Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ε, και να μην πάρουν μετεγγραφή από το ΑΠΘ θα φάνε την θέση κάποιου στην Πάτρα κοκ. Δεν κατάλαβα γιατί εσύ είσαι τόσο special που θα σε λυπηθούν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ε, και να μην πάρουν μετεγγραφή από το ΑΠΘ θα φάνε την θέση κάποιου στην Πάτρα κοκ. Δεν κατάλαβα γιατί εσύ είσαι τόσο special που θα σε λυπηθούν :P

Δε κατάλαβα...:mad:
Είναι ο mitsos_312, και όχι κανένας κοινός θνητός "Μήτσος" :nono:

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konask

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παιδιά δεν τίθεται θέμα λύπησης αλλά θέμα συστήματος...Ο καθένας βάζει ό,τι θέλει και σιγά μην σκεφτεί αν αποκλείει κάποιον άλλον.:'(θέλει απλώς τύχη αν κάποιος είναι στο μεταίχμιο για να μπει.:PΑν το πάμε έτσι και εγώ έφαγα τη θέση κάποιου σε μια σχολή,και μου έφαγε τη θέση κάποιος άλλος σε άλλη σχολή που ήθελα. Έτσι είναι αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ρε Μήτσο απ' αυτά που λες και μόνο είσαι γι' αποκεφαλισμό στο Σύνταγμα γαμώ το κεφάλι μου, κοίτα λίγο τα posts σου, κοίτα λίγο πως γράφεις. Δεν έχεις ιδέα τι είναι λογική, λογισμός, σκέψη, επαγωγή. Είσαι ένα κακόμοιρο παπαγαλάκι που έβγαλε 19 χιλιάδες και χαίρεται, το βάζει ταμπέλα στη ζωή του και καθάρισε.

Λυσ' τα πρώτα αυτά γαμώ την τύχη μου τη συφιλιάρα και μετά έλα να μας μιλήσεις για σχολές και πολυτεχνεία. Είπες στο άλλο thread ότι οι Ηλεκτρολόγοι έχουν τα καλύτερα μαθηματικά μυαλά... Εσένα εννοείς;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ρε Μήτσο απ' αυτά που λες και μόνο είσαι γι' αποκεφαλισμό στο Σύνταγμα γαμώ το κεφάλι μου, κοίτα λίγο τα posts σου, κοίτα λίγο πως γράφεις. Δεν έχεις ιδέα τι είναι λογική, λογισμός, σκέψη, επαγωγή. Είσαι ένα κακόμοιρο παπαγαλάκι που έβγαλε 19 χιλιάδες και χαίρεται, το βάζει ταμπέλα στη ζωή του και καθάρισε.

Λυσ' τα πρώτα αυτά γαμώ την τύχη μου τη συφιλιάρα και μετά έλα να μας μιλήσεις για σχολές και πολυτεχνεία. Είπες στο άλλο thread ότι οι Ηλεκτρολόγοι έχουν τα καλύτερα μαθηματικά μυαλά... Εσένα εννοείς;!

Κοίτα να δεις αγορίνα δε σε ξέρω δε με ξέρεις γιαυτό άσε να ξέρω λίγο καλύτερα αν είμαι κάνα παπαγαλάκι ή όχι!!!!

Είμαι σίγουρος ότι είμαι 10 φορές πιο συνειδητοποιημένος μαθητής και το ίδιο πιο συνειδητοποιημένος θα είμαι και σαν φοιτητής από σένα!!!!

Και σίγουρα έχω πολύ καλύτερη εικόνα για τη σχολή από σενα!!!

Αφού διαβασες και το άλλο topic θα κατάλαβες φαντάζομαι!!!!

και αν το ότι έβγαλα 19000 θα το βάλω ταμπέλα στη ζωή μου θα φανεί στη σχολή και μετά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Κοίτα να δεις αγορίνα δε σε ξέρω δε με ξέρεις γιαυτό άσε να ξέρω λίγο καλύτερα αν είμαι κάνα παπαγαλάκι ή όχι!!!!
Είμαι σίγουρος ότι είμαι 10 φορές πιο συνειδητοποιημένος μαθητής και το ίδιο πιο συνειδητοποιημένος θα είμαι και σαν φοιτητής από σένα!!!!
Τι να πώ?Τα μηχανογραφικά έχουν συμπληρωθεί σταμάτα την γκρίνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Αυτα που λεει ο Mitsos περι το "φαγωμα" των θεσεων ειναι πραγματικοτητα.Οι πανελληνιες ειναι καθαροςανταγωνισμος.Απο κει και περα ο καθενας δηλωνει οποια σχολη του γουστερνει και σε οποια πολη του γουστερνει.Δε γινεται να καθεται κανεις να κλαιγεται γιατι μπορει να μην πιασει την 1η του επιλογη.Ας εγραφε καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Από του χρόνου πρέπει να βάζει ανακοινώσεις ο καθένας τι σχολή θέλει για να μην τη δηλώσει κανείς αλλος.Και όποιος δηλώσει την ίδια να δολοφονείται με drive by.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Αυτα που λεει ο Mitsos περι το "φαγωμα" των θεσεων ειναι πραγματικοτητα.Οι πανελληνιες ειναι καθαροςανταγωνισμος.Απο κει και περα ο καθενας δηλωνει οποια σχολη του γουστερνει και σε οποια πολη του γουστερνει.Δε γινεται να καθεται κανεις να κλαιγεται γιατι μπορει να μην πιασει την 1η του επιλογη.Ας εγραφε καλυτερα.

Thank you.Τώρα συνεννοούμαστε!!

Από του χρόνου πρέπει να βάζει ανακοινώσεις ο καθένας τι σχολή θέλει για να μην τη δηλώσει κανείς αλλος.Και όποιος δηλώσει την ίδια να δολοφονείται με drive by.

Προτιμώ γκιλοτίνα!!!!

Quick and painless!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Thank you.Τώρα συνεννοούμαστε!!



Προτιμώ γκιλοτίνα!!!!

Quick and painless!!!
Εδώ μιλάμε για gangsta καταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Seitjo90

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τώρα ανακάλυψα την σελίδα
Έδινα φέτος Τεχνολογική Κατεύθυνση άλλα ήμουν στον πρώτο κύκλο(παραγωγής και τεχνολογίας)
Έκθεση : 16,8
Φυσική Γεν : 19,8
Μαθημ Κατ : 20
Φυσική Κατ : 20
Ηλεκτρολογία : 20
Χημεία-Βιοχημεία : 19,8
Συνολικά 19624 μόρια στο 2ο και 4ο πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Έδινα φέτος Τεχνολογική Κατεύθυνση άλλα ήμουν στον πρώτο κύκλο(παραγωγής και τεχνολογίας)
Εισαι το πρωτο ατομο που ακουω οτι εδωσε απο αυτον τον κυκλο της τεχνολογικης! Εγινε τμημα στο σχολειο σας; Ποσα ατομα ησασταν; Συγχαρητηρια κιολας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Ακόμη και αν έγινε μέλος επειδή απλώς ήθελε να μας πει μόνο τους βαθμούς του, εσένα τι σε νοιάζει; Πολύ περίεργος είσαι ρε φίλε... Μια ζωή θα βρίζεις και θα κοροϊδεύεις τον κόσμο εδώ μέσα;

Συγχαρητήρια Seitjo90!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Seitjo90

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ναι ήμουν τυχερός. ήμασταν 5 άτομα στο τμήμα αυτό.
το τμήμα έγινε γιατί απλά γίνεται κάθε χρόνο στο σχολείο μας.
το μοναδικό σε όλο τον νομό της καβάλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konask

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Έκθεση: 17.5
Μαθηματικά Γεν.:19
Μαθηματικά Κατ.:15.4
Βιολογία:17.6
Φυσική:19.9
Χημεία:20
Σύνολο:18630 στο 3ο πεδίο

Συγχαρητήρια Seitjo90!
Ακόμα και γι' αυτό να το έκανε μην κρίνετε ρε παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,033 μηνύματα.
Κάποια μηνύματα που αφορούσαν τις μετεγγραφές μετακινήθηκαν στο σχετικό θέμα.





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους για τις βαθμολογίες σας.....

Ελπίζω να πιάσω κι' εγώ 19.000++ μόρια σε 3 χρόνια για να περάσω στην πολυπόθητη σχολή των ΗΜΜΥ του ΕΜΠ...

Ρε παιδιά ... Όλοι οι αριστούχοι εδώ μαζεύτηκαν?? Τουλάχιστον το 1/3 όσων postaran έβγαλαν 18.000 +++

Τόσο καλά πήγαν οι πανελλήνιες φέτος???

Πάντως στο δικό μας λύκειο ο μέσος όρος γραπτών ήταν 11 νομίζω... Θεωρούμαστε εξαιρετικό λύκειο , εδώ και χρόνια..
Νομίζω , το μεγαλύτερο γραπτό ήταν 19.500 μόρια και όλοι οι άλλοι κάτω από 12...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Δεν είναι έτσι τα πράγματα, το έχουμε πει πολλές φορές ότι δεν αντικατοπτρίζει τη συνολική εικόνα η κατάσταση εδώ. Κάποιοι λένε ψέμματα, κάποιοι κάνουν account εδώ μόνο για ένα post σ' αυτό το θέμα για να ποζάρουν επειδή είναι κομπλεξικοί, αλλά ο κύριος λόγος είναι ότι το ischool μαζεύει μαθητές που ενδιαφέρονται αρκετά ώστε να ψάχνουν στο Internet για υλικό βοηθητικό για τις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤΑΣΟΣ6123

Νεοφερμένος

Ο ΤΑΣΟΣ6123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ΕΚΘ. 8,3
ΜΑΘ ΓΕΝ. 17
ΜΑΘ ΚΑΤ. 15,5
ΑΟΔΕ 18,8
ΦΥΣ ΚΑΤ. 17,6
ΑΕΠΠ.17,1




Βγαζω 16.367 μορια και περναω μαθηματικο πατρας (μαλλον) γιατι την αθηνα δεν την πιανω -----> βαση α8ηνας 16.578
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top