Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

isnogood

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο isnogood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Dythor εγώ είμαι όλη μέρα έξω και χωρίς να ανοίξω βιβλίο θα γράψω 20 ΑΟΔΕκ.τ.λ...
:P:D:P:D

Πλάκα κάνω,αυτό το ΑΟΔΕ στους εφιάλτες μου το βλέπω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ulysses21

Νεοφερμένος

Ο ulysses21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
lol
το εχω μαθει αλλα αρχισα στο τελος κ πιεζομαι ασφυκτικα:((εννοω εχω κ τα αλλα^^)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

james dean

Νεοφερμένος

Ο james dean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Βασικα εγω εγραψα
Μαθηματικα κατ. 18,4
Φυσικη κατ. 19
Βιολογια κατ. 18,4
Χημεια κατ. 17,5
Μαθηματικα γεν. 20
Εκθεση 16 ( 18 ο ενας 13,4 ο αλλος 16,2 ο τριτος)
Περασα ηλεκτολογων μηχανικων και μηχανικων η/υ αλλα ηθελα ιατρικη και ξαναδινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Θεωρείς οτι είσαι καλύτερα προετοιμασμένος απο την προηγούμενη φορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

james dean

Νεοφερμένος

Ο james dean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Χημεια ειμαι καλυτερα και φυσικη ισως...Μαθηματικα ειναι το αγαπημενο μου μαθημα, στα ιδια(περισυ ειχα απειρες ατυχιες) βιολογια κατ ισως εχω χασει λιγο στη θεωρια και εκθεση βαριεμαι αν και ξερω λιγο καλυτερα τη θεωρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_xatzidakis

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Νεοελληνική Γλώσσα Γ.Π. : 17,1
Βιολογία Γ.Π.: 18,6
Μαθηματικά Κατ.: 18,1
Βιολογία Κατ.: 18,6
Φυσική Κατ.: 16,1
Χηνμεία Κατ.: 18

Πέρασα πολιτικών μηχανικών στην Ξάνθη ήθελα όμως Ιατρική και φέτος ξαναδίνω εξετάσεις. Έχω πολύ άγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmoud

Νεοφερμένος

Ο dmoud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Eγώ τα πήρα από γνωστό στο Υπουργείο. Βγάζω 18826.:)
Αρχαία 18,6
Λατινικά 18,7
Ιστορία 19,4
Λογοτεχνία ...14,6
Έκθεση 17,7
Βιολογία 19,5

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι έγινε στη Λογοτεχνία...:mad::'(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Και εγώ πήρα τους βαθμούς: (Μαύρο χάλι):mad::mad:

Έκθεση: 8,4 (ούτε στον εχθρό μου...,)
Μόρια: 2-4: 15496
3: 15361

Δεν περνώ εκεί που θέλω με τίποτα (Φυσική Αθήνας - 16672 [2007]), πρέπει να πέσουν οι βάσεις κατά 1200 μόρια (πράγμα που είναι αδύνατο για την αθήνα)... Άντε και του χρόνου!:P

edit: Τελικά και μετά το μήνυμα του mostel αποφάσισα να μην διμοσιέυσω τους βαθμούς μου, εκτός από έναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
παιδια πηρα κ εγω βαθμους σημερα....τους αναρτησαν στο σχολειο!! βασικα δεν ειχα ιδεα...μας ειχαν πει για αυριο κ τελικα τα εβγαλαν σημερα το μεσημερι!!!!

ειμαι πληρως ευχαριστημενη με αυτα που εγραψα...

αναπτυξη εφαρμογων-> 18.3
μαθηματικα κατευθυνσης-> 7.8 :P
φυσικη κατευθυνσης-> 17.5
αοδε-> 20
μαθηματικα γενικης-> 20
αοθ -> 20
εκθεση-> 17.7

παντως οταν εμαθα οτι εκθεση εγραψα τοσο πραγματικα τσιριζα απο τη χαρα μου!!!!!!!:D:D:D:D

καλα αποτελεσματα παιδια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Έμαθα και εγώ αποτελέσματα
Αρχαία>19,1
Ιστορία>19,1
Λατινικά>19,1
Βιολογία>18,9
Λογοτεχνία>18,4
Έκθεση>15,3
Απίστευτος βαθμός στη λογοτεχνία αλλά για πέταμα έκθεση.Την περίμενα μάλιστα από 17 και άνω................:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ρε παιδια μπορειτε να μαθετε και τα δικα μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
να παω στο σχολειο σου απ'εξω.....?:)

παντως δεν καταλαβαινω πως γινεται σε μας να τα βγαλαν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Έγινε λεβεντιά. Τα δικά σου θα τα ποστάρω εδώ σε 20', ΟΚ; Μπες μην τα χάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Έγινε λεβεντιά. Τα δικά σου θα τα ποστάρω εδώ σε 20', ΟΚ; Μπες μην τα χάσεις.

Πωπω,γινεται να μην ειρωνευτεις καποιον?Μια αστοχη ερωτηση ή πλακα εκανε το παιδι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ελα μου ντε.....εγω μολις γυρισα απο το σχολειο.....και δεν ειχαν βγαλει τιποτα......και διαβαζω στο internet οτι αυριο θα βγουν.......αχ και με τρωει η αγωνια οσο post-αρετε βαθμους.......

υ.γ. καλα ολοι πολυ καλα εχετε παει εκθεση.......τι να πω εγω περιμενω 13..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
η ερωτηση μου εγινε επιτηδες επειδη ολοι εμπαιναν και ποσταραν τους βαθμους τους.....

ισως δεν φανηκε.......αλλα προφανως ρωτησα για πλακα.........δεν πιστευω οτι ηταν σωστη η απαντηση σου χρηστη dythor.......

φιλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Έλα μωρέ τζάμπα ήταν, μην είστε μυγιάγγιχτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
υ.γ. καλα ολοι πολυ καλα εχετε παει εκθεση.......τι να πω εγω περιμενω 13..........
Εγώ τι να πω που μου έβαλαν 8,4;:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Κι εγω τους εμαθα τους βαθμους μου αλλα θελω να τους δω αναρτημενους αυριο να σιγουρευτω, ηταν πολυ καλυτεροι απο οσο περιμενα και ειμαι δυσπιστη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Για πες και αν ειναι χτυπα ενα edit;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top