Την Πέμπτη 24/8 οι βάσεις

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Το Υπουργείο Παιδείας ανακοίνωσε την ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων οι οποίες θα ανακοινωθούν με καθυστέρηση μίας ημέρας από ότι αρχικά είχε ειπωθεί.

Καλή επιτυχία σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ποιό απ τα δικά μας παιδιά περιμένει αποτελέσματα? :hmm:
Δε θυμάμαι ωρε κλεφτόπουλα ποιός από εσάς έδινε φέτος εξετάσεις....
Καλή επιτυχία σε ολους σας και πείτε μας (μου) και ποιοι είστε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Άιντε να δούμε...όχι καλε...δεν περιμένω εγώ...Ο αδερφούλης μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και ο tsus περιμενει, και εγω θελω να δω που περασε τελικα η ξαδερφη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoulis

Νεοφερμένος

Ο Giannoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
κ γω θελω να δω αν περασα τελικα αστυνομια...με 1600 μορια διαφορα απο περυσι αν δεν μπω θα τα σπασω ολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Κι εγω θέλω να δω για τον αδερφό μου (Bogant)!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους και να ευχηθούμε και καλή επιτυχία σε όλους όσους έχουν διπλή και τριπλή εξεταστική!
Αν δεν τα παρατήσεις πάντως βοηθάει πολύ στα αλληλοκαλυπτώμενα μαθήματα! Εγώ χάρις σε διπλή επανήλθα δριμύς στην σχολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Και ο tsus περιμενει, και εγω θελω να δω που περασε τελικα η ξαδερφη μου
οντως περιμενω.....το θυμασαι ε?
Αντε καλη μας επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους. Όσοι έχουν γράψει πάνω από 10, λογικά κάπου θα περνάνε. Τώρα δε ξέρω αν θα είναι η πρώτη τους επιθλογή. Εμένα πάντως η σχολή πο0υ πέρασα ήταν από τις... τελευταίες μου επιλογές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω αφού είναι 17 πώς θα πάει στο πανεπιστήμιο? 3η λυκείου δεν έπρεπε να πηγαίνει κανονικα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν έχει "κερδίσει" χρόνο που λέμε είναι 17,5 και τελειώνει (έτσι ήμουν κι εγώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Τελικά ξέρει κανείς πότε βγαίνουν οι βάσεις? Έχω αγωνία να δω εάν πέρασε ένας φίλος μου. Θα βάλει ανακοίνωση στο site του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων υποθέτω? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Σε 20 λεπτά βγαίνουν οι βάσεις. Καλή επιτυχία σε όλους (και σε μένα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Καλή επιτυχιά xmavidi!!! Με τις ευχές μου να περάσεις σε όποια σχολή θες!!!!:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Καλη επιτυχία παιδια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους σας παίδες!
Ελπίζω για όλους τα αποτελέσματα να είναι θετικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
παιδιά μπείτε στο in.gr να τα δειτε φορτωνει πιο γρηγορα;)
πολλές αυξησεις υπάρχουν:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
O αδερφός μου πέρασε στην 1η σχολή προτίμησης! :clapup:

Είναι ένας μελλοντικός οικονομολόγος!!! :clapup::clapup::clapup:

Καλή επιτυχία και στα παιδιά και μακάρι να περασαν όλα εκεί που ήθελαν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
O αδερφός μου πέρασε στην 1η σχολή προτίμησης! :clapup:

Είναι ένας μελλοντικός οικονομολόγος!!! :clapup::clapup::clapup:

Καλή επιτυχία και στα παιδιά και μακάρι να περασαν όλα εκεί που ήθελαν! :D

Αστέρι το αδερφάκι σου!!!!
Μπράβο του !!!!
Συγχαρητήρια!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αστέρι το αδερφάκι σου!!!!
Μπράβο του !!!!
Συγχαρητήρια!:clapup:

Αχ thanx κοπέλα μου πάρα πολύ! Άσε εδώ επικρατεί ένας πανικός...Συνέχεια τα τηλ χτυπούν...

Πήρε από την αδερφή του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top