Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Εκθεση 71-76/ 14,7
Μαθηματικα Γενικης 99-98/ 19,7
Μαθηματικα Κατευθυνσης 92-90/ 18,2
Διοικηση 100-98/ 19.8
Φυσικη 92-92/ 18,4
Προγραμματισμος 89-90/ 17,9

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους :)

Λοιπόν τα δικά μου :

Εκθεση: 13,6
Μαθηματικα ΓΠ: 17,7
Μαθηματικα Κατ. 12,9 ( Ειλικρινα δεν το περίμενα :jumpy:)
Φυσική Κατ. 15,9
Αεππ : 19, 8
Αοδε: 14,5
Συνολο στο 2ο & 4ο : 15.887

Βασικά είμαι πολύ ευχαριστημένη από τους βαθμους μου μιας και περσι είχα βγαλει 12.508..!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Έκθεση 64 82 82 16.4
βιολογία Γ 96 94 19
Μαθηματικά κατ 84 95 17.9
Βιολογία Κατ 84 99 90 18.9
Χημεία Κατ 86 83 16.9
Φυσική Κατ 85 83 16.8
2ο-4ο:18143
3o:18241 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
ακουστε παιδια τι εγινε!
Εκθεση: ο 1ος βαθμολογητης μου βαζει 64! Ο 2ος 91 και παω σε 3ο που εβαλε 84 και βγαινει μ.ο. 17,5;
ελεος; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εκθεση 13.9
Βιολογια 16
Αρχαια 11.8
Λατινικα 17
Ιστορια 9.3
Λογοτεχνια 13.2
Περιμενα πολυ παραπανω,γιατι τα ειχα σωστα.. Αν ομως τα θελουν οπως ακριβως τα λεει το βιβλιο,ας πανε εκεινοι να τα μαθουν να τα γραψουν ακριβως.... Εγω δεν μπορεσα... Αλλα ενταξει,το πολυ πολυ να ξαναδωσω και του χρονου... Τι να κανουμε τωρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ας ποστάρω και εγώ:
Έκθεση--> 14,2
Μαθ. Γεν.-->19,5
Μαθ. Κατ.-->14,8
ΑΟΔΕ-->18,4
ΑΕΠΠ-->18
Φυσ. Κατ.-->13,7
Σύνολο 16547 στο 2 και 4 πεδίο.Όλοι οι βαθμοί ξεπέρασαν τις προσδοκίες, εκτός από ένα στο οποίο θα σταθώ λίγο παραπάνω.Τα μαθηματικά κατεύθυνσης.Μέτα της εξέταση στη χειρότερη πρόβλεψη δεν έπεφτα κάτω από 15.Και τελικά ο ένας βάζει 79 και ο άλλος......69.Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως μπορεί να υφίσταται τόσο μεγάλη διαφορά σε ένα τέτοιο μάθημα?Εξαιτίας του έχασα 300 μόρια (περίπου) και το δυνατότητα να περάσω στο μαθηματικό Θεσσαλονίκης.Μόνο πια με ένα θαύμα αλλά δεν πιστεύω σε αυτά.Την έκθεση την αφήνω ασχολίαστη γιατί είναι πολύ ελεύθερο μάθημα (ο πρώτος 55, ο δεύτερος 75 και ο τρίτος 67).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ας ποστάρω και εγώ:
Έκθεση--> 14,2
Μαθ. Γεν.-->19,5
Μαθ. Κατ.-->14,8
ΑΟΔΕ-->18,4
ΑΕΠΠ-->18
Φυσ. Κατ.-->13,7
Σύνολο 16547 στο 2 και 4 πεδίο.Όλοι οι βαθμοί ξεπέρασαν τις προσδοκίες, εκτός από ένα στο οποίο θα σταθώ λίγο παραπάνω.Τα μαθηματικά κατεύθυνσης.Μέτα της εξέταση στη χειρότερη πρόβλεψη δεν έπεφτα κάτω από 15.Και τελικά ο ένας βάζει 79 και ο άλλος......69.Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως μπορεί να υφίσταται τόσο μεγάλη διαφορά σε ένα τέτοιο μάθημα?Εξαιτίας του έχασα 300 μόρια (περίπου) και το δυνατότητα να περάσω στο μαθηματικό Θεσσαλονίκης.Μόνο πια με ένα θαύμα αλλά δεν πιστεύω σε αυτά.Την έκθεση την αφήνω ασχολίαστη γιατί είναι πολύ ελεύθερο μάθημα (ο πρώτος 55, ο δεύτερος 75 και ο τρίτος 67).

Πως είσαι σίγουρος ότι δεν έκανε λάθος αυτός που σου έβαλε 79?Επίσης με 16800 δύσκολα θα πέρναγες μαθηματικό θεσσαλονίκης ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_mx

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ας πω κι εγω..
εκθεση 18.3
μαθηματικα 17,5
λογοτεχνια 17,2
αρχαια 19,1
λατινικα 19.7
ιστορια 20
οικονομια 17.9
βγαζω στο πρωτο πεδιο 19,042 και στο πεμπτο 18,792
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Έκθεση 79,81>16
Βιολογία 95(ψόφος:P)100>19.5
Αρχαία 94 86(πυροβόλημα:P)>18
Λατινικά 92 93>18.5
Λογοτεχνία 100 92(ψόφος:P)>19.2
Ιστορία 92 94>18.6

Σύνολο:18724 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Έκθεση 14.9
Μαθηματικά Γενικής 19.5
Μαθηματικά Κατεύθυνσης 16
ΑΟΔΕ 18
Φυσική 14.2
ΑΕΠΠ 18.7
ΑΟΘ 20

Σύνολο 17402 στο 4ο πεδίο και 18187 στο 5ο πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Πως είσαι σίγουρος ότι δεν έκανε λάθος αυτός που σου έβαλε 79?Επίσης με 16800 δύσκολα θα πέρναγες μαθηματικό θεσσαλονίκης ;)

Για το πρώτο έτσι που τα έλεγξα στο φροντιστήριο αλλά και μόνος μου πιστεύω πως δεν έβγαζα κάτω από 15.Όσον αφορά το δεύτερο ο καθηγητής μου στο φροντιστήριο εκτίμησε πως θα πέσει γύρο στα 50-100 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Γενικά έχω την εντύπωση ότι πολλά παιδιά (ΜΗΝ κρίνετε από εδώ μέσα) τα πήγαν χειρότερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Μαθ. Κατ. 20
Μαθ. Γεν. 20
Φυσική Κατ. 19.9
Βιολογία Κατ. 18.8
Χημεία Κατ. 20
Έκθεση 15.2 <--- πολύ ωραία... απορώ σε πιο κέντρο έστειλαν τα γραπτά γιατί ο μεγαλύτερος βαθμός ήταν 16.8 και ο δεύτερος μεγαλύτερος ήταν 15.7 στο σχολείο μου...

Τέσπα, 19166 στο 3ο και 19289 στο 4ο...

Ιατρική Θεσσαλονίκης πλέον άπιαστο όνειρο :'(

Το πιο σπαστικό μεν είναι το 19 βιολογία κατ. που με έβαλε στο 1ο τετράμηνο ο μπ******ς του σχολείου και χάνω 50 μόρια... αν μου έβαζε 20 θα έπιανα 19216 και θα ήμουν σίγουρα μέσα, όλα υπολογισμένα.

Δεν θα κλαίω κιόλας απλά ντάξει αν είναι να μην περνάμε εκεί που θέλουμε για κάτι τσουτσέκια του δημόσιου σχολείου είναι απλά τραγικό το όλο θέμα.

Καλή επιτυχία στους υπόλοιπους, μακάρι να περάσατε εκεί που θέλατε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ρε συ 19140 ειχε περσι η θεσσαλονικη...και λενε πως εχει πτωτικες τασεις... γιατι σου φαινεται απιαστο ονειρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eua_

Νεοφερμένος

Η Euaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Λοιπον ας πω και εγω τα δικα μου...αν και δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενη..:(
Εκθεση: 14,4
Βιολογια : 19
Ιστορια : 18,8
Λατινικα : 18,4..(ελεος δηλαδη..ο ενας μοθ εβαλε 94 και ο αλλος 90..που τα εχασα 10 μορια..:mad:)
Αρχαια : 15,2
Λογοτεχνια : 13,6 :'(...

Βγαζω 17.000 μορια...δηλαδη...σκατα....αλλα οκ..δν πειραζει..:no1:
Καλη Επιτυχια σε ολους...τωρα αρχιζουν τα καλυτερααααααααα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Ρε συ 19140 ειχε περσι η θεσσαλονικη...και λενε πως εχει πτωτικες τασεις... γιατι σου φαινεται απιαστο ονειρο?

Και πέρσυ τα ίδια έλεγαν και μόνο πτώση δεν είχαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
είπα και σε άλλο τόπικ τους βαθμούς μου αλλά ας τους πω εδώ

έχω στόχο θεσσαλονίκη στο ΑΕΙ πληροφορικής

λοιπόν

έχουμε και λέμε

Μαθηματικά 16.9

Φυσική 16.2

ΑΕΠΠ 18.4

ΑΟΔΕ 19.6

Έκθεση 16.4

Βιολογία 19.5

μορια 18.035
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctorD

Νεοφερμένος

Ο doctorD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
φιλε Ζοd πραγματικα λυπαμαι.Ειναι κριμα.Πραγματικα ειναι ηλιθιο που υπαρχουν ανθρωποι που δεν σκεφτονται τι εχουμε τραβηξει ολη τη χρονια.Μην το σκεφτεσαι,περνας σε πολλες αλλες Ιατρικες.
εγω ειχα
Εκθεση 17.1
Μαθηματικα Γενικης 20
Μαθηματικα Κατευθυνσης 18.4
Βιολογια 19.4
Φυσικη 19.7
Χημεια 20

Λιγο πανω απο 19400.Μια χαρα ευχαριστημενος ειμαι.Το μονο που με χαλαει ειναι οτι στα Μαθηματικα που ηταν και το αγαπημενο μου τοσα χρονια δεν εγραψα οσο πιστευω οτι αξιζα αλλα οκ μια χαρα περναω στη σχολη μου οποτε ολα οκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ρε παιδια ολοι τοσο καλα τα πηγατε εδω μεσα? Αρα καλυτερα να μη πω τα δικα μου. Παιδια που μιλουσαμε χτες πως τα πηγατε? greekteo, M4dn3sS, nancy, sentro, eliaki?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas tifkitsis

Νεοφερμένος

Ο kostas tifkitsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
μαθηματικα γενικης 20
μαθηματικα κατευ. 19.5
φυσικη 19.6
αοδε 19.8
εκθεση 16.9
αεππ 18.9

συνολο 19389 μηχανολογων μηχανικων απθ.............καλη επιτυχια σε ολους και σε ολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top