Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ναι,απο το σχολειο τους εμαθα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

..rik@..

Νεοφερμένος

Η. .rik@.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ρε παιδια πως μπορουμε να μαθουμε τις βαθμολογιες μας εκτος του να παμε σχολειο;δεν υπαρχει καμια ιστοσελιδα που να μπορει να γινει κατι με τον κωδικο μας;αν γνωριζει κανεισ κατι να μου απαντησει εγκαιρα παρακαλω......εκπεμπω sos!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dexter

Νεοφερμένος

Ο Dexter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ/σης 18,2
Φυσική 18,9 (περίμενα 2-3 μόρια παραπάνω)
Ανάπτυξη Εφαρμογών 18,8
ΑΟΔΕ 20
Μαθηματικά Γενικής 19 (Πού πήγε η μια μονάδα δεν μπορώ να καταλάβω)
Έκθεση 13,7 (OMG, τη μισή έκθεση μου έκοψαν? :mad: Αδυνατώ να καταλάβω το γιατί.)

Βαθμός Πρόσβασης: 18,45
Μόρια: 18535

Καλά αποτελέσματα και στους υπόλοιπους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

..rik@..

Νεοφερμένος

Η. .rik@.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ξερει να μου απαντησει κανεις;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
νομιζω πως δεν μπορεις να τα μαθεις απο καπου αλλου!


γιατι δεν πας στο σχολειο σου...?αν δεν μπορεις η ιδια πες σε καποιον φιλο σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalastras

Νεοφερμένος

Ο xalastras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης : 16,7 (τι ήθελα τις περίεργες αποδείξεις;)
Φυσική Κατεύθυνσης: 19,2
ΑΕΠΠ : 18,7 (με έφαγε η θεωρία)
ΑΟΔΕ: 19,8 (wow :S)
Έκθεση: 18,1 (:no1:)
Μαθηματικά Γενικής: 19,3
ΑΟΘ: 19,3

Και το αποτέλεσμα αυτών ; ΓΒΠ: 19,06
ΜΟΡΙΑ: 18855

Λογικά ΗΜΜΥ ΑΠΘ ... και βλέπουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
συγχαρητηρια χαλαστρα:P :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalastras

Νεοφερμένος

Ο xalastras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης : 16,7 (τι ήθελα τις περίεργες αποδείξεις;)
Φυσική Κατεύθυνσης: 19,2
ΑΕΠΠ : 18,7 (με έφαγε η θεωρία)
ΑΟΔΕ: 19,8 (wow :S)
Έκθεση: 18,1 (:no1:)
Μαθηματικά Γενικής: 19,3
ΑΟΘ: 19,3

Και το αποτέλεσμα αυτών ; ΓΒΠ: 19,06
ΜΟΡΙΑ: 18855

Λογικά ΗΜΜΥ ΑΠΘ ... και βλέπουμε

Με πήραν απ'το σχολείο .. 18879 .. θα περάσω να δω και ανερτημένους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Καλά η έκθεση ποτέ δεν ήταν σωστά βαθμολογημένη. Δε βαθμολογείται. Καλύτερα να βγαίνουν τα μόρια χωρίς την έκθεση για να γίνεται πιο σωστή "σύγκριση". Αλλά και πάλι, δε γίνεται και καμιά σύγκριση της προκοπής. Αλλά δε βαριέσαι.


Καλά αποτελέσματα σε μας που τα παίρνουμε σήμερα.. :D


Στέλιος



Ps1: Δε μπορώ να καταλάβω γιατί επίσης όλοι κάνουν σαν κυρακατίνες και καίγονται να μάθουν τι έγραψε ο άλλος και το ανάποδο..


Ps2: Ποιος είπε ότι θέλω να αναρτήσουν τους βαθμούς μου δημοσίως ; Στις ενδοσχολικές πας και τους παίρνεις με συνοδεία γονέα μόνο και τώρα τους βγάζουν χύμα! Εϊναι Γ.Τ.Π. το σύστημα εντελώς.
Και γω αυτό πιστεύω πως η έκθεση δεν βαθμολογείται , σύμφωνα με τι το συγκρίνουν ....
Γιατί κανείς δεν κρίνει γραπτά λογοτεχνών και κρίνουν τα δικά μας .... ;
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalastras

Νεοφερμένος

Ο xalastras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ολοι καιγονται να μαθουν τι εβγαλε ο αλλος λογω ανταγωνισμου...
γαμω το συστημα τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

..rik@..

Νεοφερμένος

Η. .rik@.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
υπαρχει καμια ιστοσελιδα που μπορει καποιοs μεσω κωδικου να δει τιs βαθμολογιεs του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostavros

Νεοφερμένος

Ο giostavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ταν Νταχ! Οι δικοί μου βαθμοί λιγο καλυτεροι απ'oτι περίμενα:

Εκθεση: 10,3(τι διαολο εγινε δεν μπορω να καταλαβω)

Μαθηματικα Γενικής: 19,8

Μαθηματικα Κατευθυνσης: 16,3

Bιολογία Κατευθ. :16,5

Φυσικη Κατευθ. : 18,1

Χημεια Κατευθ. : 19,5

Αρχες Οικονομικης Θεωριας :
19,8

Eixa δικιο που ψηφισα την Εκθεση ως το χειροτερο μαθημα ...:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Εκθεση: 15.5
Μαθ. Γεν: 19.8
Μαθ. Κατ.: 14.6
Φυσική: 18.1
ΑΟΔΕ: 20
ΑΕΠΠ: 18.4
ΑΟΘ: 17

2ο,4ο: 17559
5ο: 17955

Μάλλον Μηχανικών Διαχείρισης Ενεργειακών Πόρων απ' όπου θα κάνω μετεγγραφή και θα πάω Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
τους βαθμους δεν τους ανακοινωνουμε ουτε για επιδειξη ουτε για εντυπωσιασμο......
απλα ως κοινοτητα που υποτιθεται απικοινωνει ελευθερα αναφερουμε την αποδοση μας......για να δουμε πως πηγε ενα δειγμα του συνολου των μαθητων............


εγω προσωπικα.......περιμενα καλυτερα αλλα και παλι ειμαι ικανοποιημενος.......

Εκθεση: 13,7 (τι στο καλο ο ενας μου εβαλε 72 ο αλλος 52 και ο τριτος απο συμπτωση 62!!!κοιτα συμπτωση,αυτυχως που ετρανε οι 2 τελευταιοι)

Μαθηματικα Γενικής: 19,6 (μονο και μονο για να κοψουν κατι.......)

Μαθηματικα Κατευθυνσης: 19 (πιστευα καλυτερα αλλα καλα ειναι και ετσι.....)

ΑΕΠΠ 16,8 (ΑΧ,αυτη η θεωρια...)

Φυσικη Κατευθ. : 19,4 (τα σ-λ καψανε πολλα σπιτια....)

ΑΟΔΕ : 19,8 (θα ξεχασα καμια τελεια.....τι να πεις.......)

Αρχες Οικονομικης Θεωριας : 19,2 κατι στην αναπτυξη πιστευω.....)

μορια 18.701

για να δουμε τωρα τι δηλωνουμε.....και προπαντων τι περναμε........

καλη επιτυχια σε ολους........!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
μίλησε ο γενικός γραμματέας του υπουργείου στη ΝΕΤ και είπε ότι δεν θα αναρτηθούν στο διαδίκτυο, ο μόνος τρόπος να μάθει κάποιος είναι να πάει στο σχολείο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimishr1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ορίστε και οι δικοί μου....

Εκθεση 17.2 ( :D )

Βιολογία 18.4

Μαθ. Κατ 13.8 (:'(... Ουτε καταλαβα πως ηρθε αυτό... Κανενα 17 περίμενα...)

Φυσικη 19.8

ΑΟΔΕ 19.7

ΑΕΠΠ 17.4 (Παλιοθεωρία.......)

Μόρια 2ο - 4ο: 17721


Το Φυσικό ΑΠΘ το έχω άνετα.... ;)


Καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Και ναι τουσ γ*****α!τελεια!18494 για 5ο πεδιο!περναω ΑΣΟΕΕ με τα χιλια.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Τους πήρα κι εγώ μόλις:
Μαθ. κατ. 20
Φυσ. κατ. 20
Μαθ γπ. 20
ΑΟΔΕ 20
ΑΕΠΠ 18.8 (Έγραψα άλλο κομμάτι θεωρίας :P )
Εκθεση 16

Μάζεψα 19411 μόρια για το 4ο, παραπάνω από ότι υπολόγιζα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
(Λεφτέρη τι σχολή θα βάλεις? Βασικά περνάς όπου θες....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-sTeV@-

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Τους πήρα και εγώ!
Μαθ. Κατ. : 14,1
ΜΑθ. Γεν. : 19
ΑΟΔΕ: 19,2
ΑΟΘ: 16,1
Φυς. Κατ.: 17,4
Εκθεση : 15,1
Α.Ε.Π.Π. : 18,7
Στο 5ο βγάζω 17544.
Πιστεύω ότι πιάνω το Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσσαλονικής.Το αντίστοιχο στην ΑΣΟΕ αν πέσει θα το πιάσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top