Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Αρχαια:9,3:(

Ιστορια Κατ:15,7

Λογοτεχνια:17,2

Λατινικα:20:D

Εκθεση:16,1 [90 ο πρωτος,71 ο δευτερος και 44(!) ο τριτος]

Ιστορια ΓΠ:18,2:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αν κάποιος έχει γράψει πάνω από 14 έκθεση και παραπονίεται του αξίζει θάνατος με τον πιο βασανιστικό τρόπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
εκτός αυτού η βιολογία υπάρχει και σαν μάθημα γενικής...Θα μου πείς δεν είναι της ίδιας δυσκολίας...οκ συμφωνώ αλλα τουλάχιστον παίρνεις μια γεύση για το συγκεκριμένο μαθήμα επόμένως μπορώ να εκφέρω άποψη σε αντίθεση με σένα που δεν έχεις δεί στο ελάχιστο κανένα απο τα μαθήματα που διδάσκονται στην τεχνολογική κατεύθυνση...

Οπα εδω θα ερθω να διαφωνησω :P(πως το'παθα:D:D:D)
Η αληθεια ειναι οτι η βιολογια γενικης δε θυμιζει καν κατευθυνσης.Οποτε οχι γευση δε μπορεις να παρεις αλλα ουτε μυρωδια...Αυτο ηθελα να πω και τιποτε αλλο επι του θεματος δε θελω να βαλω φωτιες:P

Παρεπιπτοντως ολοι ειναι τοσο αστερια και εγω ακυρος ??? 17695 εβγαλα στο 3ο πεδιο :P Τεσπα ειμαι 1600 μορια πανω απο τη σχολη που θελω (Β.Ε.Τ.) και δε πιστευω να ανεβουν τοοοοσοοοο πολυυυυ οι βασεις :P
Ολα τελεια παντως τα μαθηματικα με χαλασαν και λιγο η εκθεση :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

220volt

Νεοφερμένος

Ο 220volt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Συνολο: 19132 :jumpy::jumpy::jumpy:

Εκθεση 14,6
Μαθ.κατ. 19,6
Φυσ.κατ. 19,9
ΑΟΔΕ 20
Βιολογια γενικης 19,8
ΑΕΠΠ 18,7

Ιστορια ΓΠ:18,2
wtf? ιστορια πηρες;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Οι δικοι μου:
Εκθεση:12.7
Μαθ.Κατ.:14.9
Αν.Εφ.:17,1
Φυσικη:18.1
Α.Ο.Θ.:19.1
Α.Ο.Δ.Ε.:19.6
Στατιστικη:20!!

Μορια:
5ο Πεδιο:17904
2ο,4ο:17276
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmoud

Νεοφερμένος

Ο dmoud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Eμένα Ιστορία ο ένας μου έβαλε 100 και ο άλλος 94... Θα είχα ένα 20άρι σε μάθημα βαρύτητας...:(:'(Να του κοπεί το χέρι του 94!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasso1

Νεοφερμένος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έκθεση : 18,7
Βιολογία : 18,2
Αρχαία : 18
Λατινικά : 18,5
Ιστορία : 14,8 :( (Δεν ξέρω γιατί..)
Κείμενα : 19,3
Μόρια : 18.200
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stf

Νεοφερμένος

Ο Stf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ΕΓΩ
ΑΡΧΑΙΑ 14.6
ΙΣΤΟΡΙΑ 11.4
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 15.1
ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ 15.2
ΒΙΟΛΟΓΙΑ 13.9
ΕΚΘΕΣΗ 17.2 :D
14920 :jumpy:

ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ 19.7 :D
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 7.7
ΕΚΘΕΣΗ 14.7
ΑΟΔΕ 17.8
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝ 16.3
ΦΥΣΙΚΗ 12.2
13999 :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

Vorbulon

Νεοφερμένος

Ο Vorbulon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Μαθ. Γεν 19.2(ο πρώτος 94, ο δευτερος 98 τώρα στα μαθηματικά που μπορεί να υπάρχει απόκλιση ο θεός και η ψυχή τους!)

Και να πόσο μπορεί να γίνει αυτή η απόκλιση στα μαθηματικά γενικής: 88-100! Αν ο πρώτος είχε βάλει 87, θα πήγαινα αναβαθμολόγηση και θα είχε διορθωθεί η βλακεία του ανίδεου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgakis89

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πατωσααααά!!!

Ιστορια: 58-45-40 --> 10,3 (Μέγα Σοκ! Περίμενα κανα 15-16 σύμφωνα με τις απαντήσεις!)
Λατινικα: 68-60 --> 12,8 (Επίσης σοκ, τα Λατινικά ήταν το πιο δυνατό μου μαθημα)
Αρχαια: 72-60 --> 13,2 (Περίμενα 11-12)
Λογοτεχνία 60-43-70 --> 13 (Πως το εγραψα ένας θεός ξέρει! Το χειροτερο μου τα κειμενα!!!)
Βιολογία: 44-48 --> 9,2 (ουτε που διαβασα :Ρ)
Έκθεση: 62-67 --> 12,9 (Κ' εδω περιμενα καλυτερα!)

Συνολο: 12066 Μορια, δε παιρναω εκει που θελω δυστυχως... εχει βαση 13600 :(

Τι να κανουμε, η ζωη συνεχιζεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Και να πόσο μπορεί να γίνει αυτή η απόκλιση στα μαθηματικά γενικής: 88-100! Αν ο πρώτος είχε βάλει 87, θα πήγαινα αναβαθμολόγηση και θα είχε διορθωθεί η βλακεία του ανίδεου!
Για δες:
Μαθηματικα κατευθυνσης,
1ος Βαθμολογητης:15,2
2ος Βαθμολογητης:12,6
3ος Βαθμολογητης:14,6
Δηλαδη γτ τοση διαφορα αναμεσα σε 2ο και 1ο??
Μαθηματικα ειναι,ή ειναι σωστο,ή δεν ειναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ΕΓΩ

14920 :jumpy:

ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ

13999 :!:


Ποια γυναικα σου ρε??? Ποσο χρονων ειστε???????????

Ρε παιδια μια ερωτηση . Ξερει κανεις που και αν μπορω να δω τους βαθμους των πρωτων εισακτεων για καθε σχολη περσι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Ιστορια:19:jumpy:
Βιολογια:19:jumpy:
Λογοτεχνια:17,5
Λατινικα:17,7
Εκθεση:15,7
Αρχαια:13,9:'((Γαμω το αγνωστο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vorbulon

Νεοφερμένος

Ο Vorbulon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Για δες:
Μαθηματικα κατευθυνσης,
1ος Βαθμολογητης:15,2
2ος Βαθμολογητης:12,6
3ος Βαθμολογητης:14,6
Δηλαδη γτ τοση διαφορα αναμεσα σε 2ο και 1ο??
Μαθηματικα ειναι,ή ειναι σωστο,ή δεν ειναι!!

Είσαι κωλόφαρδος! Για 1 μόριο πήγες αναβαθμολόγηση! Πάντως ο καθηγητής μου λέει πως μπορεί να ήταν άσχετος με μαθηματικά και να μην είχε κάνει και ποτέ του κατεύθυνση! Με τα μόρια που έχασα ταιριάζει πως μου έκοψε επειδή αντί για |χ| έβαλα -χ όταν χ<0 και επειδή το τελευταίο ερώτημα στο 4ο θέμα το έλυσα με δεύτερη παράγωγο και όχι με διακρίνουσα όπως θα είχε συνηθίσει να βλέπει. Κρίμα γιατί πίστευα ότι οι μαθηματικοί έχουν κριτική σκέψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo18

Νεοφερμένος

Ο geo18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
2008
math kat 18.2
fisiki kat 19.8
biologia kat 19,1
biologia gen 20
ekthesi 17.6
ximeia 18.9
synolika moria 19169
pernaw ilektrologwn emp?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
pernaw ilektrologwn emp?
Ναι ρε περνάς σίγουρα! Συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros91

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μερικοί ειναι πολύ μα πολύ μαλακες!!!!!!!!

Μαθηματικά Γενικής : 20
Α.Ο.Δ.Ε :18,8
Α.Ο.Θ : 18,2
Α.Ε.Π.Π. : 17,8
Μαθηματικά κατεύθυνσης : 15,7
Φυσική : 13,7 (1ος 15 2ος 12,2) ΕΛΕΟΣ
Εκθεση : 10,9 (1ος 14,8 2ος 7 και 3ος 6,4) ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

ΔΛΔ ΜΕ ΠΟΙΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΒΑΘΜΟΛΟΓΟΥΝ???????????????????
ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ!
ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΓΑΜΗΤΗ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Βλέπω ότι οι περισσότεροι είσαστε πολύ καλοί... Τι γίνεται? Όλες οι ιδιοφυΐες εδώ μαζευτηκαν??


Λοιπόν, ας πω κι εγώ τι ψάρια έπιασα...

ΕΚΘΕΣΗ 18,3 (περίμενα λίγο παρακάτω)
ΒΙΟΛΟΓΙΑ 17,8 (περίμενα λίγο παραπάνω)
ΚΕΙΜΕΝΑ 17,6
ΙΣΤΟΡΙΑ 15 (ήξερα ότι είχα κάνει μαλακίες)
ΑΡΧΑΙΑ 19,5 (αυτό δεν το περίμενα με τπτ)
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 17,8 (περίμενα λίγο παραπάνω)

Φανταστείτε να διάβαζα κιόλας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top