Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Πειτε μου οτι υπαρχουν και αλλοι σε αυτο το φορουμ που βγαλαν κατω απο 19000 μορια επειδη εχω αρχισει και τρελλενομαι με αυτα που βλεπω.. :mad::mad:
Εγώ έβγαλα 16.125 στο 5ο. :D
(στο 4ο έβγαλα 14.704)

Εντάξει τώρα; :P



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Κι εγω στο 2ο εβγαλα 15064 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalastras

Νεοφερμένος

Ο xalastras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
κι εγώ είμαι κάτω απο 19000 στο 4ο xD
18879
στο 5ο όμως είμαι 19198
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaaa

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
να και οι δικοι μου βαθμοι
αρχαια:11.8:'(
λογοτεχνια:16.5
λατινικα:16
ιστορια:17(ο ενας μου εβαλε 92 ο δευτερος 78 κ ο τριτος 75)
εκθεση:14.7
μαθηματικα:17:D
οικονομια:18.5(τελεια για θεωρητικη):no1:
αλλα αρχαια ρε παιδια δεν το περιμενα
ενα 14 ελεγα το χαμηλοτερο
η καθηγητρια μου λεει οτι ισως ξεχασα να γραψω κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Εγώ τελικά περίμενα αλλά καλύτερα να μην τα πω.... Νόμιζα ότι με το βαθμό μου έμπαινα σε κάποια καλή σχολή του πολυτεχνείου αλλά απ ότι βλέπω μπα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Θα ξεκινησω απο το χαμηλοτερο προς το υψηλοτερο.

Ιστορια 14,2
Λογοτεχνια 16,8
Λατινικα 17,6
Αρχαια 17,8
Φυσικη γενικης 18,4
Εκθεση 19,3

Καλα τα πηγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Συγχαρητηρια!.. :)
Μια χαρα τα πηγες.. και οι περισσοτεροι δλδ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
να και οι δικοι μου βαθμοι
αρχαια:11.8:'(
λογοτεχνια:16.5
λατινικα:16
ιστορια:17(ο ενας μου εβαλε 92 ο δευτερος 78 κ ο τριτος 75)
εκθεση:14.7
μαθηματικα:17:D
οικονομια:18.5(τελεια για θεωρητικη):no1:
αλλα αρχαια ρε παιδια δεν το περιμενα
ενα 14 ελεγα το χαμηλοτερο
η καθηγητρια μου λεει οτι ισως ξεχασα να γραψω κατι
Ειναι αυτο το καταραμενο το αγνωστο κειμενο που πρεπει να εχεις κληρονομικο χαρισμα για να γραψεις.....μια απο τα ιδια και εγω...
Πρεπει να εισαι η Λιτσα Πατερα στη χειροτερη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kavazis

Νεοφερμένος

Ο kavazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πειτε μου οτι υπαρχουν και αλλοι σε αυτο το φορουμ που βγαλαν κατω απο 19000 μορια επειδη εχω αρχισει και τρελλενομαι με αυτα που βλεπω.. :mad::mad:

Ρε φίλε τι σημασία έχουν τα νούμερα(των άλλων)?
Περνάς εσύ εκεί που θες? Αυτό μετράει...;)

ΥΓ:και γω κάτω από 19000 έβγαλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
ΛΟΛ!!!Φυσικα και εχουν σημασια οι βαθμοι των αλλων!!!Πως νομιζεις οτι διαμορφωνονται οι βασεις??Τι νομιζεις,ενας ανταγωνισμος ειναι οι πανελληνιες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ενας ανταγωνισμος ειναι οι πανελληνιες!!!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!! Καθαρος, απολυτος ανταγωνισμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Θα ξεκινησω απο το χαμηλοτερο προς το υψηλοτερο.

Ιστορια 14,2
Λογοτεχνια 16,8
Λατινικα 17,6
Αρχαια 17,8
Φυσικη γενικης 18,4
Εκθεση 19,3

Καλα τα πηγα!

wow man καιρό είχαν να δώ κάποιον που έγραφε 19,3 έκθεση!:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ανταγωνισμος ναι,αλλα σημασια εχει να περασεις,οχι να βγαλεις 20000 μορια;)Αυτο σκεψου αφου εχεις περασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
wow man καιρό είχαν να δώ κάποιον που έγραφε 19,3 έκθεση!:bravo:

Ενταξει φιλε μου..Η εκθεση για μενα ειναι το ευκολοτερο μαθημα-γιατι δε θελει σχεδον καθολου διαβασμα!!-και ειναι και το αγαπημενο μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JeyTsav

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ 13,5
Έκθεση 15,6
ΑΟΔΕ 19,6
Μαθηματικά Γεν 19,6
ΑΟΘ 19,7
Φυσική 19,9
ΑΕΠΠ 20

18018 στο 4ο
18745 στο 5ο


Το οτι θα έγραφα έκθεση παραπάνω από τα μαθηματικά ποτέ δεν το περίμενα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ανταγωνισμος ναι,αλλα σημασια εχει να περασεις,οχι να βγαλεις 20000 μορια;)Αυτο σκεψου αφου εχεις περασει

Φυσικα. Το να περασεις τους αλλους ομως σου δινει ακομα ενα κινητρο για προσπαθεια αρα και για βελτιωση!! Αυτη ειναι η προσφορα του ανταγωνισμου που ειναι καταφανης στον πρωταθλητισμο αλλα και στην προκειμενη περιπτωση των πανελλαδικων που εμφανιζει πολλες ομοιοτητες....Παω rest....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaaa

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
να ρωτησω κατι? ξερετε αν το τμημα ελληνικης φιλολογιας στην κομοτηνη παιρνει μεταγραφη σε τμημα φιλολογιας πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ρωτα καλυτερα στις σχολες για αυτο που σε ενδιαφερει σχετικα με τη φιλολογια...Παντως για να περασεις τους αλλους στς πανελληνιες δεν εξαρταται μονο απο σενα,αλλα και απο τον παραγοντα τυχη,αν θα πεσεις σε καλο βαθμολογητη και αλλα πολλα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ανταγωνισμος ναι,αλλα σημασια εχει να περασεις,οχι να βγαλεις 20000 μορια;)Αυτο σκεψου αφου εχεις περασει
Ναι αλλα το αν περνας ή οχι εξαρταται απο το ποσο γραφουν οι αλλοι(οι ανταγωνιστες σου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Εγω εβγαλα 15836.Καταραμενα αρχαια!Πρεπει να εχω πιασει κανα 17αρι στ'αγγλικα για να καταφερω να περασω στα ΕΜΜΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top