Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

jorge41

Νεοφερμένος

Ο jorge41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
να ρωτησω κατι?αοδε και αοθ μου εβαλαν 72 ενω και στα 2,αφου ειχα δει τις απαντησεις και στο ιντερνετ και σε διαφορα sites,περιμενα τουλαχιστον γυρω στο 82.Τι μπορω να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Η σειρά μου:

Έκθεση: 16,8 (περίμενα παραπάνω!!:()
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 18,8
Φυσική Κατεύθυνσης: 20
Μαθηματικά Γενικής: 19,8
ΑΟΔΕ: 20
ΑΕΠΠ: 19,5
ΑΟΘ: 20

4ο Πεδίο: 19.464
5ο Πεδίο: 19.561


Το τέταρτο πεδίο μ' ενδιαφέρει, το ΑΟΘ έτσι το πήρα, για να μου ανεβάσει το βαθμό!

Καλά αποτελέσματα στους υπόλοιπους! :)

να ρωτησω κατι?αοδε και αοθ μου εβαλαν 72 ενω και στα 2,αφου ειχα δει τις απαντησεις και στο ιντερνετ και σε διαφορα sites,περιμενα τουλαχιστον γυρω στο 82.Τι μπορω να κανω?
Δυστυχώς, δεν υπάρχει κάτι που μπορείς να κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vorbulon

Νεοφερμένος

Ο Vorbulon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Καλά δεν φαντάζεστε τι έγινε! Στα μαθηματικά γενικής ο ένας μου έβαλε 100 και ο άλλος 88! Πώς γίνεται αυτό; Στα μαθηματικά; Και ο ένας να το βρήκε ολόσωστο; Επειδή δηλαδή δεν έκανα αυτά που είχε στείλει το υπουργείο και αυτά που έλεγαν τα φροντιστήρια σημαίνει πως δεν ήταν σωστά; Και για 1 θα πήγαινε αναβαθμολόγηση! Είναι μεγάλη αδικία! Και στην έκθεση ο ένας μου έβαλε 86 και ο άλλος 75 αλλά εκεί το περίμενα ότι μπορεί να συνέβαινε κάτι τέτοιο. Ευτυχώς που δεν μου έκατσε κανένας τέτοιος στην κατεύθυνση! Τουλάχιστον πιστεύω πως περνάω εκεί που θέλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
συγχαριτηρια σε ολους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Exc, τις σχολες φυσικης σε αλλη πολη δε τις σκεφτεσαι? Στο ηρακλειο ειχε βαση 15259 περυσι και ακουω πολυ καλα λογια. Απο το να δωσεις παλι δεν προτιμας να περασεις σε αλλη πολη εκτος της αθηνας? (για την οποια δεν ακουω καλα σχολια απο φοιτητες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orestis17

Νεοφερμένος

Ο orestis17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπέρα
Εμένα με χαντάκωσαν όλοι, ένα ΤΕΙ λογιστικής ήθελα να περάσω.
Βγάζω Γενικό Βαθμο Πρόσβασης 9.505 και μόρια 5ο πεδίο 9.888
Πέρνάω σε κάμια σχολή που έχει κάτω απο 9888 ;(π.χ. η Τηλεπληροφορική Άρτας είχε πέρυσι 9.620 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Αντε και εγω:

Μαθ κατ : 19.5
Μαθ γεν : 20
Φυσ κατ: 19.4 ( 100 1ος και 94 ο 2ος. Δε ξερω που βρηκε και εκοψε 6!!! μορια)
Χημεια κατ: 20
Βιο κατ: 19.2
Εκθεση : 17.1 !!!!!!!!!!!

19437 στο 4ο που με ενδιαφερει....

Παντως παιδια αυτο π εχω να σχολιασω ειναι οτι οι βαθμολογιση της εκθεσης ηταν εξαιρετικα επιηκης....Στο σχολειο μου κοντα 7 παιδια γραψαμε πανω απο 17 που το θεωρω παρα πολυ...Καλη σταδιοδρομια σε ολους μας παιδες!!!!!! Εγω μηχανικος του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
να και τα δικα μου

βιολογια 17.1
λατινικα 15.7
εκθεση 14.1
αρχαια 12.9
λογοτεχνια 12.5
ιστορια 9.9

τωρα τα μορια μου ειναι στο περιπου 1ο πεδιο 13.000 κατι και για 3ο 13.000 παρα κατι..
(εχω χασει τον ελεγχο και δεν ξερω τους προφορικους ακριβως -οτι θυμαμαι-)
αυριο θα ξερω αναλυτικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Καλησπέρα
Εμένα με χαντάκωσαν όλοι, ένα ΤΕΙ λογιστικής ήθελα να περάσω.
Βγάζω Γενικό Βαθμο Πρόσβασης 9.505 και μόρια 5ο πεδίο 9.888
Πέρνάω σε κάμια σχολή που έχει κάτω απο 9888 ;(π.χ. η Τηλεπληροφορική Άρτας είχε πέρυσι 9.620 )

Νομιζω οτι αν δεν εχεις ειτε ΓΒΠ 10+ ειτε 10000+ μορια δε μπορεις να δηλωσεις πουθενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
(Λεφτέρη τι σχολή θα βάλεις? Βασικά περνάς όπου θες....)

ΗΜΜΥ θα βάλω πρώτη επιλογή, μετά θα βάλω πληροφορικής & τηλεπικοινωνιών. Βασικά θέλω κυρίως ΗΜΜΥ γιατί δεν είμαι και σίγουρος για το αν θέλω να ασχοληθώ με πληροφορική καθαρά, προτιμώ να έχω αρκετές εναλλακτικές επιλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D|m|tr|

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Παίδες εδώ πολύ χάλια, έβγαλα 9.5k περίπου.


Έχω ένα φίλο όμως, που έχει βαθμό πρόσβασης 9.6 - μπορεί να δηλώσει καμια σχολή; Ο διευθυντής εδώ είπε οτι με 9.5 και πάνω μπορεί, αλλά αναρωτιόμαστε για την βάση του 10... τελικά είναι 10 ή 9.5;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ΗΜΜΥ θα βάλω πρώτη επιλογή, μετά θα βάλω πληροφορικής & τηλεπικοινωνιών. Βασικά θέλω κυρίως ΗΜΜΥ γιατί δεν είμαι και σίγουρος για το αν θέλω να ασχοληθώ με πληροφορική καθαρά, προτιμώ να έχω αρκετές εναλλακτικές επιλογές.

κ εγω για αυτο ακριβως θα παω εκει...Ειναι η σχολη με τις περισσοτερες δυνατες κατευθυνσεις και δε θελω να κανω ξεκαθαρη επιλογη ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Exc, τις σχολες φυσικης σε αλλη πολη δε τις σκεφτεσαι? Στο ηρακλειο ειχε βαση 15259 περυσι και ακουω πολυ καλα λογια. Απο το να δωσεις παλι δεν προτιμας να περασεις σε αλλη πολη εκτος της αθηνας? (για την οποια δεν ακουω καλα σχολια απο φοιτητες)
Σκεφτόμουν ή Αθήνα ή Θεσσαλονίκη, αλλά πρέπει να πέσουν οι βάσεις κατά 1200 και 750 περίπου μόρια αντιστοίχως. Δε θα με πείραζε να πάω στο Ηράκλειο, αρκεί να ήταν δική μου επιλογή. Το να περάσω όμως αναγκαστικά με ενοχλεί αφάνταστα. Και με ενοχλεί περισσότερο που αυτό γίνεται λόγω Έκθεσης... Και ακόμη περισσότερο το ότι είναι πολύ πιθανό να μην είδαν καθόλου την έκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Πάλι βλέπω ότι το δείγμα δεν είναι και πολύ αντιπροσωπευτικό..... Βάζουν τους βαθμούς τους μόνο οι αριστούχοι..... Στο σχολείο μου πάντως που θεωρείται το πιο δυνατό στην πόλη μου είδα χάλια βαθμούς.... κάτι μου λέει πως οι βάσεις πέφτουν.... Άντε ανοίξτε ένα post με εκτιμήσεις των βάσεων που ακούμε γιατί αυτά μας καίνε τώρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω θα σου προτεινα να τις δηλωσεις ολες τις σχολες φυσικης με τη σειρα που θελεις και τοτε αν δεν περασεις να ξαναδωσεις... αλλα δεν τελειωσαν ολα ακομα!!! Ναι αυτο με την εκθεση ηταν πολυ κακη φαση :/

Πάλι βλέπω ότι το δείγμα δεν είναι και πολύ αντιπροσωπευτικό..... Βάζουν τους βαθμούς τους μόνο οι αριστούχοι..... Στο σχολείο μου πάντως που θεωρείται το πιο δυνατό στην πόλη μου είδα χάλια βαθμούς.... κάτι μου λέει πως οι βάσεις πέφτουν.... Άντε ανοίξτε ένα post με εκτιμήσεις των βάσεων που ακούμε γιατί αυτά μας καίνε τώρα.....

εγω δεν ειμαι αριστουχος παντως :P

εδω υπαρχει ενα τοπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Εγώ πάντως που δεν πάω σε κανά τρομερό σχολείο είδα 2 μαθητές πιο πάνω από εμένα, και από εκεί και πέρα μικρό αριθμό μεταξύ 17-19 και τους πιο πολλούς μεταξύ 13-16. Βέβαια ένα σχολείο δεν είναι και κάποιο αντιπροσωπευτικό δείγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jolaz

Νεοφερμένος

Ο jolaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παλικαρια 2η χρονια επιτελους τελειωσε με επιτυχια!!!
μαθ κατ 6,6 :lol:
φυσ κατ 10,5 :D
αοθ 18,5
αοδε 20
εκθεση 15,7 (απροσμενα!!!):jumpy:
προγραμματισμο 16,6
μαθ γενικης 19
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! απο φετος ειμαι και οργανο της ταξης και του νομου !!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,063 μηνύματα.
Και τώρα ο ADMIN :P:P:P

(Μάθημα - 1ος βαθμολογητής - 2ος βαθμολογητής - 3ος βαθμολογητής - Τελικός σε κλίμακα 20)

Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 48 - 55 --> 10,3 (περίμενα 9-10)
Φυσική Κατεύθυνσης: 48 - 51 --> 9,9 (περίμενα 8-9)
Αρχές Οικονομίας: 83 - 89 --> 17,2 (περίμενα 18-18,5 :( )
Ανάπτυξη Εφαρμογών: 92 - 98 --> 19 (περίμενα 17-17,5 :D )
Έκθεση: 72 - 57 - 64 --> 13,6 (περίμενα 10-11 δεδομένου ότι είχα πάει άγρυπνος :D )
Μαθηματικά Γενικής: 96 - 91 --> 18,7 (τόσο περίμενα)
Οργάνωση Επιχειρήσεων: 94 - 93 --> 18,7 (περίμενα 19 :(:P )

Περίμενα maximum (μα πολύ maximum) 16.000 στο 5ο και τελικά έβγαλα 16.125. :D (χθες με έπιασε και μια φοβία ότι δεν έπιασα ούτε τα standard 15.700 που περίμενα)
Στόχος επιτευχθεί I think. :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
να'μαι και εγώ.

Μαθηματικά Γ -> 19,9
Έκθεση -> 17,1:jumpy:

Μαθηματικά Κ -> 15 εδώ και αν θέλει :jumpy:

ΑΟΔΕ -> 18,4:(

Προγραμματισμό -> 18,7

Φυσική -> 19,3

18153 μόρια. 2ο - 4ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flaky

Νεοφερμένος

Ο Flaky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
και τωρα ενα φτωχο και μονο στρουμφακι που ειδνε για 2η φορα :P
τεχνολογικη κατευθυνση 2ο κ 4ο πεδιο

ΑΕΠΠ 16,4
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 10,5
ΦΥΣΙΚΗ 16,4
ΑΟΔΕ 16,1
ΕΚΘΕΣΗ 15,3
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ 18

15409 μορια

14500 - 15500 μορια πιστευα οτι θα βγαλω

:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top