Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

asterias

Νεοφερμένος

Ο asterias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Εγώ είμαι φοιτητής ηλεκτρολογίας, αλλά έχω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τισ φετινές πανελλαδικές γιατί μόλις τώρα πήρε η αδερφή μου τους βαθμούς της. Η ερώτηση είναι πως μπορεί να κάνει αναβαθμολόγηση ή αναθεώρηση του γραπτού διότι φαίνεται πως δεν ξέρουν τι τους γίνεται οι βαθμολογητές. Σε όλα τα μαθήματα πήγε σε τρίτο αναβαθμολογητή που τις έβαλε την μικρότερη βαθμολογία και το περίεργο είναι πως στα αρχαία και τα λατινικά στα εξάμηνα είχε 19 και στο τέλος υποστηρίζει πως έγραψε 18 αλλά ήρθαν 11.3 και 7.5 αντίστοιχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ο προφορικος βαθμος(βαθμος σχολειου) δεν ειναι αντιπροσωπευτικος του βαθμου που θα γραψει στις πανελληνιες;)Δεν μπορει να κανει τιποτα απολυτως για να αλλαξουν οι βαθμοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jolaz

Νεοφερμένος

Ο jolaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
φιλε αν ο προφορικος σου ειναι + - 2 σε σχεση με τα γραπτα σου τοτε αντιστοιχα εχεις ανοδο η μειωση 0,3!!!αν η διαφορα ειναι παραπανω απο 2 τοτε ανεβαινου ειτε κατεβαινουν αντιστοιχα 0,6!!!
16.229 εβγαλα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asterias

Νεοφερμένος

Ο asterias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σαφώς και δεν είναι αντιπροσωπευτικός αλλά όλοι οι μαθητές πάνω κάτω ξέρουν πόσο γράφουν και τέτοιες αποκλίσεις είναι περίεργες. Δηλαδή δυνατότητα αναβαθμολόγησης δεν υπάρχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flaky

Νεοφερμένος

Ο Flaky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Εγώ είμαι φοιτητής ηλεκτρολογίας, αλλά έχω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τισ φετινές πανελλαδικές γιατί μόλις τώρα πήρε η αδερφή μου τους βαθμούς της. Η ερώτηση είναι πως μπορεί να κάνει αναβαθμολόγηση ή αναθεώρηση του γραπτού διότι φαίνεται πως δεν ξέρουν τι τους γίνεται οι βαθμολογητές. Σε όλα τα μαθήματα πήγε σε τρίτο αναβαθμολογητή που τις έβαλε την μικρότερη βαθμολογία και το περίεργο είναι πως στα αρχαία και τα λατινικά στα εξάμηνα είχε 19 και στο τέλος υποστηρίζει πως έγραψε 18 αλλά ήρθαν 11.3 και 7.5 αντίστοιχα.

αν μπορεις δωσε τους βαθμους των βαθμολογητων σε καθε μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

claimant

Νεοφερμένος

Ο claimant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μαθηματικα Κατευθυνσης 16.4
Φυσικη Κατευθυνσης 17.9
Αναπτυξη Εφαρμογων 19.1
ΑΟΔΕ 19.2
Εκθεση 15.8
Μαθηματικα Γενικης 20

18241 σε 2ο,4ο

Δε πιανω ΗΜΜΥ με τιποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1990

Νεοφερμένος

Ο panos1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πολύ καλά τα πήγα,

Μαθ κατ : 18.2
Μαθ γεν : 19.7
Φυσ κατ: 20
Χημεια κατ: 20
Βιο κατ: 19.1
Εκθεση : 13.2 (δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.....)

18800 3ο και 4ο μάλλον ΠΜ ΑΠΘ... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asterias

Νεοφερμένος

Ο asterias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Θα μάθω και θα απαντήσω όσο πιο γρήγορα μπορώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Εγω εβγαλα 17448 στο 2 κ 4 και 18142 στο 5, τους βαθμους που περιμενα καλυτερα ηταν στην πληροφορικη(17) και μαθ.καυ 14.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris0705

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Έκθεση:16,6(γιατί; δεν έχω ιδέα, περίμενα καλύτερα)
Μαθηματικά Κ.:18,6
Φυσική Κ.:20
Χημεία Κ.:19,7
Βιολογία Κ.:19,7
Φυσική Γ.:19,9(γιατί ο ένας μου έβαλε 99 δεν ξέρω)
Για το τρίτο πεδίο που βασικά με ενδιαφέρει 19384 μόρια. Εκτός τρομερού απροόπτου Ιατρική Αθηνών σου 'ρχομαι!!!!:up::thanks::D:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosextra

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πολύ ευχαριστημένος κι εγώ.

Μαθηματικά Κατ 16.9
Φυσική 20
Χημεια 19.9 (πού πήγε το 1 μόριο; ΟΕΟ; πραγματικά δεν ξέρω...)
Βιολογία 16.8
βαθμολογητές!
Μαθηματικά ΓΠ 19.9
Έκθεση 16.7 (υποτίθεται το δυνατό μου χαρτί που θα με ξεχώριζε από άλλους
)

Τεσπά για Πολιτικών Μηχανικών βγάζω 18611, δηλαδή 10 μόρια πάνω από την περσινή βάση.

Ρε παιδιά ένα μόνο πράγμα μου την έσπασε! Άκουγα παιδιά να λένε "έγραψα 98, 100, 200" κτλ και πάω σήμερα και τους βλέπω ας πούμε στο 16 και στο 17. Δηλαδή τι να πω, ή τόσο έξω πέσανε, ή είναι μαλάκες και γαμούσαν την ψυχολογία των υπολοίπων... Σας έτυχε και σας τίποτα παρόμοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jolaz

Νεοφερμένος

Ο jolaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Φιλε αυτοι υπαρχουν παντου κ εγω οταν τελιωναμε και δεν πηγαινα καλαπεταγωντουσαν απο δω και απο κει α εγω εγραψα 19 ο αλλος 20 γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος !!!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theok2005

Νεοφερμένος

Ο theok2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αντε και εγω:


Παντως παιδια αυτο π εχω να σχολιασω ειναι οτι οι βαθμολογιση της εκθεσης ηταν εξαιρετικα επιηκης....Στο σχολειο μου κοντα 7 παιδια γραψαμε πανω απο 17 που το θεωρω παρα πολυ...Καλη σταδιοδρομια σε ολους μας παιδες!!!!!! Εγω μηχανικος του χρονου

Θα συμφωνήσω για την έκθεση,

Εγώ πήγα καλύτερα απ' όσο περίμενα.

Έκθεση:17,9
Χημεία κατ.: 20
Φυσική κατ.:20
Βιολογία κατ.: 19,2
Μαθηματικά κατ.: 19,6
Στατιστική: 19,7

2o και 4o 19601.
3ο 19562:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosextra

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μα μιλάμε για απίστευτο φαινόμενο.. Εδώ ένας από τους καλύτερούς μου φίλους έλεγε "98 εδώ, 99 εκεί, ένα αριθμητικό μόνο παραπέρα". Και πάω σήμερα και τι να δώ; Σε ΟΛΑ ήταν κάτω από μένα. Ακόμα και Μαθηματικά που έλεγε γύρω στο 18.5, έγραψε 16. Τι να πω, αποοητεύτηκα από τους φίλους μου. Και ευτυχώς εγώ είμαι και δυνατός χαρακτήρας, άλλα παιδια όμως; Και όλη τη χρονιά ήμασταν στο ίδιο επίπεδο με τον τύπο αυτό. Και στα μαθηματικά όλοι τον είχαν για καλύτερο από μένα. Ας είναι! Όπως είπες γελάω καλύτερα τώρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Λοιπόν ας γράψω και γω με τη σειρά μου τους βαθμους μου:D
Μαθ.κατευ:15,1
Φυσική:17
Ανάπτ.Εφαρμογών:16,3
ΑΟΔΕ:17,3
Βιολογία Γ.Π:18,8
Εκθεση:15,5
Σύνολο 17000 μόρια
:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
18460 μορια... μαλλον το πιανω το παιδαγωγικο αθηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kavazis

Νεοφερμένος

Ο kavazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
18787 4o...

ok!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karamazof53

Νεοφερμένος

Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
17907 στο 2ο και 4ο
18707 στο 5ο
Αν ηταν λιγο μεγαλυτερος ο βαθμος μου στα μαθηματικα θα ανεβαινα κι αλλο
Τεσπα ολα πηγαν καλα, δοξα το θεο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Πήρα και εγώ...
Μαθηματικά κατεύθυνσης-19.8
Φυσική κατεύθυνσης-19.8
ΑΟΔΕ-20
ΑΕΠΠ-19.1(με έφαγε η θεωρία!)
Στατιστική-20
Έκθεση-14.8:mad:(πόσο ηλίθιοι μπορεί να ειναι οι βαθμολογητές οεο???):P
Στο δεύτερο και στο τέταρτο 19260
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
συγχαρητηρια παιδια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top