Τα σπίτια μας

christinafever

Νεοφερμένος

Η christinafever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
1.πετρελαιο
2. τριαρι
3. καλοριφερ
4. 2ος οροφος
5. συγκατοικηση με αδερφό :P
6. :clapup:μπανιερα
7. σκαλες και ασανσερ
8. μικρο μπαλκονι
9. προς το παρόν χωρίς ίντερνετ
10.300 ευρώ
11. με τηλεοραση

αυτά από μενα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν έχει σχέση με το επίπεδο ζωής!Τουλάχιστον εγώ στη Σλοβακία σε κεντρικό δρόμο πολύ κοντά στο πανεπιστήμιο για 87τ.μ έδινα 850 ευρώ αλλά με όλα μέσα (επιπλωμένο, έμενα με συγκάτοικο όμως οπότε 425 ευρώ).Τώρα βρήκα ένα studio 35τμ κοντά στο πανεπιστήμιο με 420 ευρώ (όλα μέσα).Στο εξωτερικό οι τιμές είναι φωτιά,τις περισσότερες φορές όμως άδικα.

Ε πώς γίνεται να μην έχει σχέση με το επίπεδο ζωής και τα ενοίκια να είναι φωτιά? Τα γεννάνε τα λεφτά αυτοί που νοικιάζουν και ανταπεξέρχονται σε τέτοια νοίκια? :worry: Ή παίρνουν παραπάνω επίδομα or sth αν θέλουν να νοικιάσουν σπίτι, αν είναι φοιτητές άλλων πόλεων/χωρών κλπ?
Προσπαθώ να το δικαιολογήσω κάπως γιατί μου φαίνεται αδιανόητο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Χριστέ μου...
υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που είναι τόσο ακριβά?:worry: Τόσο καλό είναι το επίπεδο ζωής εκεί που δικαιολογεί τέτοια ενοίκια?
Γενικά ο κόσμος εδώ μένει σε μικρά σπίτια, γιατί τα ενοίκια είναι πανάκριβα. Γι΄αυτό μπορεί να ανταπεξέλθει. Αν και ομολογουμένως τα 836 € είναι πολλά για ένα νέο άτομο, ακόμη κι αν δουλεύει. Αλλά κι εγώ μέχρι και τον προηγούμενο μήνα έμενα με τον φίλο μου και το μοιραζόμασταν το ενοίκιο. Τα 400-500 € είναι ένα ποσό, στο οποίο ένας εργαζόμενος μπορεί να ανταπεξέλθει με σχετική ευκολία. Μόνο που στούντιο και γκαρσονιέρες σε τέτοιες τιμές δεν υπάρχουν. Κοινώς, δε συμφέρει να μένεις μόνος σου εδώ. :P

Και για να κάνω πιο κατανοητή τη διαφορά, εδώ όταν μένεις μόνος σου, μένεις συνήθως σε στούντιο, ένα νέο ζευγάρι σε δυάρι ή και γκαρσονιέρα κ.ο.κ. Πολύ σπάνια ας πούμε θα βρεις ζευγάρι να μένει σε τριάρι, χωρίς να έχει παιδί/παιδιά. Στην Ελλάδα αυτό δεν είναι ασυνήθιστο. Αυτό που χαρακτήρισες εσύ "ούτε 50 τ.μ." εδώ θεωρείται μεγάλο, ειδικά εάν μένεις μόνος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Χριστέ μου...
υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που είναι τόσο ακριβά?:worry: Τόσο καλό είναι το επίπεδο ζωής εκεί που δικαιολογεί τέτοια ενοίκια?

2πλασιο μεσο μισθο εχουν απο δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο? - πετρέλαιο
2. γκαρσονιερα ή studio? - δυάρι 41 τ.μ.
3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ? - καλοριφέρ
4. χαμηλος ή ψηλος οροφος? - 3ος
5. συγκατοικηση ή μονος? - μόνος
6. ντουζιερα ή μπανιερα? - μπανιέρα
7. μονο σκαλες ή και ασανσερ? - ασανσέρ
8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι? - κανονικό θα το έλεγα
9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P - ίντερνετ
10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε? - 320euros
11. με τηλεοραση ή χωρις? - με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george91095

Νεοφερμένος

Ο george91095 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος που δεν έχει βρει ακόμη σπίτι και ελπίζει για ένα δωμάτιο στην φοιτητική εστία; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο? - Τιποτα απο τα 2.... Ρευμα!!!
2. γκαρσονιερα ή studio? - Γκαρσονιερα 53 τ.μ

3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ? - Θερμοσυσσωρευτες

4. χαμηλος ή ψηλος οροφος? - 2ος
5. συγκατοικηση ή μονος? - Μονος
6. ντουζιερα ή μπανιερα? - Μπανιερα
7. μονο σκαλες ή και ασανσερ? -Και τα 2
8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι? - Ειναι διαμπερες...Το ενα ειναι μικρο και το αλλο κανονικο
9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P -Ιντερνετ θα βαλω εγω!!!
10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε? 250
11. με τηλεοραση ή χωρις?
Δεν εχει, αλλα θα παρω μια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george91095

Νεοφερμένος

Ο george91095 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

2. γκαρσονιερα ή studio? - Γκαρσονιερα 53 τ.μ

10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε? 250
Έλα ρε για 53τ.μ. 250Ε είναι πολύ καλή τιμή.
Σε ποια περιοχή νοίκιασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Έλα ρε για 53τ.μ. 250Ε είναι πολύ καλή τιμή.
Σε ποια περιοχή νοίκιασες;
Nοικιασα διπλα απο το καυτατζογλειο, κοντα στο Παπαφειο...Ειναι πολυ κοντα στο πανεπιστημιο!!!Αλλα ημουν τυχερος, γιατι το βρηκα μονος μου χωρις μεσιτη και αυτοι που το χουν δεν εχουν αναγκη τα λεφτα, οποτε το κατεβασαν....Περυσι το νοικιαζαν 300!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george91095

Νεοφερμένος

Ο george91095 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Nοικιασα διπλα απο το καυτατζογλειο, κοντα στο Παπαφειο...Ειναι πολυ κοντα στο πανεπιστημιο!!!Αλλα ημουν τυχερος, γιατι το βρηκα μονος μου χωρις μεσιτη και αυτοι που το χουν δεν εχουν αναγκη τα λεφτα, οποτε το κατεβασαν....Περυσι το νοικιαζαν 300!!!
Κομπλέ είσαι φίλε, καλή φοιτητική ζωή να έχεις...θα είναι και 2 φίλοι μου στους ΗΜΜΥ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Κομπλέ είσαι φίλε, καλή φοιτητική ζωή να έχεις...θα είναι και 2 φίλοι μου στους ΗΜΜΥ ;)
Καλη φοιτητικη και σε σενα φιλε!!! Καλος γιατρος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
εδω θα λεει ο καθενας τι εχει απο τα παρακατω στο δικο του φοιτητικο σπιτι :D
(προσθεστε κι εσεις οτι θελετε ;) )

1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο?
2. γκαρσονιερα ή studio?
3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ?
4. χαμηλος ή ψηλος οροφος?
5. συγκατοικηση ή μονος?
6. ντουζιερα ή μπανιερα?
7. μονο σκαλες ή και ασανσερ?
8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι?
9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P
10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε?
11. με τηλεοραση ή χωρις?

  1. πετρέλαιο
  2. δυάρι 60 τ.μ.
  3. καλοριφέρ
  4. δυστυχώς πρώτος όροφος
  5. μόνος
  6. μπανιέρα
  7. σκάλες και ασανσέρ
  8. δύο μεγάλα, προς τεράστια
  9. internet οσονούπω
  10. ιδιόκτητο
  11. με τηλεόραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Ρε παιδια εσεις με το πετρελαιο πως θα την παλεψετε;;
Ελπιζω να μιλατε για ατομικη θερμανση με πετρελαιο και οχι για κεντρικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος που δεν έχει βρει ακόμη σπίτι και ελπίζει για ένα δωμάτιο στην φοιτητική εστία; :worry:

Μια απ' τα ίδια και εδώ..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Ρε παιδια εσεις με το πετρελαιο πως θα την παλεψετε;;
Ελπιζω να μιλατε για ατομικη θερμανση με πετρελαιο και οχι για κεντρικη.

Ε ναι για ατομική μιλάμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ρε παιδια εσεις με το πετρελαιο πως θα την παλεψετε;;
Ελπιζω να μιλατε για ατομικη θερμανση με πετρελαιο και οχι για κεντρικη.

Μα δεν έχει σε όλη την Ελλάδα φυσικό αέριο. :P Επειδή στα Γιάννενα σχεδόν το πίνουμε το πετρέλαιο εγώ από πέρυσι έχω κλιματιστικό και ναι έχει διαφορά. Αν σας περισσεύουν λίγο, να ξέρετε συμφέρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Φορτώσαμε και φύγαμε για Ρέθυμνοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
1. Πετρέλαιο (αυτόνομη θέρμανση).
2. Γκαρσονιέρα 35 τ.μ.
3. Καλοριφέρ.
4. 1ος.
5. Μόνη.
6. Mπανιέρα.
7. Σκάλες και ασανσέρ
8. Μεσαίο μπαλκόνι.
9. Με ίντερνετ.
10.250 € από 300 €.
11. Με τηλεόραση (είναι full επιπλωμένο).

Πόλη Ρέθυμνο.
Το σπίτι βρίσκεται κοντά στον Δημοτικό Κήπο και είναι τέλειο. Στα 50 - 100 μέτρα έχω σούπερ μάρκετ, φρουταγορά, κρεοπωλείο, ιχθυοπωλείο, τράπεζα, γιατρούς (ό,τι ειδικότητα θες την βρίσκεις), φούρνο, φαρμακείο, τα πάντα. Η στάση του λεωφορείου είναι στα 200 μέτρα. :clapup:

Εγώ βρήκα στην Καλλιθέα!Στο Δημοτικό Κήπο,δεν μου άρεσαν τα σπίτια,πολλή βαβούρα και φασαρία εκεί,στο κέντρο γενικότερα :worry:
Τα ενοίκια btw φωτιά,καίειιιιιιιιιιιιιιι το Ρέθυμνο :hehe::crazy:

εδω θα λεει ο καθενας τι εχει απο τα παρακατω στο δικο του φοιτητικο σπιτι :D
(προσθεστε κι εσεις οτι θελετε ;) )

1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο?
2. γκαρσονιερα ή studio?
3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ?
4. χαμηλος ή ψηλος οροφος?
5. συγκατοικηση ή μονος?
6. ντουζιερα ή μπανιερα?
7. μονο σκαλες ή και ασανσερ?
8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι?
9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P
10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε?
11. με τηλεοραση ή χωρις?


αυτα μου ηρθαν :P προσθεστε κι εσεις οτι θελετε :P
Just for fun..

1.πετρέλαιο(άσχετα αν την θέρμανση δεν την ανάβουν :P )
2.Δυάρι(47 τμ)
3.air condition(πάλι καλά,γιατί θα ξεπάγιαζα,αν και δεν έχει ιδιαίτερο κρύο στο Ρέθυμνο)
4.ισόγειο
5.Μόνη :clapup:
6.Μπανιέρα(και είναι και μεγάλη :shifty: )
7.1-2 σκαλάκια,για να μπεις στην αυλή
8.Αυλάρα :))
9.No internet :P μέχρι να μπει,μου έδωσε το παιδί που έχει δίπλα τα ηλεκτρικά τον κωδικό του,και είμαι ευτυχισμένη :P )
10.To ενοίκιο είναι στα 250(αλλά όταν έψαχνα σπίτι,βρήκα μέχρι και 450,γενικά οι τιμές στο Ρέθυμνο,είναι 300+ )
11.Χωρίς tv,και ούτε σκοπεύω να πάρω,δεν βλέπω καθόλου

Με τα πόδια,είμαι σε 7 λεπτά περίπου στο το κέντρο,για καφετέριες,ρακάδικα και μαγαζιά με ρούχα.Αλλά κοντά μου έχω τα πάντα :D Φαρμακείο,τράπεζα,σούπερ μαρκετ,βιλιοπωλείο(για εκτυπώσεις κυρίως)σουβλατζίδικα :P και φυσικά,φούρνοΥΣ,που έχουν απίστευτα πράγματα-καλά,για την Κρήτη μιλάμε άλλωστε.
H στάση είναι στα 200 μέτρα περίπου!(Πολύ ανηφόρα ρε παιδί μου όμως,τι κατάσταση είναι αυτή; :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο? - πετρέλαιο
2. γκαρσονιερα ή studio? - δυάρι 41 τ.μ.
3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ? - καλοριφέρ
4. χαμηλος ή ψηλος οροφος? - 3ος
5. συγκατοικηση ή μονος? - μόνος
6. ντουζιερα ή μπανιερα? - μπανιέρα
7. μονο σκαλες ή και ασανσερ? - ασανσέρ
8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι? - κανονικό θα το έλεγα
9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P - ίντερνετ
10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε? - 320euros
11. με τηλεοραση ή χωρις? - με
Σε ποια πόλη και πληρώνεις 320 ευρώ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΗΣ Γ

Νεοφερμένος

Ο ΦΩΤΗΣ Γ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο?
2. γκαρσονιερα ή studio?
3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ?
4. χαμηλος ή ψηλος οροφος?
5. συγκατοικηση ή μονος?
6. ντουζιερα ή μπανιερα?
7. μονο σκαλες ή και ασανσερ?
8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι?
9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P
10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε?
11. με τηλεοραση ή χωρις?

1. πετρελαιο
2. 2αρι 57τμ
3. καλοριφερ
4. 2ος
5. μονος
6. κλειστη καμπινα ντουζ<3
7. ασανσερ
8. κανονικο
9. θα βαλω εγω
10. 250 <3
11. δικη μου τηλεοραση

ΕΠΙΠΛΩΣΗ ΙΚΕΑ
ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΚΤΛ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
40 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ! <3
ΚΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥΥΥΥ

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top