
πραγματικα σας ζηλευω που γραψατε τοσο καλα...με την καλη εννοια παντα...εγς διαβαζα ολη τη χρονια...με στοχο οδοντιατρικη η φαρμακευτικη...ειχα ελπιδες πολλες,πιστευα πως θα περασω...τοσο διαβασμα δεν εχω ξαναριξει...ωρες ατελειωτες,χωρις να βγαινω,να ξεκουραζομαι...το μονο που με ενοιαζε ηταν να περασω...κι ομως απο την κουραση τελευταια μερα δεν εγραψα χημεια...(15) και πανε ολα μου τα ονειρα...πανε ολη η κουραση και η προσπαθεια μου...πανε ολα.,τωρα ή θα παω βιολογια ή φυσικο ή θα ξαναδωσω,που μαλλον το 3ο θα κανω...δεν θα μου σκοτωσουν αυτοι τα ονειρα μου...θα πολεμησω και θα το πετυχω του χρονου...και αυτη τη φορα δεν θα δεχθω να χασω...

Εντελώς πληροφοριακά, σε ποιο σχολείο φοίτησες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
υπαρχει καποιος απο εδω μεσα που να εγραψε κατω απο 16500???!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Έκθεση: 16.5
Μαθ. Γ.Π.: 19.7
Μαθ. Κατ.: 19.8
Α.Ο.Δ.Ε.: 20
Α.Ε.Π.Π.: 19.5
Φυσική Κατ.: 20

Τελικός βαθμός: 19523 μόρια:D:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Εντελώς πληροφοριακά, σε ποιο σχολείο φοίτησες;


5ο γενικο λυκειο κατερινης...γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ας πουμε απλα οτι δεν τα πηγα οπως ηθελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
5ο γενικο λυκειο κατερινης...γιατι?

Έχω μια γνωστή Χριστίνα που ήθελε οδοντιατρική και είπα μήπως ήσουν εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
υπαρχει καποιος απο εδω μεσα που να εγραψε κατω απο 16500???!!
εγω................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Έχω μια γνωστή Χριστίνα που ήθελε οδοντιατρική και είπα μήπως ήσουν εσύ.

ααα οκ,εσυ σε ποιο λυκειο φοιτησες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Λοιπόν, εγώ έγραψα τα εξής :

Έκθεση : 85-90 τελικά 17,5
Βιολογία: 97-95 τελικά 19,2
Λογοτεχνία: 80-82 τελικά 16,2 (γαμώτο, στενοχωρήθηκα, γτ πίστευα ότι είχα γράψει πολύ καλύτερα.....)
Ιστορία : 96-100 τελικά 19,6
Αρχαία : 89-92 τελικά 18,1
ΛΑτινικά : 91-90 τελικά 18,1

18666 Μόρια....
Πιάνω Νομική Κομοτηνής, παίζεται η Νομική Θεσσαλονίκης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Λοιπόν έχουμε και λέμε:
Έκθεση 16.4
Μαθηματικά Γεν. 20
Μαθηματικα Κατ. 20
ΑΟΔΕ 18.2
Φυσική Κατ 19.3
ΑΕΠΠ 19.6
ΑΟΘ 19.7
Δηλαδή για 4ο που θέλω 19.286.... Δεν περίμενα να πάω τόσο καλά να πω την αλήθεια!
Αγρονόμων τοπογράφων μηχανικών θεσσαλονίκης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ:20
Χημεία:20
Βιολογία γεν:20
Βιολογια κατ:19,7
Φυσική:19,4
Έκθεση:17,2

2ο-4ο:19596
3o:19598

Συγχαρητήρια σε ολα τα παιδιά για την προσπάθεια τους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay

Νεοφερμένος

Ο jay αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ΦΥΣΙΚΗ Γ.Π. 20
ΕΚΘΕΣΗ 11,8 (ντροπή)
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ 19,3
ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ 19,5
ΜΑΘΗΜ ΚΑΤ 19,5
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ 18,2

τελικα μαζι με τα προφορικα 18.456 στο 4ο κ 2ο και στο 3ο 18.365...
συγχαρητηρια σε ολους, και τωρα απολαμβανουμε τις δικοπες μας...!!:D αντε κοιταμε κ λιγο τα προγραμματα σπουδων των σχολων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Έβγαλα 14.500 με μία μερα διαβασμα το καθε μαθημα!!! Έμεινα όταν τα είδα! 10 ήθελα μονο για τη σχολή που θελω. Τωρα εχω περισσοτερες επιλογές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top