Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Kαι εγώ είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος
Έκθεση:17.1 (ο πρώτος 91, ο δεύτερος 80)
Μαθ. Γεν 19.2(ο πρώτος 94, ο δευτερος 98 τώρα στα μαθηματικά που μπορεί να υπάρχει απόκλιση ο θεός και η ψυχή τους!)
Μαθ.Κατ:18.5(υπερευχαριστημένος)
Ανάπτυξη Εφαρμογών:20
Aρχές Οργάνωσης : 20
Φυσική Κατ:20
Aρχές Οικονομικής: 20
Στο 4ο 19401, στο 5ο 19505
Συγχαρητήρια σε όλους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
στο 3ο πεδίο 17.045 .Στο 2ο,4ο Πεδιο 15.620(λιγότερα μόρια λόγω των μαθηματικών)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε

Μαθηματικά κατεύθυνσης:19,1
Φυσική Κατεύθυνσης:20
ΑΕΠΠ:20
ΑΟΔΕ:20
Έκθεση:14(με την καμία δν περίμενα τόσο,παραπάνω περίμενα,αλλα τέσπα δν πειράζει)
Μαθηματικά Γενικής:20
ΑΟΘ:19,9(Αν πετύχω τον έναν π έβαλε 99 τον έσπασα...)

4ο:19226
5ο:19291

Μάλλον για ημμυ θεσ/νίκη με βλέπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makbut

Νεοφερμένος

Ο makbut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μαθηματικα 16,3
Φυσική Κατεύθυνσης 20 :cool:
Φυσική Γενικής 19,8
ΑΟΔΕ 20 :!::!:
Προγραμματισμό 19,9
Έκθεση 17,1 , ο πρώτος 18,2 ο δευτερος 15 και ο τριτος 16 αλλά πάνε η δύο μεγαλύτεροι άρα 17,1 :D Άγιος Άνθρωπος ο πρώτος :):P
Άρα σύνολο 2ο και 4ο 18837
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Ε αφού βγήκαν και τα 3 ίδια θα είναι προφανώς σωστά.Γιατι δεν σας λένε στο σχολείο??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Καλησπέρα...να ρωτήσω κατι πριν γράψω τους βαθμούς μου ,γραφετε τους μέσους όρους των μαθημάτων ή οπως προσαρμόστηκαν μετα με τον προφορικό?
εχω θα τους γράψω χωρίς τον προφορικό....
ΑΟΔΕ 19,3
ΑΕΠΠ 19,7
Φυσική 20
Μαθ Γενικης 17,9 :'(
Μαθ. Κατευθ. 15
Εκθεση ο 1ος 10 ο 2ος 14,4 κ ευτυχως που πηγα σε τριτο 17,4 κ μετρησαν οι δυο μεγαλύτεροι για το μέσο όρο 15,9

εβγαλα 2ο κ 4ο 18064.:):D:bye::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Όλοι 18 και 19 χιλιάδες βγάλατε;; Εγώ στο 4ο έβγαλα 16760 και στο 5ο 17620
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dal_kos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μαθηματικα κατευθυνσης: 19.6
Φυσικη Κατευθυνσης: 20
ΑΕΠΠ: 19.5
ΑΟΔΕ: 19.6
Εκθεση: 15.4
Μαθηματικα Γενικης: 20

Συνολο για 4ο πεδίο: 19305 μορια!! :) Με την καμία δεν περιμενα τόσα :jumpy::jumpy: [Περιμενα λιγοτερα]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Τελικά το έχει σαϊνια! χε,χε! συγχαρητήρια σε όλους σας! Μακάρι να περάσετε εκεί που θέλετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά!από ότι βλέπω μόνο παράπονα για τα μαθηματικά...όλοι καλά τα πήγατε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ε,και να μην ειναι σωστα τα μορια καποιου(παραπανω δηλαδη) τον εαυτο του κοροιδευει,οχι εμας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγω τελικα τα πηγα πολυ χαλια...στην ιστορια και στην εκθεση που περιμενα οτι εχω γραψει πολυ καλα εγραψα 13 και 9.8 αντιστοιχα...μα αν ειναι δυνατον,με την καμια δεν ειχα γραψει τοσο χαλια ειδικα εκθεση..αυτα τα δυο με ριξανε παρα πολυ..βεβαια και τα αρχαια κ τα λατινικα με ριξανε αλλα το περιμενα οτι δεν ειχα γραψει καλα ενω κειμενα και βιολογια εγραψα απο τους μεγαλυτερους βαθμους του σχολειου..ελεος ολα αυτα με ριξανε στο 11.772 και δεν περναω παλι...εκτος αν η βαση παει εκει που ηταν περυσι...δεν υπαρχει ομως αυτο οποτε το ξεχναω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_manager

Νεοφερμένος

Ο tasos_manager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους...
Εγω επεσα θυμα της Εκθεσης (13.8)
και εβγαλα 17700 στο 4ο
και 18400 στο 5ο...
Και λογικα γυρναω στην
Εφαρμοσμενη Πληροφορικη...
Τζαμπα ενας χρονος... κριμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μπράβο σε όλους σας!!!!!!! Τα πήγατε πολύ καλά!!!! :no1::bravo::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Συγχαρητήρια! Πολύ καλοί βαθμοί! Εγώ πάλι χάλια:(
Χημεία: 18.9
Φυσική: 16.4
Βιολογία κατ: 16.9
Μαθηματικά κατ: 10.5
Έκθεση: 16.7
Βιολογία γεν: 17.6

Μόρια: 15969 στο 2ο και 4ο πεδίο
16934 στο 3ο
Άντε και του χρόνου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Μην σας κομπλάρει αυτό το thread, κατά βάση έχουν post-άρει μόνο οι αριστούχοι.

17.120 έβγαλα εγώ, μια χαρά είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
το μονο που εχω να πω σε ολους σας ειναι ενα απλο ΣΥΓΧΑΡΙΤΙΡΙΑ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εκθεση:14,4 (πραγματικα,δεν καταλαβαινω γιατι.)
Στατιστικη: 18,8 (0,2 απο που το εχασα/???)
Μαθ.Κατ : 15,2 (τοσο περιμενα, αλλα..:()
Φυσικη : 19,5 ( περιμενα λιγοτερο, αφου ειχα κανει το 4α λαθος. Ο ενας μαλιστα μου εβαλε 99!!! )
Χημεια : 19,1 ( κ εδω περιμενα λιγοτερο.. )
Βιολογια : 16,9 ( Με τιποτα δεν περιμενα τοσο χαμηλα. Τελικα, η παπαγαλια ειναι απαραιτητη. Ρομποτακια θελουν. )

Τελικα, εβγαλα αρκετα περισσοτερα απο αυτα που περιμενα: 3ο:17803
2ο:17617. Εκει που θελω , περναω ανετα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HELEN

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εκθεση<--16.5
Μαθηματικα Γενικης<--19.8
Μαθηματικα Κατευθυνσης<--19.8
Φυσικη<--20
ΑΟΔΕ<--19.8
ΑΕΠΠ<--19.7

Τελικα βγαζω 19.531!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top