Γενικό -  Τι αναμνήσεις έχετε από την Α' Λυκείου;

Jim_Gkizanis

Νεοφερμένος

Ο Jim_Gkizanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ στην συγκεκριμένη χρονιά πέρασα τέλεια σ'αυτό το τμήμα συνδυάζοντας το διάβασμα με την φασαρία...Εσείς τι αναμνήσεις έχετε???:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Tη 12ήμερη στη Γερμανία και τις πολλές μας τρέλες.


Αχχχ


:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τι να σου πω ρε παλικάρι. 1,5 μήνα κατάληψη στην αρχή, μετά Χριστούγεννα, τα οποία για προσωπικούς λόγους πέρασα σ'ένα νοσοκομείο, μετά από λίγο καιρό είχα ατύχημα και ήμουν επί 20 μέρες με πατερίτσες (at least γλίτωνα την εξέταση στον πίνακα), πήγαμε δύο εκδρομές, μία στην Ακρόπολη και μία στο Θησείο (δίπλα μας δηλαδή). Πολλοί σύλλογοι, πολλές αποβολές, τρελή φασαρία φέτος γενικά στο σχολείο. Δεν θα πω πως ήταν άσχημη χρονιά, είχε άπειρες όμορφες στιγμές, αλλά πάμε για καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Gkizanis

Νεοφερμένος

Ο Jim_Gkizanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
12ημερη??εμεις μια διημερη πηγαμε...απλα στο τμημα γινοταν της μουρλης...σπαγαμε ρολογια...κρεμαγαμε κουρτινες με σελοτειπ...
ασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Στην Α' Λυκείου, το τι γέλιο έχω ρίξει δεν περιγράφεται.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Από την πρώτη λυκείου δε θα ξεχάσω την τριήμερη,στην οποία περάσαμε τέλεια,τα θεατρικά που κάναμε τις Απόκριες και τη 17 Νοέμβρη.Επίσης,αξέχαστο θα μου μείνει το πάρτυ-έκπληξη που κάναμε στον υπεύθυνο της τάξης μας και την Τσικνοπέμπτη,όπου παραγγείλαμε σουβλάκια,είχαμε φέρει cd με τραγούδια,από βλάχικα μέχρι dance(:P) και ήταν τέλεια!Τέλος,το comenius(πρόγραμμα ανταλλαγής μαθητών) θα μείνει χαραγμένο στη μνήμη μου,αφού δεθήκαμε πάρα πολύ με τα παιδιά από την Τουρκία και τη Λετονία και περάσαμε ωραίες στιγμές μαζί!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Α λυκείου way better από Β' λυκείου. Θέλω να την ξεχάσω αυτή τη Β' λυκειου :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent007

Νεοφερμένος

Ο agent007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
επειδη δνε εχω τι να κανω θα μοιραστω τισ εμπειριες μου μαζι σας
1η λυκειου .. ειμαστε 4 αγορια στην ταξη και 9 κοριτσια
ειναι η χρονια που περνω το πρωτο μου ipod !
ειναι η χρονια που εγω και αλλα 2 αγορια καθομαστε σε καρεκλες καθηγητων και ο καθηγητης καθεται σε μαθητικη ... !!!! (εντομεταξυ πηραν στο τελος της χρονιας χαμπαρι οτι λειπουν καρεκλες απο το γραφειο) ειναι η χρονια με παρες πολλες κενες ωρες και εμεις (τα 4 αγορια) εχουμε μπαλιτσες στην ταξη και παιζουμε στην αλλη μιση αιθουσα που δεν εχει θρανια !!!! ειναι η χρονια που ειμαι πρωτος στον καταλογο και η μαθηματικος σηκωνε συνεχεια εμενα !! και γενικως ειναι η πιο "κουφη" χρονια γιατι μεσα στην ταξη καναμε οτι βλκεια θελετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Α' Λυκειου... Λιγα θυμαμαι, κατι φορες που μας εσουραν ολο το τμημα ομαδικως στον Λυκειαρχη, κατι ατελειιιιιωτες ασχετες συζητησεις με τα παιδια την ωρα των Αρχαιων (δεν παλευοταν αλλιως :P), κατι ατελειιιωτα επισης παρακαλια για να σβησω απουσιες, κατι τρελα γελια με τα παιδια στο φροντιστηριο.... Αυτα. :D

Νταξει μωρε, καλη χρονια ηταν. Απο τη Β' απειρως καλυτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Tη 12ήμερη στη Γερμανία και τις πολλές μας τρέλες.

Εμάς ούτε μονοήμερη δεν μας πήγαν!!! :mad:
Δηλαδή μας ακύρωσαν την 3ήμερη επειδή υποτίθεται ενοχλήσαμε στο μάθημα για να ενημερώσουμε ότι τελικά μαζεύτηκε ο απαραίτητος αριθμός παιδιών!!!
Αλλά καλούτσικα ήταν, αν και ήμασταν ψιλοψαρωμένοι!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Α λυκείου way better από Β' λυκείου. Θέλω να την ξεχάσω αυτή τη Β' λυκειου :mad:

Α' Λυκειου... Λιγα θυμαμαι, κατι φορες που μας εσουραν ολο το τμημα ομαδικως στον Λυκειαρχη, κατι ατελειιιιιωτες ασχετες συζητησεις με τα παιδια την ωρα των Αρχαιων (δεν παλευοταν αλλιως :P), κατι ατελειιιωτα επισης παρακαλια για να σβησω απουσιες, κατι τρελα γελια με τα παιδια στο φροντιστηριο.... Αυτα. :D

Νταξει μωρε, καλη χρονια ηταν. Απο τη Β' απειρως καλυτερη.

Λες και εχει λεπρα η Β λυκειου και θελετε να την αποφυγετε :p

Mα γτ ομως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Α λυκείου way better από Β' λυκείου. Θέλω να την ξεχάσω αυτή τη Β' λυκειου :mad:
Aκριβως το ιδιο και για μενα.
-----------------------------------------
Λες και εχει λεπρα η Β λυκειου και θελετε να την αποφυγετε :p

Mα γτ ομως;
Γιατι ειναι χαλια.Τα περισσοτερα μαθηματα ειναι πολυ δυσκολα και εντελως αχρηστα για τις πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Α λυκείου way better από Β' λυκείου. Θέλω να την ξεχάσω αυτή τη Β' λυκειου :mad:
+1

Aθλια χρονια απο ολες τις αποψεις για μενα.
Δηλαδη πιο αθλια δεν γινεται. :D

Α' Λυκειου ηταν μια μετρια χρονια, τιποτε παραπανω τιποτε λιγοτερο.

Eμενα ηταν η καλυτερη μου.:D
:no1: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
+1

Aθλια χρονια απο ολες τις αποψεις για μενα.
Δηλαδη πιο αθλια δεν γινεται. :D

Α' Λυκειου ηταν μια μετρια χρονια, τιποτε παραπανω τιποτε λιγοτερο.
Eμενα ηταν η καλυτερη μου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
η β λυκειου ειναι ασυγκριτως καλυτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Λες και εχει λεπρα η Β λυκειου και θελετε να την αποφυγετε :p

Mα γτ ομως;
Καλα, εμενα μου ετυχαν διαφορα οταν πηγαινα Β' Λυκειου που δεν εχουν να κανουν με μαθηματα. Και τα μαθηματα χαλια ηταν ομως. :P Γενικα παντως δεν εχω βρει κανεναν που να εχει καλες αναμνησεις απ' αυτη την ταξη...
-----------------------------------------
Α, ναι, και την μοναδικη 3ημερη (και γενικα πολυημερη εκδρομη) που εχω παει στη ζωη μου θυμαμαι επισης απο τοτε. Καλα ηταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
η β λυκειου ειναι ασυγκριτως καλυτερη.
Σιγα μην ελεγες εσυ φυσιολογικη κουβεντα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
διάβασμα πολύ ...
πάαααρα πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

arisar

Νεοφερμένος

Ο arisar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εγώ έχω την ανάμνηση του ξαδερφου μου να τρώει μία τούρτα στη μάπα την ημέρα των γενεθλίων του........:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top